Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Holení hlavy elektrickým strojkem

Autor Holení hlavy elektrickým strojkem
holahlava
Ahoj, chtěl bych poradit ohledně holení hlavy elektrickým strojkem. Teď si hlavu holím normálně žiletkou, ale pouze po směru, takže tam vždycky něco málo zůstane. Je to ale zdlouhavé, tak bych chtěl přejít na elektrický strojek. Je na to lepší zastřihovač vlasů nebo strojek na vousy? Bez nástavce jsem našel zastřihovač, který vezme na 0,5 mm, tak by mě zajímalo, jestli by to strojkem na vousy bylo ještě méně? Nemám nijak husté vlasy. Díky za rady a odpovědi.
alenarut
Manžel používá strojek na vlasy. Je to prý účinnější.
slančo
Kdyz budes chtit usetrit na strojku tak i potom to bude zdlouhavy kdyz mohu trocha poradit mam doma 5 strojku na vlasy pouze jeden jediny je ok a to PHILIPS! ostatne su ETA Silvercrest Remington a este nejaky nemecky ,,cize hodne zalezi od kvality a neda se natom usetrit,,kvalitny strojek z kvalitnymi cepelama je aj na vlasy a fouzy soucasne
holahlava
Nakonec jsem koupil strojek na vousy Philips PT 860/16 a oholí v pohodě vousy i hlavu. Ale paradoxně hlava se s ním lépe pohyby tahem než krouživými, jak je to u frézičkových strojků zvykem. Proto mám další dotaz. Když tedy budu holit hlavu pouze rovnými pohyby a ne krouživými, ovlivní to nějak životnost fréziček nebo to je jenom o kvalitě oholení? Díky.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Holení hlavy elektrickým strojkem

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019