Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Přidá se někdo na transplantaci vlasů do zahraničí?

Autor Přidá se někdo na transplantaci vlasů do zahraničí?
malecek55
Ahoj všem,

je mi 24 a pomalu se mi zvětšují kouty a vlasy ustupují. Máme to v rodině a vím, že za pár let na tom mohu být hůře. Zatím užívám Minoxidil a Methionin a celkem se to zpomalilo. Ale vím, že chci na transplantaci vlasů. Mám vlasy světlé a o to je to více vidět. A chci to řešit včas a ne až ve 30. Hledám společníka/y, můžeme třeba založit skupinu na FB a řešit to společně, kteří uvažují o transplantaci vlasů a ideálně třeba v zahraničí (Turecko apod.) v horizuntu třeba jednoho roku, roku a půl.

Abychom společně hledali informace, podklady, začali třeba šetřit a něco vybrali a vydali se na transplantaci společně. Na internetu je hodně informací, ale hodně je jich zavádějících a nechci si uškodit. Prostě bychom se na to společně připravili, setkali se třeba s lidmi, kteří to postoupili a udělali si z toho takový společný projekt, abychom nenaletěli.

Měl by někdo zájem? Kdokoliv, kdo zájem má, kdykoliv pište na mail malecek.55(zavináč)seznam(tečka)cz (i po X měsících, co to tu bude viset) a já založím skupinu na FB a můžeme to tam společně řešit a vydat se na zákrok.

Napište tady nebo na uvedený mail.

Díky.
Shaman

Na transku by se mělo jít po 30. roku života. Protože tělo v té době produkuje konečně méně hormonů a různých látek, z kterých řídnou vlasy. Takže taky plánuju za 5 let to Turecko a Dr. Serkana Aygina - https://drserkanaygin.com/
http://www.vicevlasu.cz/transplantace-turecko-vlas tni-1-2166-6.html

Zajímala by mne nějaká statistika, kolik % přenesených štěpů se průměrně uchytí a rostou z nich normální terminální vlasy. Tipuju tak 75% u lidí nad 30 let. Pod 30 let méně.
peterb85
Velmi zalezi na technike. Neograft sa vraj pohybuje nad 90 percent. Najhorsie je rucne fue. Tam sa zabranit stratam neda.
Shaman

Neograft? Slysim prvne. Jak to muze ovlivnit to, jestli to ta kuze na hlave ty stepy vlasu prijme?
peterb85
Step je najviac ohrozeny pri vybere, riziko preseknutia, a pri vyberani s pinzetou, ako aj vkladani. Koza, ak je step neposkodeny, ti ho prijime. Preto vytvorili pristroje na velmi setrne vyberanie stepov, medzi kt. patri aj neograft a este jeden. Vraj je uspesnost nad 90% az k takmer 100%. Vysledok zalezi aj na kvalite stepov a kvalite vlasov.
Damyan
Neograft ma tiež nevyhody
peterb85
A ake? Rad sa dozviem aj tuto stranku veci.
Shaman

Vsechno ma nevyhody... Dokonce i to mit vlasy ( )
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Přidá se někdo na transplantaci vlasů do zahraničí?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020