Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů - nováček, hledání správného druhu

Autor Transplantace vlasů - nováček, hledání správného druhu
ridneto
Ahoj všichni,

je mi 26 let a trpím nejspíše dědičnou tendencí k padání vlasů. Na horní části hlavy vlasy řídnou a mám už poměrně velké kouty.

Předem se omlouvám, pokud už tu nějaká témata tohoto typu jsou, věřím, že ano. Ale určitě sami víte, že orientace ve fórech tohoto typu je poměrně komplikovaná a vždycky je lepší, když lidi reagujou na konkrétní případ.

Absolvoval jsem mezoterapii aplikovanou injekcemi ve Vinohradské nemocnici, bohužel bez efektu a vlasy dále padají. Jelikož mám po stranách vlasy husté a silné, napadlo mě, že by mohlo být dobré řešení transplantování vlasů z těchto částí na vršek hlavy a kouty.

Nemám vůbec žádné zkušenosti, ani představu o ceně a průběhu. Řekl jsem si, že než číst propagační plky soukromých klinik bude lepší požádat o radu ty nejkvalifikovanější - lidi se stejnými/podobnými problémy a cennými zkušenostmi.

Budu moc rád za jakoukoliv relevantní informaci a reakci.

Mockrát děkuji za Váš čas a přeji, ať se daří!
peterb85
Ahoj. Skôr mi to príde, že ľudia sú leniví alebo možno aj neschopní hľadať informácie. Ak by si si to tu intuitívne preklikal, dozvedel by si sa všetko. Takto pôsobís ako ďalšia volavka pre skrytu reklamu.
ridneto
peterb85
Ahoj. Skôr mi to príde, že ľudia sú leniví alebo možno aj neschopní hľadať informácie. Ak by si si to tu intuitívne preklikal, dozvedel by si sa všetko. Takto pôsobís ako ďalšia volavka pre skrytu reklamu.hmm.. ok, díky za info, jdu tedy bádat :/ možná v tom lenost hraje trochu svou roli, ale spíš jsem doufal, že lidi budou psát opravdu ryzí zkušenosti spíš, když se jich touhle formou zeptám, než když budu pročítat reakce kohosi na cosi..
peterb85
Tu majú pozitivne skúsenosti s transpl. David, inkognito, roomster, mayo2000 a potom zopár ľudí, čo sem už nechodia.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů - nováček, hledání správného druhu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021