Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jít do transplantace?

Autor Jít do transplantace?
JanSternak
Zdravím všechny málovlasé kolegy!

Při sledování výborných cen transplantací vlasů (obzvláště v tolik proklamovaném Turecku) jsem začal zvažovat podstoupení této procedury.

Proč váhám a v čem bych potřeboval radu zkušených?

Vlasy mi řídnou souměrně na celém vrchu hlavy - pokud to vezmu trojku, vypadá to jako bych skoro neplešatěl, avšak jakmile mám vlasy přes cca 0,7mm, již začne být viditelná jejich řídkost, velká jemnost a tenkost.

Proto bych měl zájem spíše o značné zahuštění celé vrchní oblasti hlavy.

- všude vídím na fotkách případy dodělávání koutů, odstraňování kolena, nikde však dohustění celého vrchu hlavy. Jde to vůbec, je to technologicky proveditelné? (samozřejmě tak, abych nepřišel o zbývající vlasy na vršku hlavy)
- jak moc jsou po operacích viditelné jizvy z dárcovské oblasti?Jsem zvyklý chodit i dohola, nechci mít zezadu hlavy velké nevzhledné jizvy.

Když to shrnu, jde mi o to, abych si na pár let dopřal husté vlasy na vrchu hlavy a pokud časem vypadá zbytek vlasů z vrchu, tak chodil v klidu trojkou bez nevzhledných jizev a divných ostrovů nepadající vlasů...

Děkuji moc!
vlasyvhaji
Ahoj,
O vlasy na vrcholu hlavy prijit muzes, kdyz bude znicen folikul pri transplantaci, ale pokud vlasy odchazi tak uz je to celkem jedno. Nastrelene vlasy oholene na kratko nebudou vypadat nic moc, horsi hustota oproti originalu. Po fue ti zustanou na hlave mikro jizvicky ktere nejsou skoro videt. Zalezi kdo to dela.
Aby byla troska solidni hustota max vzor je dle me do nw5 a kvalita odberove casti. Koukni v jakem rozsahu ti to ridne. Ps: Nejsem žádný expert pres transplantace.
Hodne zdaru
JanSternak
Hele díky moc za názor... ale moc nadšenej z toh oteda nejsem, že to nakrátko vypadá blbě ...
ČeskoTurecko

JanSternak
Při sledování výborných cen transplantací vlasů (obzvláště v tolik proklamovaném Turecku) jsem začal zvažovat podstoupení této procedury.


Bez fotek se na váš dotaz velmi složitě odpovídá. Podle toho, co píšete, si v prvé řadě musíte velmi dobře rozmyslet, zda vám současný stav prořídlých vlasů vadí nebo nevadí? Když jste v pohodě s tím, že máte vlasy střižené na krátko a do budoucna to i tak plánujete nosit, tak u vás asi transplantace vlasů nemá moc velký smysl.

Co se týče dalšího padaní vlasů hraje kromě genetické výbavy také velkou roli hladina hormonů, vlasová hygiena, životní styl a celkové zdraví.

Jestliže nad transplantací vlasů přemýšlíte jen z důvodu její příznivé ceny, není to podle nás dostatečný důvod a správná motivace. Je potřeba si uvědomit, že transplantace vlasů je lékařský/estetický zákrok, který může váš vzhled ovlivnit na dlouhou dobu. Podstoupení transplantace vlasů je nutné si velmi dobře rozmyslet a také se s tím vnitřně srovnat.

Zkoušel jste už i jiné možnosti, jak současné vlasy posílit? S jakým úspěchem?

Konečné rozhodnutí je na vás, jen vše dobře zvažte a jděte do toho až když jste si na 100 % jistý.
JanSternak
Děkuji za reakci.

Jde o to, že vlasy i nakrátko vypadají nejlépe husté. Není to takovej rozdíl jako u dlouhých, ale stejně.

A z připravků na vlasy jsem zkoušel snad vše - bez úspěchu.

Pokud na krátko vlasy vypadají po transplantaci blbě, postrádá to pro mě smysl...
aneli123
JanSternak a o tetování jsi uvažoval?
ČeskoTurecko

JanSternak
Pokud na krátko vlasy vypadají po transplantaci blbě, postrádá to pro mě smysl...


Pro Vaši představu Vám posíláme ukázku toho, jak vypadá darovací oblast na krátko asi po 1 roce od transplantace vlasů. Hodnocení, jak to vypadá už pak necháme na Vás...


Darovací oblast cca 1 rok od zákroku
Darovací oblast cca 1 rok od zákroku
vlasyvhaji
Myslel jsem transplantovane vlasy oholene na kratko...
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jít do transplantace?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020