Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vinci u nás v ČR??

Autor Vinci u nás v ČR??
Root
Zdar chlapi
nechci bejt blokovanej za reklamu nebo tak ale našel jsem, že výše zmíněná společnost by měla snad fungovat v čechách?? Jako fakt?! Víte o tom někdo něco?. Stránky maj i v češtině, odkaz nedávám, to si asi každej dokáže domyslet sám. To by byl teda gól. Poslední dny nedělám nic jinýho než surfuju po netu a přemýšlím, jestli se vyplatí jet kvůli tetoání do zahraničí nebo ne. Asi nejlepší řešení si tam zavolat ale zkoušim jestli o tom tady někdo ví nebo to je fejk. Jsem od přírody nedůvěřivej
Marty_X
Ahoj, ja jsem u nich byl na konzultaci v Praze prave ohledne pigmentace a transplantace vlasu.Bydlim v Teplicich a puvodne jsem chtel jet do Vinci hair clinic v Berline protoze pracuju v Nemecku. Kdybys chtel vede vic, tak mi posli PM.
Root
Díky. Já už byl na zákroku. Mám za sebou zatim dvě návštěvy a musím zaklepat zatím jsem spokojnej. Těším se až to bude hotový, můžu pak hodit fotky jestli chceš a uvažuješ, že do toho půjdeš. Jediný co mě omezuje, že nemůžu chodit do posilky teĎ. Taky to trvá docela dlouho, u mě 3 hodiny ale nijak výrazně to nebolí tak se to dá vydržet. Jdeš do transky nebo pigmentace?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Vinci u nás v ČR??

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021