Dala vám transplantácia vlasov potom sebavedomie? - Diskuze Více vlasů.cz (6)

Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dala vám transplantácia vlasov potom sebavedomie?

Autor Dala vám transplantácia vlasov potom sebavedomie?
inkognito91

basty
vtedy som chcel byt drsny frajer s vyholenou hlavou a teraz hladam moznosti ako ziskat naspat stratene vlasy. Kiezby som mal ten vek co kedysi a rozum co mam teraz. Ludia ktori maju vlasy tak to beru ako samozrejmost a vobec si neuvedomuju ze niekedy by o ne mohli prist :-/

Presne ... a aky je tvoj stav si uplne bez vlasov ci ?
basty
inkognito91
nie som uplne bez vlasov ale ak to takto bude nadalej pokracovat tak za par rokov budem. Zacalo to vsetko kutmi a mam pocit ze to celkovo pokracuje stale dalej a ja nic ine nerobim iba sa necinne prizeram. Skusal som rozne vodicky a to vobec nic nepomohlo. Preto zvazujem pozeram z kazdej strany co s transplantaciou. Ci to ma zmysel.
inkognito91

basty
nie som uplne bez vlasov ale ak to takto bude nadalej pokracovat tak za par rokov budem. Zacalo to vsetko kutmi a mam pocit ze to celkovo pokracuje stale dalej a ja nic ine nerobim iba sa necinne prizeram. Skusal som rozne vodicky a to vobec nic nepomohlo. Preto zvazujem pozeram z kazdej strany co s transplantaciou. Ci to ma zmysel.

Vodicky nepomozu mam s tym skusenosti je to strata penazi. Transplantaciu kutov som podstupil a uz som par mesiacov po zakroku a aj ked ziaden zazrak zatial nevidim ale nelutujem ze som do toho isiel a mam lepsi pocit .... kup si sampon Revivogen je to Bio sampon necakaj ze ti po nom zacnu rast vlasy ale aspon budes mat istotu ze umyvanie tym samponom ti tvoj stav nezhorsi dalej si kup zinok tabletky a par mesiacov ich uzivaj to robim aj ja. Vlasy mi moc nepadaju ale v ziadnom pripade nezacinaj pouzivat Minoxidil a podobne sracky co ludia pouzivaju na tejto stranke lebo sa tvoj stav zhorsi a nie len vlasy ale zasiahne ti to aj zdravie ten pripravok je ocny klam a zaroven ako droga cize zacnes vidiet ze ti to pomaha ale z druhej stranky ma to dost zle vedlajsie ucinky a ked to uz raz zacnes brat tak to musis furt lebo ked to prestanes tak sa ti stav vlasov este viac zhorsi.
snehulienka
basty
veľký súhlas - čo sa týka vodičiek. Sú to zbytočne vyhodené peniaze, ktoré ti nikto nevráti, keď prídeš na to že ich účinok nie je žiadny. Viem o tom svoje. Tiež som skúšala všetko od výmyslu sveta a nepriviedlo ma to nikam. Potom som sa dala na transplantáciu do Centra plastickej a estetickej chirurgie a dnes si hovorím, že aká som bola uletená, že som do toho nešla skôr. Že som mohla aspoň ušetriť tie peniaze za vodičky a aj čas ktorý som strávila ich skúšaním.
Maty24
Transplantace jsou ještě víc vyhozené peníze než vodičky. Transplantace ti vlasy taky nevrátí. Nemá smysl u lidí, kdo má předpoklad k úplné pleši si ji dělat dřív, než budeš úplně plešatý...pak ti zůstane pár chlupů, co si necháš nastřelit a jinde na hlavě nebude nic... transplantace pro mě neni absolutně řešení...podle zkušeností lidí tady...
inkognito91

Maty24
Transplantace jsou ještě víc vyhozené peníze než vodičky. Transplantace ti vlasy taky nevrátí. Nemá smysl u lidí, kdo má předpoklad k úplné pleši si ji dělat dřív, než budeš úplně plešatý...pak ti zůstane pár chlupů, co si necháš nastřelit a jinde na hlavě nebude nic... transplantace pro mě neni absolutně řešení...podle zkušeností lidí tady..

Ked uz podla teba transplantacia je zbytocna a vodicky nepomahaju tak to uz nema cenu podla teba s tym bojovat lebo skratka uz nam nic nepomoze tak ako to popisujes pozri sa na tohoto typka https://www.youtube.com/watch?v=7GGRjWRHMpY ten bol uplne plesaty a teraz ma take haro ze az kukni si jeho kanal a zmenis nazor .... transplantacia nema zmysel mozno tak v europe ale v USA je to kvalitna praca.
Maty24
Vodičky fungují, dárcovská U snad taky...transplantace v USA, aby to bylo kvlitní je pro všechny tady nereálná. Tedy je potřeba zkoušet, co se dá a sdělovat výsledky a radit ostatním
Maty24
Vodičky - minoxidil - ten to o něco zpomalý. Já ale stále hledám něco, co mi vlasy uzdraví a teď doufám, že to objevím v DU. Jinak už zatím neexistuje nic, co by pomohlo.
green
Co znamená pojem "vodička"?
Kajo
Vodicky stoja za hovno jedine transka pomoze mna bude caka uz tretie kolo
Maty24
Kajo
A kolik jsi do toho dal a jaké jsou výsledky??
Kajo
Ja som dal do toho zatial 5000€ je to lepsie ale chcem to dohustit na maximum aby som mal pokoj
tandy777
Maty24
Kajo
A kolik jsi do toho dal a jaké jsou výsledky??


Hi, ja som mal 6 transplantacii a vysledok mam asi ako Statham. Des. 9000e v p....
Kajo
Ty robis standu ja ma dve a budem to matba rooney ja som spokojny
hwezdarik1
Chalani sorry ale bez finasteridu, minoxidilu, RU atd su vam tie transky na nic.. vlasy vam budu padat dalej a plesina sa posuvat.

V top americkych a tureckych klinikach Vam odporucia najskor brat fin a minox aspon 6 mesiacov aby ste stabilizovali vlasy a potom spravia transku.

Preto sa tam tie vysledky nedaju porovnat.

Som bol na transke vo Folliclinicu min tyzden len kuty dohustenie ccaa 760 stepov. Som na finasteride a minoxidile uz dlhsiu dobu.
snehulienka
Maty24
záleží v akom stave má človek vlasy, a akej kvality, či vôbec má zmysel transplantáciu podstúpiť. Predsalen nie každý je vhodný typ na transplantáciu a to sa čo viem zohľadňuje aj pri konzultácii. Ja transplantáciu neberiem vôbec ako vyhodené peniaze, pre mňa to bola nádej, keď už všetko iné stroskotalo
tandy777
hwezdarik1
Chalani sorry ale bez finasteridu, minoxidilu, RU atd su vam tie transky na nic.. vlasy vam budu padat dalej a plesina sa posuvat.

V top americkych a tureckych klinikach Vam odporucia najskor brat fin a minox aspon 6 mesiacov aby ste stabilizovali vlasy a potom spravia transku.

Preto sa tam tie vysledky nedaju porovnat.

Som bol na transke vo Folliclinicu min tyzden len kuty dohustenie ccaa 760 stepov. Som na finasteride a minoxidile uz dlhsiu dobu.



**********************
oohhhhhhhhhhhhh piestany tragic. Dakujem im za sucasny stav.
hwezdarik1
tandy777
**********************
oohhhhhhhhhhhhh piestany tragic. Dakujem im za sucasny stav.



Ahoj,

Nebudem obhajovat kliniku na ktorej som bol, uvidime ako sa to ujme.

Co sa mi pacilo ziatal najviac je klinika Asmed v Turecku avsak to len kvoli to ze Erdogan robi dense packing na vlasovej linii. Bohuzial na Asmed sa caka velmi dlho.

Dalej neviem v akom stave mas tvoje vlasy ale pokial mas byt NW6 alebo NW7 das si transplantovat vlasy, bez toho aby si bol na Finasteride alebo Dutasteride, Minox atd bolo asi dost zbytocne.

Kludne ti mozem poslat moje post-op fotky.

Pokial sa mi hustota nebude lubit o 10 mesiacov tak este mozno pojdem na dohustenie napr. do Phaeyde v HU.

Uvidime, bohuzial vlasy trvaju dlho a este tazsie je mat vlasy na holych miestach. Preto sa bere finasteride ako prevencia uz pri prvych priznakoch padania.
tandy777
hwezdarik1
hoj,

Nebudem obhajovat kliniku na ktorej som bol, uvidime ako sa to ujme.

Co sa mi pacilo ziatal najviac je klinika Asmed v Turecku avsak to len kvoli to ze Erdogan robi dense packing na vlasovej linii. Bohuzial na Asmed sa caka velmi dlho.

Dalej neviem v akom stave mas tvoje vlasy ale pokial mas byt NW6 alebo NW7 das si transplantovat vlasy, bez toho aby si bol na Finasteride alebo Dutasteride, Minox atd bolo asi dost zbytocne.

Kludne ti mozem poslat moje post-op fotky.

Pokial sa mi hustota nebude lubit o 10 mesiacov tak este mozno pojdem na dohustenie napr. do Phaeyde v HU.

Uvidime, bohuzial vlasy trvaju dlho a este tazsie je mat vlasy na holych miestach. Preto sa bere finasteride ako prevencia uz pri prvych priznakoch padania.




Zdar,
finasterid do... mi prostatu a problemy s erekciou mam. Uz to nedam nikdy do seba. Problem je, ze Kirkland a Rogaine su Sh.... zabera naozaj iba Regaine. Nasiel som dobru stranku na porovnanie ale vsetko v normalnej cene je vypredane.

http://regaine.evershop.co.uk/prices/regaine-solut ion/

Ale aj tak to je lacnejsie o dost ako v SR. Ak mas daco tak posli na anton.novansky777@gmail.com
iwos
tandy777
Hi, ja som mal 6 transplantacii a vysledok mam asi ako Statham. Des. 9000e v p....

Já tady našel tvuj starej koment z roku 2010. Tam jsi psal že máš 3 transky a že jsi byl na GHO Praha u Hajduka a na Folliclinic Píšťany u Kelemena. To jsi byl vod tý doby ještě někde jinde na dalších třech transkách nebo zas na jedný z těch dvou? A prosimtě kolik už máš celkem štěpů?
hwezdarik1
tandy777
Zdar,
finasterid do... mi prostatu a problemy s erekciou mam. Uz to nedam nikdy do seba. Problem je, ze Kirkland a Rogaine su Sh.... zabera naozaj iba Regaine. Nasiel som dobru stranku na porovnanie ale vsetko v normalnej cene je vypredane.


Ale aj tak to je lacnejsie o dost ako v SR. Ak mas daco tak posli na



Ahoj, ja si kupijem minoxidil (Lipogaine), ktory mas v sebe aj saw palmetto a podobne blbosti, ktore asi moc nepomahaju, stoji 25 dolarov flaska ale donaska je draha a preto si to davam doniest do anglicka otcovi, ktory mi to posle sem.

Co sa tyka finasteridu tak bohuzial tam je to hop alebo trop v mnohych uzivatelov.

Dalej pouzivam RU 58841 - vygoogli si to viac.

A teraz idem este skusit minoxid zmiesat s diclofenac (ucinna latka vo voltarene).
tu je studia, ktora tvrdi ze to zlepsilo vlasy 75% uzivatelov v porovnani s 45% ked bol minox pouzity samostatne.

*** nemozej sem dat link, poslem ti to do mailu


A este by som chcel skusit aj Setitiprant, ktory sa testuje teraz proti muzskej plesatosti, avsak cinske labaky ho uz samozrejme vyrabaju .

Ale ked sa pozrem na ASMED vysledky tak nechapem ako dokaze niekto nieco take spravit.


Fotky ti poslem vecer
tandy777
hwezdarik1
Ahoj, ja si kupijem minoxidil (Lipogaine), ktory mas v sebe aj saw palmetto a podobne blbosti, ktore asi moc nepomahaju, stoji 25 dolarov flaska ale donaska je draha a preto si to davam doniest do anglicka otcovi, ktory mi to posle sem.

Co sa tyka finasteridu tak bohuzial tam je to hop alebo trop v mnohych uzivatelov.

Dalej pouzivam RU 58841 - vygoogli si to viac.

A teraz idem este skusit minoxid zmiesat s diclofenac (ucinna latka vo voltarene).
tu je studia, ktora tvrdi ze to zlepsilo vlasy 75% uzivatelov v porovnani s 45% ked bol minox pouzity samostatne.

*** nemozej sem dat link, poslem ti to do mailu


A este by som chcel skusit aj Setitiprant, ktory sa testuje teraz proti muzskej plesatosti, avsak cinske labaky ho uz samozrejme vyrabaju .

Ale ked sa pozrem na ASMED vysledky tak nechapem ako dokaze niekto nieco take spravit.



zdar, diky pozriem niektore veci. No mne regaine zabral, rogaine je asi nic moc. Mail mam anton.novansky777@gmail.com posli ak daco mas. Lieky uz nebudem davat, s tym Finasteridom stale lekari nemaju pochopenie, ze je to na vlasy a robia sa blbymi alebo take nieco. Ja som si to nechaval predpisovat z GHO v Prahe, boli ochotni. dik za info teda
basty
snehulienka
clovek zrejme musi prist sam na to co hej a co zas nie. Ja lutujem tie peniaze co som za vodicky vyhodil, ale uz to spat nevratim tak aspon sa snazim riesit to dalej a nie sa len necinne prizerat..
slavkomir
Basty lenže keby si to nevyskúšal, tak zrejme nevieš, že nie sú účinné, či? ...ja sa tiež trápim už niekoľko rokov...snažím sa robiť si neustále srandu z toho čo mám na hlave, snažím sa to brať tak ako je, ale privádza ma to do depresií, ktoré mi sťažujú každodenný život
basty
Da sa to brat vsetko s nadsazkou ale nie dlho. Viem o com hovorim aj ja som to bral v pohode ale casom ma to trapi coraz viac preto dam sancu zrejme este transplantacii a ak uz ani to nepomoze tak neviem. Ale tak nejdem mysliet na to ze by to nebolo ucinne. Budem sa snazit verit tomu ze to bude ok po transplantacii len tomu musim dat cas
slavkomir
O tom mi nemusíš hovoriť, viem to aj sám ako to je. Ja som sa sem registroval už dávnejšie, keď som jeden deň tak premýšľal nad tým ako to bude do mnou. Potom zrazu sa toho v mojom živote nakopilo toľko že som nemal čas sa nejako na to sústrediť, ale posledné asi dva mesiace ma to veľmi skľučuje.
andreamila
slavkomir
nemal si čas? na seba a na takéto veci ktoré ťa ničia by si si mal nájsť čas pretože ide v konečnom výsledku aj tak o to aby si sa ty cítil dobre, sebavedomo, spokojne. Vôbec nejde o to aby ti ľudia chválili vlasy alebo tak ide o tvoje vlastné pocity.
slavkomir
andreamila
Áno andreamila viem o čom hovoríš, viem to aj sám. Ale niekedy proste sa stáva, že si priority nejako zle usporiadam a potom to takto dopadne. Ale už som to začal riešiť, pretože každé ráno keď som sa na seba pozrel tak mi bolo z toho na nič, volal som na pár kliník a bol som už aj na jednej konzulácii
snehulienka
basty
čo je s tebou? ako sa máš? vlasy sú v akom stave? písal si naposledy že dáš ešte šancu transplantácii, tak som chcela vedieť že ako na tom si, či si do toho išiel alebo či si sa začal zmierovať so svojou situáciou hm?
basty
snehulienka
so svojou situáciou som sa nezmieril, strávil som niekoľko večerov za počítačom a hľadal som možnosti, čo sa týka transplantácie, našiel som niekoľko kliník, ibaže trvalo pár dní kým som si to tak nejak celé zrovnal, porovnal. Prečítal som si množstvo článkov čo sa týka transplantácie a myslím, že robím dobre, že som sa na to dal, že som sa odhodlal, že chcem ztmeniť svoj život, myslím že k lepšiemu. Zatiaľ som dohodnutý na konzultácii s doktorkou Nestorovou, tak chcel by som to vybaviť a uvidíme ako to ďalej pôjde, kam sa posuniem a čo urobím. Ale snáď tá transplantácia bude dobrá voľba
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Dala vám transplantácia vlasov potom sebavedomie?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024