Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Doplňky stravy - proteinové nápoje, L - Glutami, gainer atd.

Autor Doplňky stravy - proteinové nápoje, L - Glutami, gainer atd.
adler
Zdravím. Vracím se zase ke cvičení a potřebuji nabrat. Rozhodl jsem se proto zařadit ke stravě gainer a L - Glutamin, později syrovátkový protein. A teď k dotazu:

Chci se zeptat (za předpokladu, že se bude jednat pouze o užívání povolených doplňků stravy jako jsou výše zmíněné, tedy: gainery, syrovátkové proteiny, BCAA, L - Glutamin) je možné, aby mi některý z těchto přípravků způsobil padání vlasů (jejich ztrátu)? Vím, že je tady několik témat, kde se řeší bílkoviny, cukry a jejich vliv na vlasy, mě by ovšem zajímalo, jestli může i dlouhodobé používání povolených doplňků, ve kterých nebudou zakázané látky jako steroidy mít vliv na kvalitu vlasů. Svaly je přece potřeba budovat z bílkovin, a tedy nějaké ty doplňky jsou nezbytné. Někde jsem i četl, že L - Glutamin by měl mít naopak pozitivní vliv na vlasy, je to tak? Je mi 19 let, tak pochopte, že bych nerad o vlasy přišel, proto se ptám, jestli opravdu někomu začaly padat/vypadaly vlasy po užívání těchto přípravků nebo jsou to jen bláboly a kecy. Ještě jednou připomenu, že mám na mysli pouze povolené suplementy, žádné steroidy a zakázané přípravky.

Předem moc díky za odpověď.
laksa
Máš už problém s vlasy nebo nemáš?
glutamin, bcaa, gainer, protein, hmb, arginin, v pohodě....nejisté možná nějaký vliv má: Tribulus ale ne ty šmečka aminostar atd.. myslím vemoherb trib. kreatin- ten určitě, DAA- D aspartic acid možná...a jestli nechceš zbytečně moc tuku gainer neber
adler
Tak gainer už doma mám a potřebuju teď nabrat, tak to už doberu a pak už jen protein a L - Glutamin. Právě jsem si říkal, že protein, L - Glutamin ani BCAA nějaký škodlivý vliv mít nebudou ani při dlouhodobém používání (nebo aspoň by neměly), ale chtěl jsem se zeptat i na názory ostatních a zkušenějších. Každopádně moc díky za reakci a těším se na další reakce.
Samozřejmě kromě tohoto nic jiného brát nechci ani nebudu.
asdfg
Kreatin zvysuje dht v sere o niekolko desiatok percent. Studiu si vygooglis sam, pisem z mobilu

Ci skutocne existuje nejaky spoj medzi kreatinom a aga nebol dokazany, ALE na internete su stovky komentarov od pouzivatelov, ktori hovoria o tom ze mi dost vyrazne zacali padat vlasy
bartosjul
Hej o tom padani vlasov som aj ja pocul
draho77
Kreatin nie je podla mna vhodny
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Doplňky stravy - proteinové nápoje, L - Glutami, gainer atd.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020