Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Autor Padání vlasů u žen a další ženské problémy....
Muhaj
nejen Té odvedle

Modlení.., to není špatný nápad. Co takhle to nepatrně rozvést. Sejit se všichni věci ochotní někde na chatu a pomodlit se nějakou hromadnou modlitbu za pokrok v této oblasti ? e ? :D Možná, že kdybychom něco takového udělali..., možná že potom by se Bůh na nás i usmál a nějakého toho povolaného ku potěše naší "osvítil". Kdo by do toho šel, nechť řekne hier :D
David
Muhaj
já bych se spíš sešel někde v hospodě a pořádně to zapil :-D
to bude jistější ;-)
Peťule
sarka
Dřív se na to jedly třeba kvasnice nebo jiné přírodní látky, co ovlivňujou hormony. Když měl někdo akné, tak holt baštil kvasnice.
Muhaj
David

Dobře to vychladíme a spláchneme :D Tomiku, kolik dáš kousků ? :D
Inna
Davide a Muhaji, když jste přišly na téma, které zní: ......další ženské problémy, tak nám o svých ženských potížích také něco napište, když už máte tu potřebu chodit zrovna sem!
Muhaj
Inna

Slečno (paní) Ivo, odpustíte nám to ? Nebo zůstaneme navždy na Vaší černé listině ? :D

NĚCO O ZENACH A PRO ZENY:

Stres
Z drtivé většiny je vypadávání vlasů u mladých žen způsobeno stresem. V tomto případě je třeba, abyste proti tomu začala co nejdříve něco dělat! Osmatřicetiletá Martina dnes nemá už tři měsíce žádné vlasy. Poté, co ji opustil manžel, když byla těhotná, narodilo se jí dítě, přišly poporodní deprese a pokusila se o sebevraždu. „Dnes se snažím relaxovat a chodím k psychologovi. Jsem totiž typ člověka, který si všechno moc připouští, takže mám ve stresovém období i somatické bolesti žaludku.“

Jste-li tedy ve stresu z práce, nefungujícího vztahu či kvůli rodině, začněte relaxovat! O víkendech si udělejte jen čas sama na sebe, zajděte si na jógu, dopřejte si relaxační koupel (různé tipy a triky jsme vám již doporučovaly v článku „Buďte jako malá mořská víla“). Začněte jíst to, co vám chutná a nezaobírejte se dietami (jistá sebekontrola v jídle ale není na škodu). Jestliže se vrátíte do stavu duševní pohody, uvidíte, že budete mít brzy zase svou hustou hřívu a nebudete muset z podlahy uklízet samé popadané vlasy.

zdroj(zena.atlas.cz)
Han?a
Muhaj

Podle amerického výzkumu trpí AA údajně každá čtvrtá žena...Takže příspěvky tohoto typu můžou ženy často svést z cesty za správným řešením, dávají falešnou naději a berou čas to skutečně efektivně řešit. A v boji s AA je čas důležitý, jak známo. Nikomu nepadají vlasy ze stresu roky. Pokud řídnou nad čelem není to ze stresu....Atd., atd.

Padání vlasů u žen je něco jiného, i z psychologického hlediska. Mají k tomu jiný přístup, to nezměníš, ať se tu snažíš sebevíc. Je tedy otázka, nakolik mají v téhle sekci podobné příspěvky význam.
Barča
Někdy je vážně těžké odhalit tu pravou příčinu padání, vždyt si neví rady ani samotní lékaři. U nás v rodině AA je, mám problémy s pletí, mastné vlasy, takže by to mělo být zcela jasné. Ale zas na druhou stranu mám zánět štítné žlázy, jinak všechny hormony v pořádku. A během mého několikaletého padání mi asi na rok a půl vlasy padat přestaly uplně a to bez jakékoliv hormonální léčby, což je taky dost divné. Je pravda že v té době jsem žila téměř asketickým způsobem, a měla jsem velmi omezený jídelníček, proto si myslím že i strava určitý vliv má. Přisuzuji to tomu, že se imunita umoudřila a vlasy přestaly padat, ale nevím. Jinak když někomu vlasy padají několik let tak to asi opravdu nebude stresem.
Inna
Muhaj
Ještě tak do zítřka tě na černé listině nechám - to jako aby sis to pamatoval. A pak tě možná smažu :-)
Máš radost?
Muhaj
Cituji: Hanča
Mají k tomu jiný přístup, to nezměníš, ať se tu snažíš sebevíc

pouhá slova možná ne..ale věřím, že s použitím všech možností..bych byl uspesným :D

Cituji: Inna
Máš radost?

...si piš .D A rychle mazala..
Han?a
Muhaj

Mno, nebyl. Někdy prostě jen ambice nestačí :)
Muhaj
Cituji: Hanča
Mno, nebyl. Někdy prostě jen ambice nestačí :)

Proč myslíte, že mám v rukávu jen ambice ? :D Ambice bez vhodného autoritativního vzoru, vlastního vzhledu a té nejefektivnější citové manipulace...to jde obtížně :D Výčet možností je mnohem pestřejší než by se mohlo zdát. Když si něco umanu, co za to stojí, potom jsem jako buldok, který Vás kousne a nepustí dokud nechcípne :DD Tenhle životní přístup se mně vždycky vyplatil :D Takže vlastně máte pravdu ambice a buldočí cílevědomost - ovšem s bezpočtem způsobů k cíli vedoucích.
Ta odvedle
Sakra mě se chce brečet...Ráno jsem sesbírala z polštáře tolik vlasů...To se mi ještě nestalo...Asi se zbavím všech hřebenů co doma najdu..sice se už moc nečešu....už je nechci ani vidět...:((
petrap
Ta odvedle

Je to těžké, ale bojuj. Zbývá nám něco jiného, než věřit v různé preparáty a ochotu lékařů, pomoci nám? Přiznávám, i já jsem na dně. Protože 4 roky už je fakt hodně i na mně. Bojovat a nepřestávat se vzdávat. Myslím, že JOGA A RELAXAČNÍ CVIČENÍ nejsou tak špatný nápad. Určitě nám pomůžou osvobodit se od psychické zátěže ohledně vlasů.
sarka
no, tak dneska jsem se zas pěkně obsypala a bolí to jak pes, ty hnisavý boláky, Jsem to roznípala a zas budu týden chodit se strupama. Se zblázním, nechce se mi nikam ven. a o vlasech nemluvě, mám je, jak když mi je někdo polil olejem, pár hodin po umytí. Nemáte někdo zkušenosti s minervou antikoncepcí, prej je dobrá na akné a mastné vlasy
sarka
jo, jenom chci poradit. s paeáním vlasů zkušenosti nemám(naštěstí, i když akné taky není k závidění). Ale kamarádka, která je doktorka, mi jednou říkala, že na padání vlasů je dobrý Bkomplex- forte- lekárna.
Peťule
sarka
B-komplex forte je určitě dobrý, ale padání nezastaví. Maximálně pomůže při stresu. Je fajn ho brát, ale nečekat od něj zázraky.
Na akné i mastné vlasy se dává Diane 35 = Chloe = Minerva. Nebo potom Jeanine, ta má trošku jiné složení. Pokud ti ale vlasy nepadají, tak je rozhodnutí na tobě, protože existují případy, kdy po těhle HAK vlasy teprve padat začaly. Tím tě nechci zastrašit, ale jen je dobré vědět výhody i nevýhody.
Jedna moje známá si na akné chválí normální kvasnice a nebo Pangamin, tak to třeba můžeš zkusit, třeba to aspoň trochu pomůže. Toho Pangaminu ale tu maximální dávku, protože jinak je to moc malé množství.
sarka
ahoj, děkuju za radu, ale Pangamin jsem brala a nezabral mi. Kdybych aspoň věděla, kdy už tohle obdodí skončí a nemusela z hrůzou každý den letět k zrcadlu,co mi zas vyrašilo přes noc.Já bych to akné zas tolik neřešila, kdyby to nebylo tak bolestivé´, ty boláky.Sleduju, že se to horší s menstruací. Nevíte někdo, jak zmírnit předmenstruační příznaky,kromě antikoncepce?
inna
Vyzkoušej ten sarapis - mohl by s pletí pomoci
Peťule
sarka a inna
Jako Sarapis je dobrá teorie, ale je to určeno pro ženy na přechodu. A to ty evidentně nejsi. Takže bych se zeptala gynekologa nebo jiného doktora, jestli je to pro tebe vhodné. Já jsem se takhle kdysi ptala na betasitosterol a nedoporučil mi ho s tím, že to ovlivňuje reprodukční funkci a do toho bych si ve 20 ještě neměla zasahovat. Čtyřicátnice si to zase už můžou dovolit, když mají po dětech.
Takže co třeba zkusit užívat pupalku a od kožního nějaký lokální krém nebo mast na ty boláky?
inna
Pupalka a brutnák je taky dobrej nápad. Brutnák je na kožní problémy výbornej, ale dost se prodraží.
Já sama se Sarapisu taky dost bála, je tam napsáno napsáno, že je pro ženy v klimakteriu, ale poradil mi ho v internetové poradně gynekolog, že díky svému složení (mateří kašička, atd) je dobrý i pro mladé ženy.
Dokonce se dá vyhledat na netu spousta diskusí, že ho braly mladé ženy a díky němu otěhotětněly.
Já když si ho poprvé kupovala, tak jsem se lékarnice pro jistotu ptala, zda ho mohu užívat i já a ona mi řekla, že ho berou i mladé dívky na úpravu menstruace.
sarka
Inna

Pupalku mám zakoupenou, čekám teď na další menstruaci. Ten brutnák zkusím a pozeptám se na ten sarapis, díky za typ. Víte, co je paradox? že tak týden mám nádherně krásnou pleť, když někomu řeknu, že trpím akné, tak si myslí, že jsem cvok, ale před menses se osypu tak, že 90 procent mýho obličeje jsou beďary, prostě ty hormony dělaj divy. teď jsem četla, že nějaké paní je 38 let a má akné před menses stále, tak si říkám, že to jsou super vyhlídky, je mi o deset míň, takže jestli mám tímhle trpět ještě deset let, neli dýl, asi skončím na psychiatrii.
LENICA
Peťule
Ahoj Petule,chci se zeptat na ten betasitosterol.Já jsem si ho koupila.A ted po přečtení Tvého příspěvku mám docela strach.Je tam napsané ,že to není určené dětem,osobám do 25 let,těhotné a kojící matky.A je doplněk stravy-určeno pro zvláštní výživu.Tak nevím.Ale zase na druhou stranu verospiron či antikoncepce ,musí být přece daleko větší zásah do organismu,a kolik to má vedlejších učinku.Mě třeba verospiron připravil o vlasy.Tak nevím.Ted už pozoruji 2 měsíc ,že mi vlasy vůbec nepadají,a muísm dodat ,že jsem vůbec nic nebrala.Ale vím ,že to zase začne,tak jsem si pořídila betasit.Tak jsem došla k závěru at beru nějaké vitamíny či neberu je to stejné.Vlasy padaj ,potom zas nepadaj.A dokonce tam mám spoustu nových vlasků. Ještě se chci zeptat ,z jakého oboru byl dotyčný lékař.Holky přeji Vám všem do Nového roku ,co nejmín trápení z vlásky.papa
Peťule
sarka
Moje babi měla to samé, taky v dospělosti před menses plný obličel vyrážek. A nakonec jí toho ějak zbavili, ale to už je dávno. Tak pokud ten Sarapis berou i mladší, tak to zkus, já si jen nebyla jistá, aby to nebylo jako ten betasitosterol.
Jinak pupalka + brutnák v jednom vyrábí Medpharma, mají www stránky a dobrej internetovej obchod, vyhledávač tit o najde. Já to od nich kupuju a jejich produkty mi vyhovují.
Peťule
LENICA
Doktor, co nedoporučil betasitosterol, byl gynekolog. A říkal, že pokud se to doporučuje ženám od 30, tak ten důvod bude právě v ovlivnění reprodukčních funkcí. Konkrétní podklady k tomu neměl, ale je dobrý odborník, takže jsem na něj dala.
Mně Verospiron pomáhá, ale asi se zbavím Diane a nějak se to pokusím skloubit s nějakou slabší HAK, ať mi to nezhuntuje žíly. To je dost blbá volba: vlasy nebo žíly :-(
sarka
Zkoušeli jste na padání vlasů Folixil?někde jsem četla, že zastavuje padání vlasů, blokuje nějaký hormon.A zjistila jsem, co zaručeně zabírá na akné, nekoukat se do zrcadla,já už prostě si z toho musím dělat srandu, jinak zcvoknu.
JirkaVladko
Zdravim!! Prodám šampon: Wella System Professional: Regulate Shapoo na mastné vlasy 250ml a Wella System Professional Volume Shampoo MINI šampon pro objem vlasů 100ml. Oba šampony jsou skoro nové max jsem je 2x-3x použil. Dále už je nepoužívám bo používám šampon na padání vlasů a tyhle šampony je mi líto s nimi nic nedělat bo je vyhodit...Šampony jsou skoro nové a nijak nepoškozené. Prodám je za poloviční ceny!!!! Pokud máte někdo zájem bo o někom víte napište mi maila: magicpeppers@seznam.cz
Evelyn
Tak jsem zkusila Sarapis (málem jsem upadla, když mi v lékárně řekli, co to stojí). Rozhodně mi to pomohlo srovnat menstruační potíže, a to tak rapidně, že jsem už druhý den po započetí kúry pocítila účinky (tj po třech tabletách). Jestli to bude mít vliv na vlasy netuším, ale rostou mi dál (poslední stříhání na milimetr bylo před cca dvěma týdny a mezi delšími vlásky mám na holých místech zase černé tečky - ale málo, chci víc...:-))
Já už teď neřeším problém padání, ale spíš opětovného růstu. Občas mi ještě někde něco vypadne, ale to jsou kolečka cca půlcentimetrová, takže s tím si hlavu nelámu a hlavně to patlám Neocapilem dnes a denně. Rozhodně pozitivně na mě působilo jíst Biosilmplus, ten byl dobrý na nehty a i všeobecně jsem se cítila dobře. Teď jsem vitamíny na chvíli vysadila, protože mi vyrazilo ohavné akné, které mívám, když to přeženu s vitamínem A (asi jsem citlivá na nějakou pomocnou látku v těch tabletách, hlavně v želatinových).
petrap
Evelyn

ahojky
Nevím kolik jsi dala v lékarně za ten Sarapis.Ale psala jsem zde adresu, kde si ho můžeš při registraci kupovat za 342Kč s daní.Jak jsem psala,minule jsem si objednala rovnou tři, abych nemusela platit tolikrát poštovné.Což je 90Kč.Jinak za každý nákup se načítají body a pak je další sleva. Řekla bych,že tato firma zásobuje český trh těmito preparáty. Já jím Sarapis jednou denně,vždy ráno.Menstruaci mívám již 5 měsíc pravidelně, i když první tři dny mírně špiním. Jsem s ním spokojená, i když na vlasy mi to nepomáhá. Mám asi problém někde jinde.
Evelyn
Petrap

u nás v lékárně stál Sarapis tak asi o šedesát korun víc, zloději jedni. :-) Když to působení zhodnotím, tak na vlasy mi taky nepomohl - jinak jsem taky byla spokojená. Teď už ho neberu, dojedla jsem jen jedno velké balení, protože se problémy ztratily, tak doufám, že to bude v pořádku.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 49 . 50 . >>
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Padání vlasů u žen a další ženské problémy....

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020