Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Pokračovat v léčbě nebo léčbu ukončit?

Autor Pokračovat v léčbě nebo léčbu ukončit?
Priest
Zdravím, chci se zeptat, zda má smysl v léčbě ještě pokračovat? cca 3 měsíce jsem byl na Propecii a 2 měsíce na minoxidilu. Nějaké výsledky byly, zahustilo se mi hlavně temeno a viděl menší malé výrustky v koutech, ale nic extra. Linie na čele mi zůstala stejná a příjde mi, že šošolka se zahustila minimálně.
Bez vlasů jsem od svých 17. Nyní mi je 20.
Při léčbě finasteridem jsem vedlejší účinky neměl, nepocítil jsem ani žádný výrazný pokles libida. Pouze z minoxu se mi více zahustily chlupy na rukou a začaly mi růst i nové chloupky okolo obočí.
Posílám fotky před a po cca 3 měsících, jaký je progres. Před týdnem jsem s léčbou skončil, protože se mi zdá, že je to zbytečné, pokud to nemá účinek na vlasovou linii a celkově na předek. Co myslíte vy, pokud bych v léčbě pokračoval, mohlo by se to zlepšit? Pokud by se to zlepšilo minimálně, nemá to asi smysl. Jinak po vysazení Finu se mi udělaly celkem dost kolem rtů akné a začaly mi rty i praskat a jsou vysušené. Je to reakce těla na zvyšování hormonu DHT po vysazení blokátoru? Díky.
28.12. 2017 Start Léčby:
https://ibb.co/ebme27
https://ibb.co/fU2QaS
https://ibb.co/nzsmh7

16.3. 2018 Výsledek po cca 3 měsících:
https://ibb.co/fO3j27
https://ibb.co/mDf3vS
https://ibb.co/ijtCpn
peterb85
Moc skoro si to ukoncil..prve zisky prichadzaju okolo roka a niektorym po dvoch.fin ma vplyv na vsetky vlasy..vlasova linia sa tazko obnovuje. Lebo prva odchadza..ale moze sa zlepsit..transpl. krasne dotvarovat a obnovit. Ak si dobre znasal fin..tak si mal pokracovat. Celkom dobre ti to za 3 mesiace zašlapalo..bolo by zaujímavé vidieť, ako by si bol na tom za rok. Trochu by som to neskôr dopigmentoval a opticky by si mal plnú hlavu vlasov. Ale na druhej strane to môžeš spraviť aj bez toho. Tvar hlavy más ideálny na pigmentáciu.
Shaman

Já bych s těmi nesmysly typu fin a minox nikdy nezačal, protože nechci být prostatik v relativně mladém věku a po vysazení té chemie ty vlasy zase stejně zřídnou a postupně vypadají. Radši si šetřte na Turecko /zasvěcení ví/. Pokud chcete udělat něco pro dobrý pocit, tak začněte cvičit nebo berte vitamínové doplňky. To tělu nikdy neuškodí.
peterb85
Ja zas hovorím, čím skôr začneš, tým lepšie výsledky dosiahneš a tým dlhšie sa môžeš tešiť z vlasov bez toho, aby si s nimi musel niečo zásadné riešiť. A to som odporca chémie..no jeme ju každý deň v polotovaroch a v mäse plnom hormónov.
Priest
Ono je ideální začít, pokud na hlavě ještě je co zachraňovat, já začal, až tam nebylo takřka nic. V mém případě asi nemá smysl pokračovat, pokud linie na čele je už přes centimetr fuč. Když to vemu žiletkou, vypadám mnohem lépe, než s tím chmýřím, co tam mám teď. Jasně, že za rok nebo dva by byly výsledky asi lepší, ale pokud to na tu linii bude mít vliv minimální, tak mi je zahuštěné temeno k ničemu. Proto s léčbou asi končím nadobro a nezbývá nic jiného, než obden přejet hlavu žiletkou. Alespoň to už nemůže být horší. Jinak co se týká DHT, jak je to s dospíváním? Já moc nevyrostl, měřím pouze 170cm, měl jsem nejspíš předčasnou pubertu, už na základce jsem rychle dospěl (chlupy na nohou, knírek apod. ) pravděpodobně hodně hormonu, proto to zničilo tak brzo i ty vlasy. V pubertě tělo dospívá, tvoří se tak více TST a tím i DHT a jelikož DHT způsobuje "mužnost" je možné, že mi DHT způsobilo rychlejší zakončení růstu do výšky? Jelikož sestra je takřka o hlavu vyšší.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Pokračovat v léčbě nebo léčbu ukončit?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021