Podivné padaní nebo ne? - Diskuze Více vlasů.cz

Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Podivné padaní nebo ne?

Autor Podivné padaní nebo ne?
ne_kojak
Zdravím do forum..

co tu tak pročítám, tak padaní do podkovy, kouty, kolečko, (vertex) je zkrátka aga a můžeme to pouze zpomalit..můj konkrétní případ je, že mě výpadek trápí něco kolem šesti let ale bez toho aby mi to šlo z koutů čí vzadu..tak nějak to padalo všude a ztrácel jsem hustotu celkově..až do nedávna, poslední dva měsíce je čím dál patrnější "díra" přesně uprostřed nahoře..tedy mezi vertexem a vlasovou linkou nad čelem. Nechápu to, v životě jsem takovou plešku na nikom neviděl, vypadá to opravdu špatně, hlavně proto že vlasy kolem vypadají normálně..netenčí se, nelámou atp. pokud se to rozleze dál tak to nakonec skončí jako ta podkova ale divnější start oficiální pleše sem si nemohl teda nemohl přát
krom toho že vlasy se mastí jako prase..ráno umeju a večer můžu pomalu zase, tak žádně příznaky ničemu nenapovídají. Občas mi vyskáče akné(záda, ramena)
Na kožní sem byl: "to je normální, každému padá jinak, to máte v genech" ok
táta, děda, téměř bez pleše ve vysokém věku

Být to jako jen tak..nic neřeším..ale vzhledem k tomu že vlasy padají už dlouho, tak vím že to prostě nezaroste.. nějaká rada?
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Podivné padaní nebo ne?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáą Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2024  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2024