Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Homeopatie

Autor Homeopatie
Hanule
Ahoj šichni, trpím samozřejmě tím, čím všichni přítomní.
Chtěla jsem se jenom zeptat, jestli má někdo v tomhle směru zkušenosti s homeopatií. A tím nemyslím užití volně prodejných homeopatik, ale regulérní konzultací v homeo-ordinaci...přemýšlím o tom ale je to dost finančně náročné, tak proto se ptám.
A protože za ty dlohé roky už dobře znám ty výkyvy nadějí a tupé rezignace přeju všem pevné nervy, klid a hlavně vlasy:)
Evelyn
zkušenosti nemám, ale dost jsem o tom přemýšlela. Když bereš v úvahu finanční stránku věci, tak když já si spočítám, kolik zaplatím za vitamíny, mazání, šampony, čaje a další zázraky, tak se to homeopatické vyšetření snad i vyplatí... navíc homeopat by neměl léčit jenom vlasy, ale "celého člověka", čímž vlastně získáš i v jiných oblastech.
Evelyn
Jediné, co je asi důležité, je jít k homeopativo, kterého ti buď někdo doporučí, nebo který je oficiálně registrovaný v nějaké homeopatické společnosti. Aby to nebyl šarlatán. Já osobně věřím víc homeopatům, kteří jsou zároveň doktoři, protože si připadám, že ti do toho vidí z obou stran. :-)
Hanule
Naprosto souhlasím, já se teď chystám začít brát HA Jeanine, kterou mi doporučila gynekoložka, mám strach, protože moje problémy začaly před pěti lety právě antikoncepcí, tak se děsím toho, co to se mnou zase provede, ale už nějak nevidím jiné východisko.Nevypadám zase tak hrozně, ale tenhle podzim je celkem kritický a už mě na to začíná upozorňovat i okolí, což se mi v předešlých letech stalo jen jednou...trošku doufám, že vystupňování těchhle problémů za poslední dobu je, abych tak řekla 'sezónní' a že se to na jaře zase umoudří...jestli nezabere HA, tak už asi opravdu navštívím homeopata...
peetraaa
ja beru homeopatika uz asi rok.mam alopecii areata ale jeste nevim jestli to ma vliv nebot se lecim soucesne i jinde
MagdaZ
Hanule
Píšeš,že se chystáš začít užívat Jeanine...,doporučila ti ji gynekoložka právě s ohledem na tvůj problém s vlasy?Jednu dobu jsem konkrétně o Jean. taky hodně uvažovala,ale pak několik doktorů nezávisle na sobě mně zas řeklo,že při tomto problémů-vlasy,kůže, je vhodnější diane,tak fakt nevím... Co se týká homeopatie,nevím co si myslet,chtěla bych tomu věřit,ale v současné době se spíš můj názor na to přiklání k tomu víra tvá... Myslím tím, že to v některých případech může fungovat, pokud tomu člověk opravdu pevně vnitřně věří. Ale zas aby tomu věřil, musí mít pocit, že to funguje... je to tak složité!
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Homeopatie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019