Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid a odeznění vedlejších účinků

Autor Finasterid a odeznění vedlejších účinků
Mrakyn
Mám 28 let a vlasy vypadávají tak 4 roky s tím, že mám zejména výrazné kouty (které ale jdou skrýt ofinou). Dva roky (ale s výraznýma přestávkama, že třeba sem tři měsíce bral denně, pak dva měsíce vysadil). Žiju v zahraničí, takže mám finasterid na předpis.

Vedlejší účinky se u mě dostavují, zejména v kvalitě erekce (řekl bych tak 70 procent původní trvdosti) a možná menšího libida (jsem teď mimo vztah, tak nemám pravidelnou soulož).
Otázka je jestli někdo třeba bere fin pravidelně a vedlejší účinky nastanou jen v prvních měsících, než si tělo zvykne a pak jde vše (s erekcí, libidem) do normálu? Vidím, že fin na vypadávání vlasů funguje. Zafunguje cca po pár týdnech, rozdíl je značný třeba v pročesání a počtu viditelných vypadaných vlasů. Bohužel i značný u těch vedlejších účinků.
Rosta
Mně narostli kozy a jedna mně bolí jak svina..jako by od srdce nebo co....Končím s tím šhitem nadobro...a plata finu hodím do popelnice.
tom305
Rosta
Jak dlouho tyhle příznaky pociťuješ - u doktora jsi s tím byl, jestli by ti na to něco doporučil, že to máš asi od finu takovýhle nežádoucí účinek?
Už tedy mj. nebereš ani ten topikální finasteride?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Finasterid a odeznění vedlejších účinků

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021