Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace názor do budoucna

Autor Transplantace názor do budoucna
Mates6
Dobrý den, na Vaše forum jsem narazil náhodou a včéra jsem tu strávil tak dvě hodiny a tak bych se chtěl zeptat jak jsem si všiml, nedoporučujete transplantace v ČR a to ani třeba koutů ?
Je mi 27 a o takovém zákroku bych přemýšlel tak řekneme k 30 roku. Šlo by mi zatím jen o kouty, sice to vypadá že vepředu moc vlasů taky nemám, ale ty kouty mě zatím trápí víc, spíš si na ně nemohu zvyknout. A taky bych radši počkal kdyby i předek začal ustupovat abych pak neměl v koutech dva rohy z vlasů Na některých fotkách jsem si začmáral o jaký kus by šlo, myslíte že bych se vešel do 800 štěpů? Omlouvám se pokud je kvalita hodně mizerná, víte jsou to jen vlasy ale hůř se zvyká na úbytek. Zde aktuální stav:
http://imgWorld.cz/TBEE221ufs.jpg
http://imgWorld.cz/k22DmulIRR.jpg
http://imgWorld.cz/892dd5a2F5.jpg
http://imgWorld.cz/2O4YqJgmjO.jpg
http://imgWorld.cz/IE17sWtm9K.jpg
http://imgWorld.cz/oAwnEI13cc.jpg
http://imgWorld.cz/DMyyZCYd7e.jpg
a tady co jsem našel pár fotek před 4 lety kouty se jasně zvětšili, zbytek řekneme asi taky ale né tak hrozně k tomu že jsem zas o 4 roky starší
http://imgWorld.cz/jAVrjiYFis.jpg
http://imgWorld.cz/s3/tpwQZNd8RJ.jpg
Možná ty nové fotky budou hodně zkreslovat protože je mám dost dlouhé (kadeřnictví je zavřeno už dlouho). K padání vlasů před dvěma lety jsem měl fakt velký stres tak bych věřil i tomu, že z velké části za to může ten stres, teď když si třeba projedu vlasy tak 3-5 mi jich tam zůstane, v sítu ve vaně řekněme neucpu ho, ale vlasy tam jsou dost i když taky jsou dost dlouhé no.
Zatím jím jen vitamíny a šampony zkouším různé no dost mi pomáhá Vichy protože trpím i na suchou pokožku řekněme komplet hlavy (Na kožním mě ani pořádně neprohledla a řekla mi seboroická dermatitida, jak vlasová pokožka, tak kolem nosu a čelo, takže mě dost často svědí komplet hlava, vzadu, kouty, všude prostě i když jak říkám hodně pitného režimu a ten šampon od toho dost pomůžou.
Moc se omlouvám pokud to sem nepatří, ale asi se potřebuji podělit o svůj názor i s někým jiným.
Ještě mám takové dva dotazy myslel jsem že se co se týče vlasů vše dědí z otce, prý to může být i z otce z matčiny strany? Toho bohužel neznám tak to bude překvapení do budoucna ( i když můj otec si komplet hlavu holí a nemyslím si že kdyby ne tak mu vyroste nějaká hříva)
A ještě jeden dotaz je ve Světě nějaká naděje co třeba přišli lidi komplet o vlasy? Že se třeba dělá nějaký výzkum na nějaký "vitamín", klonování nebo něco jiného než transplantace? Nebo i vy v jaké formě by něco takového mohlo příjit?
ČeskoTurecko

Mates6
Je mi 27 a o takovém zákroku bych přemýšlel tak řekneme k 30 roku.


Pokud Vás aktuálně vypadávání vlasů a ustupující kouty až zas tolik netrápí a nestresují, tak bychom asi doporučili pokračovat v tom co děláte teď. Tedy používat kvalitní kosmetiku a dál to neřešit.

To Vichy je kvalitní a dobré. Hodně našich klientů si také chválí Revalid (to není reklama, ale opravdu jen doporučení - máme to vyzkoušeno). Můžete zkusit i něco dalšího, jelikož každému vyhovuje něco jiného. A až Vás to vypadávání vlasů bude opravdu trápit nebo kouty ustoupí ještě více, tak teprve potom to můžete řešit i jinak, než "vodičkami".

Jinak k té další části Vašeho dotazu, tak co víme, zatím nikdo žádný zázračný elixír na růst vlasů nevymyslel a také to klonování vlasů je zatím jen hudba budoucnosti.
prd
Můžeš to klidně "chytit" od babičky z matčiny strany. Je tam jen jiná pravděpodobnost. U nás jsou vlasatí všichni -- kromě rodiny babičky z matčiny strany. A bum ho! Mám ji.

Osobně transplantaci ve 30 nedoporučuju. Ve 30 se ti to totiž může teprve pořádně rozjet. Takže pokud máš AGA a ve 30 si necháš zalepit kouty, jsi buď doživotně svázaný s finasteridem a minoxem (a ani tahle, momentálně nej(im)potentnější kombinace nemusí účinkovat věčně), nebo riskuješ, že ti časem vepředu zůstanou jen ty zavlasené kouty.

Podle mě je jediným skutečným řešením klonování/léčba pomocí kmenových buněk. Sice jsme hodně daleko od komerční aplikace, ale zase těch výzkumů probíhá víc, takže k nějakému posunu snad dojde. Rád bych věřil tomu, že lidi narození po roce 2020 už hřívy řešit nebudou.
Hana77
Takže tomu rozumím správně, že vypadávání vlasů může být dědičné?
tom305
Hana77
Takže tomu rozumím správně, že vypadávání vlasů může být dědičné?


Samozřejmě, je to totiž ta nejčastější příčina, když někomu padají vlasy, tak se uvádí, že to je ve valné většině případů kvůli dědičným predispozicím - respektive se i uvádí, že z více jak 90% je padání vlasů zapříčiněno kvůli citlivosti vlasových folikul na DHT
vlasyvhaji
V podstate je to vzdycky kombinace dedicnosti a hormonu...
Nekdo o vlasy prijde sam od sebe (z velke miry dedicnost) nekdo si pomuze zivotnim stylem, sypanim atd.... (z velke miry hormony ) ale vzdycky v tom hraje dedicnost roli. Sou lidi co muzou delat cokoliv a vlasy jim neridnou...
asdfg
Minox a fin a si v pohode na par rokov, na zaklade tych fotiek co si dal, nemas to az take agresivne, ciye bud rad,

plus transka bez finu je zbytocnost a taktiez transkou NIKDY nedosiahnes tvoju naturalnu hustotu
kraken
Ahoj, záleží, co od toho očekáváš. Situace každého člověka je diametrálně odlišná. Hlavní věcí je, jestli chceš mít vlasy v akceptovatelné míře do 40, 50, 60... jak kvalitní máš donorskou oblast. Jaký typ plešatosti máš. Jestli jsi ochotný do sebe ládovat chemické sračky... jestli nemáš problém si v budoucnosti oholit hlavu. Záleží, jestli jsi spokojený s tvarem své hlavy a obličejem.... atd. atd.

Můj příběh.
Já byl před 6 měsíci na transce v Turecku. Musím říct, že jsem pozitivně šokován... i moje matka... i přítelkyně. Přátele nejsou šokováni, jelikož jsem odjel dlouhodobě pracovat a cestovat do zahraničí, takže nic neví. Je mi 29 let.

Užíval jsem Pasulin tři měsíce a tím to končí. Minox, Finas a podobné patetické sračky do těla nikdy neaplikuji.. transplantace netransplantace. Až se vrátím, tak určitě zajdu na mezoterapii či laser terapii... možná znovu pasulin. Je pravděpodobné, že vlasy budou padat dál, a poté půjdu na korekci (další transka).

A teď to důležité, takže až mi bude k 40 a budu vyplešatělý, tak půjdu dohola. Faktem je, že mám velice pěkný tvar hlavy a hezký obličej. Bez ohledu na to, jestli mám vousy nebo jsem bez vousů, tak vyholený vypadám dobře. Měl jsem vyholenou hlavu i některá období i v dobách, kdy jsem měl naturální vlasy před vypadáváním (líbí se mi to a je to praktické). Na druhou stranu si chci definitivně užít své nejlepší roky s hřívou, protože vlasům se nic nevyrovná. A kdo říká, že vyrovná, tak lže. V mém případě vlasy 11/10 ..... vyholený 8/10 .... což je pro mě stále akceptovatelné. Vzhledem k tomu, že nedělám modeling a se svým vzhledem jsem spokojen, tak vyholení mě skutečně netrápí....

Ti, co nadávají na vyholení, jsou většinou frustrovaní z toho, že když jdou pod strojek, tak vypadají jako obludy (prosím, nebrat osobně) a chtějí tak ostatním znechutit jejich vyholení. Faktem však zůstává, že každý je jiný. Někdo má spoustu vlasů a škaredý ksicht... někdo málo vlasů a hezký obličej.... někdo nemá ani jedno.. někdo má obojí. To je život. Někdo nedostane rakovinu... někdo jo... no a co... Neovlivníme.

Btw. a jelikož s vyholením počítám, tak to byl právě ten důvod, proč jsem se rozhodl pouze pro FUE a né pro kombinaci FUT a až pak FUE. Nechci žádnou velkou jizvu a nepotřebuji doživotně fungující transku. Žádný stres.

Pro mě rozhodnutí bylo jednoduché, já vím přesně, co chci od života v tomhle ohledu. Otázka je, jestli ty víš, co od života chceš? Pakliže nevíš, tak se raději zamysli... 2x.... 3x ... 10x, protože se jedná o investici a zásah do těla v případě transplantace. Ale rozhodně neposlouchej nesmysl typu, nechoď na transplantaci před 30 rokem ........ nechoď na transku po 60, protože to nemá smysl. To většinou říkají lidé, co jdou na transplantaci s cílem si udržet vlasy né 10 let, ale 20 nebo 30 let. Což respektuji, na druhou stranu nechápu, že to někdo takto zobecňuje. Né každý si kupuje nové auto proto, aby ho měl 50 let, že? Každý je jiný, každý má jiná očekávání a cíle... a lidé mají jiné požadavky i vzhledem k odlišnému věku. Nikdo to za tebe nerozhodne. S každým takovým velkým rozhodnutím přichází zodpovědnost... tečka. Konečné rozhodnutí je na tobě.
prd
"Otázka je, jestli víš, záleží na tobě, ale rozhodně neposlouchej..."

Logic.

Krakene, transplantaci v Turecku zde propaguješ sice nesmírně horlivě, ale fakt blbě. Nemáš dostatečnou mentální kapacitou, abys vygeneroval sedící příměr. Srovnávat koupi automobilu s transplantací vlasů může opravdu jen vůl. Pokud někomu doporučuješ, ať si nechá transplantovat vlasy s tím, že je to stejně jen na pár let a pak to prostě oholí, rovnou mu můžeš doporučit paruku -- s tím, že večer to prostě sundá. Postrádá to jakoukoli logiku, a ta snaha působit objektivně, ale zároveň zjevně tápajícího člověka pošťuchovat směr transplantace, smrdí.

Stylem argumentace, stylisticky, dikcí, neznalostí interpunkce a také problémy s řadovými číslovkami silně připomínáš jistého Davida. Takže tě zdravím, pravděpodobný Davide. Sice chápu, že jsi pyšný na tak dlouhý odstavec čiré fikce, ale bylo by fajn, kdybys jím spamoval jen minimum vláken.
prd
Jinak... Víš, jak poznáš věrohodného diskutéra, který prodělal úspěšnou transplantaci?

Přestane sem chodit.

A víš, jak poznáš nevěrohodného propagátora další turecké kliniky? Má za sebou taaaaakhle suprovou transku v turecku a taky má méně než 5 příspěvků, protože těsně poté, co mu narostly nové super vlasy, bůhvíproč zatoužil vypravit se na nějaké fórum o vypadávání vlasů, kde teď píše agitační slohovky, protože mu hrozně moc záleží na osudu (a rozpočtu) těch druhých.
kraken
Pakliže bych cíleně propagoval transplantaci v Turecku, tak bych zvolil úplně jinou metodu.

Ty nemáš jenom problém s vlasy (i když ten bude asi veliký soudě podle tvého zamindrákovaného příspěvku), ale hlavní problém bude rovněž ve tvém poškozeném retardovaném mozku a malém přirození, jelikož pliveš pouze jed. Ale proč ne... za ty roky, co jsem sem chodil číst diskuse, je evidentní, že jsi pouze malý irelevantní kašpárek. Když už nic jiného, tak aspoň pomůže lidem (kteří ještě neprodělali transku), uvědomit si, že jejich život není tak tragický, jako ten prdíkův.
Hlava plesata
Hej,PRDE,ja nemuzu za to,ze jsi PLESATA SOCKA ktera by si udelala velice rada transplantaci,ale bohuzel nemas na to penize tak tady na tomto foru tvymi debilnimi komenty si akorat lecis sve mindraky a komplexy z tve holohlave lebky.Tvymi idiotskymi komentari tady ti nove vlasy bohuzel nenarostou,takze bych ti doporucil zacit vice pracovat a zacit si setrit na transplantaci a po uspesne transplantaci opravdu uz nebudes mit potrebu tady chodit a psat tady sve moudra!!!To je vse prde. Preji ti prijemny den!!!
prd
Mě to baví. Pár dobře mířených a mindráčci vřískají jak postřelené vrány.
PecaRenton

kraken
. Záleží, jestli jsi spokojený s tvarem své hlavy a obličejem.... atd. atd.

Tvar obličeje bych vám dokázal upravit
Hlava plesata
Minuly rok jsem mohl jet se svym kamosem do Istambulu na transplantaci za Dr. Serkanem,ale diky tobe PRDE a dalsim socialnim hejtrum kteri tady pisi sve moudra,ze vlasy me po transplantaci u Dr.Serkiana nenarostou a podobne zvasty a blaboly tak jsem do turecka nejel.Ted vim,ze to byla chyba!!!Muj kamos mel ples neco mezi Northwood pet a sest a ted deset mesicu po transplantaci je na northwood dva.On by mohl mit i northwood jedna,ale Dr.Serkian mu rekl,ze za par let bude muset prijet do turecka jeste jednou na dohusteni,protoze mu za par let vypadnou ty jeho originalni zbyvajici vlasy na hlave a on uz ma jen omezenou darcovskou oblast takze na jednicku uz nema dostatek vlasu,ale i tak Serkan odvedl naprosto perfektni praci.Ja jsem mel jet do turecka koncem dubna,ale bohuzel koronavirus takze dalsi termin mam v zari.Jo a jedu do turecka po vlastni ose nemusim platit zadne vlasove cestovce,protoze dobre mluvim anglicky takze vsechno jsem si po telefonu a emailu vyridil sam.A co ty PRDE????? Je to strasne frustrujici pocit,kdyz kazde rano si musis pred zrcadlem pul hodiny cesat prehazovacku nebo nasazovat paruku aby zakryla tvou ples a spousta dalsich lidi kolem tebe jezdi na transplantace vlasu a ty nemuzes,protoze jsi uboha SOCKA ktera nema ani tech blbych sedesat tisic na tranplantaci a proto si lecis sve mindraky psanim na tomto foru stupidnimi komenty.Ty musis trpet opravdu strasne trpet,kdyz si pomyslis,ze jsi uboha neschopna socka ktere zije z ruky do huby a ja soudim,ze podle tvych inteligentnich komentu ti ten problem zacina prerustat pres hlavu a ty zacinas mit opravdu velky problem,protoze jestlize napises toto,cituji Mě to baví. Pár dobře mířených a mindráčci vřískají jak postřelené vrány???????????To jsem nejak nepochopil PRDE mam tomu rozumet tak,ze my vsichni kteri si na rozdil od tebe muzeme dovolit transplantaci a ty ne tak podle tebe mame mindraky a vriskame jak postrelene vrany.......zajimave opravdu zajimave.Chlape ty nemas jen problem se svou plesi,ale ty mas problem sam ze sebou.Doporucuji ti co nejdrive navstivit toto nemocnicni zarizeni a s lekarem si v klidu pohovorit o svem problemu.Neboj se je to anonymni a lecbu bude hradit tva zdravotni pojistovna.
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa: Ústavní 91, 181 02 Praha 8, Česká republika
Tel.: +420 284 016 111
Fax: +420 284 016 595
Web: www.bohnice.cz
prd
Tak zjevně i naprostý dement je schopen zapamatovat si adresu a telefonní číslo místa, kde tráví celý život.
Hlava plesata
Poslouchej Prde ja to s temi Bohnicemi myslim opravdu vazne,zlepsi se ti nalada,kdyz tady napises nejaky nenavistny komentar,asi ano,ale jen do te doby nez se podivas do zrcadla a ve zrcadle uvidis svou krasnou PLES a hned se vratis spatky do reality a mas po nalade!!!Trpis tim co!!! A je to pro tebe strasne frustrujici pocit,kdyz se lidi vraceji od Serkana s novymi vlasy a tobe se akorat stale rozrusta tva PLES.Rad by jsi si taky udelal transplantaci,ale nemas na to penize tak si tady vylivas tvymi pitomymi komenty svou zlost!!!Ja to s tebou chlape myslim dobre a chci ti pomoct s tvym psychickym mindrakem a doporucuju ti aby jsi zajel do tech Bohnic a vyhledal odbornou pomoc.Ja na tomto foru budu uz jen do zari a po transplantaci uz tady nebudu chodit a psat zadne komenty,kdo se bude starat tady o tvuj psychicky stav,odpovim si sam NIKDO!!!Takze uz tady nebude nikdo,kdo te tady bude upozornovat na tve mindraky z tve stale rozrustajici se plese.Vis ja po transplantaci uz budu chodit jen na internetove stranky ruznych holicu a kaderniku a budu si tam na fotkach vybirat ucesy.Ale prde ber to sportovne,ja budu muset plati u holicu a kaderniku spousty penez za ucesy a ty nemusis platit nic,protoze z tve plese se zadny uces neda udelat takze usetris spoustu penez.
prd
Z tvých "příspěvků do debaty" jeden získá dojem, že transplantace vlasů u doktora Serkana vyvolává okamžitý nástup demence. Chudák napíchávač turecká. Kdyby jen věděl, kdo mu tady provolává slávu, možná by ti na hlavu přibodl extra chlupy z podpaždí, z koulí i z řiti -- a to vše jen proto, abys v jeho zájmu zklapnul.
Hlava plesata
Copak,copak vysledky prace Dr.Serkana u tebe vyvolava demenci???Hele demenci ted neres,prvni si udelej poradek v tvem spackanem zivote a az se das psychicky dohromady vem si druhou praci nebo delej prescasy a zacni si pomalu setrit na transplantaci vlasu a ja pevne verim,ze po te transplantaci uz konecne budes vylecenych z tvych plesatych mindraku.Samozrejme pokud mas nejake exekuce nebo jsi pokud jsi totalne neschopny houmlesak ktery ma obe ruce leve a ktery se nehodi ani na cisteni zachodu nebo vynaseni odpadku tak si radsi bez koupit provaz a na nejblizsim strome ukonci svou existenci na teto planete!!!Myslim,ze to pro tebe bude nejlepsi reseni nez zit ubohy zivot jedne plesate zamindrakovane socky!!!
prd
Lekce čechoturečtiny nebere konce

Teď ale vážně. Takovýdle zoufalý, rádoby vtipný houna omílající stokrát provařená klišé o houmlesech a sockách chodit postovat na fórum pro plešaté o půl druhé ráno... I kdyby ti doktor Serkan na hlavu přilepil chlupy z celého tvého opičího těla, furt zůstaneš úplně blbej. A to bych na tvým místě řešil daleko spíš než nějakou transplantaci. Začni tím, že si doděláš základku.
Hlava plesata
Zase spatne prde , ja nepisu prispevky o pul druhe rano,ale sedm tricet vecer ja ziju a delam byznys v Miami na Floride tady je sest hodin casovy posun.Jestli jsi trochu technicky zdatny tak si najdi mou ip adresu a hned se ti ukaze z ktereho mista pisu sve komenty!!Vis prde ja uz se zacinam citit tak trochu provinile,ze tady musim porad ztrapnovat a zesmesnovat jednu Ceskou plesatou zamindrakovanou socku ktera neni si schopna ani nasetrit blbych sedesat tisic na transplantaci.Stoji ti to za to se tady porad neustale zostuzovat a strapnovat svymi debilnimi komenty??????
prd
Hlava plesata
Zase spatne prde , ja nepisu prispevky o pul druhe rano,ale sedm tricet vecer


Jo business v Miami na Floridě. Předpokládám, že učíš češtinu. Spolupracovníky z Puerto Rica, kteří s tebou uklízí Wal-Mart

Zase na druhou stranu to vysvětluje, jak osoba s IQ podprůměrného popeláře našetřila 60 tisíc na transplantaci v Turecku, kam míří všechny, tvými slovy "zamindrákované socky", aby si na hlavu nechaly vlepit chlupy z ohanbí. Bodejť bys na to nebyl hrdej, když jde o tvůj životní úspěch.
Hlava plesata
Zase spatne prde,Walmarty na floride v noci neuklizim,ale mam tady se svymi spolecniky softwerovou firmu.Vytvarime ruzne mobilni aplikace nebo textove editory dle pozadavku zakaznika .Zakazek mate spousty takze narozdil od tebe s penezi problem nemam.Je to blby pocit co PRDE,ze lidi si muzou bez problemu zaplatit transplantaci vlasu a ty ne.Vis PRDE chlapu co maji problem s vlasy je spousta,proste zdedili po rodicich spatne geny takze nemuzou za ten svuj problem s vlasy,takze se ten svuj problem s vlasy snazi vyresit treba transpantaci vlasu.Ale,ze ty jsi totalne blba neschopna socka ktera neni schopna ani nasetrit si nekolik desitek tisic korun na transplantaci za to si PRDE muzes jen a jen sam rozhodne s toho nevin sve rodice,ze ti predali spatne geny to je jen a jen tvuj problem!!!!!To je vse PRDE,pozdravuj svou PLES ktera ti zustane do konce zivota,protoze transplantace je pro tebe uplne scifi a jak jsem uz ti nekolikrat psal,dej si do poradku svuj mizerny zivot,protoze ty tve debilni komenty tady ti rozhodne nezlepsi kvalitu tveho zivota.To je vse NAZDAR!!!!!
prd
Vyspinkaný po noční a před noční?

Takže uklízíš v softwarové firmě. U koštěte máš dost času na snění. Je ale pravda, že i uklízeč na Floridě je schopný za dva roky zchrastit šedesát tisíc na nejlevnější transplantaci chlupů v Turecku.

Skuteční spolumajitelé úspěšných softwarových firem pak lítají soukromými letadly na soukromé kliniky v LA... Ze San Francisca jsou tam zhruba za hodinku.

Pozdravuj kámoše ze San Francisca, oops, chtěl jsem říct z Puerto Rica, až se dnes zase chopíš mašiny pro pracovité chlapy A fandím ti, abys na tu transku v Turecku vážně našetřil. Určitě se ti v Ystambulu bude moc líbit.
Hlava plesata
Zlepsil jsi si naladu ty uboha zebracka SOCKO,ktera neni si schopna usetrit ani par tisic na transku.Neboj staci kratky pohled do zrcadla na svou dozivotni PLES a budes mit hned po nalade Prde!!!!!Chlape z tebe musi mit matka radost,kdyz si pomysli jakou ubohou zebrackou zavistivou a pomlouvacnou SOCKU vyklopila ze sebe v porodnici,kdyby vedela co s tebe vyroste za odporne individuum tak by ti jeste v porodnici zlomila vaz a splachla te do zachodu!!!!
P.S.Ja rozhodne nepotrebuji litat soukromymi tryskaci do San Francisca,kdyz nekam letim letadlem tak kupuji jen byznys letenky a ja se za to nestidim,ze ty letenky jsou pouze byznys.A jak ty cestujes PRDE???Myslim,ze vrchol tve mobility je autobus nebo vlak,protoze z tveho mizerneho platu si nemuzes dovolit ani koupit tricet let starou olitanou felicii To je muj posledni koment na toto tema s tebou,protoze s takovym s takovym odpornym liskym exkrementem jako jsi ty se nema cenu bavit,jen s tebou stracim cas!!!Nazdar
Martin_novak
Matka ti mela zlomit vaz a potom te splachnout do zachodu,HAHAHAHAHAHA takhle jsem se uz dlouho nenasmal,normalne jsem smichy poprskal monitor.Je zcela evidentni,ze prd nema na transplantaci penize tak se svymi hloupymi komentari tady snazi lidi odradit od transplantace vlasu.Pane boze to je od prda neco tak uboheho az tomu clovek nemuze uverit!!!Vis ja taky driv nebo pozdeji pujdu na transplantaci vlasu a podle fotek to vypada,ze pojedu taky do Istambulu za Serkianem.Vis,kdyz me zacali padat vlasy tak me hodne lidi zacalo radit abych zacal brat Finasterid a podobne sracky,ale mam jednoho znameho ktery bral nejake Finasteridy nebo co to bylo nekolik let a ten sajrajt mu znicil ledviny takze doktor mu to zakazal brat a hned potom mu vypadly zbyvajici vlasy z hlavy a ted musi chodit na dializu.Totalne si tema srackama oddelal kvuli vlasum to nejcenejsi co ma,VLASTNI ZDRAVI.Radsi zustanu plesaty,ale ty svinstva nikdy brat nebudu.Tech sedesat nebo sedmdesat tisic neni zas tolik penez za transplantaci vlasu???Do dvou let takove penize prece si musi kazdy nasetrit,kdyz si vezme druhou praci nebo bude delat v praci vic hodin.
Hlava plesata
Tesi me pane Novak,ze mame na PRDA podobny nazor,ale vite co,lidi jako je PRD jsou ve velke vetsine naprosti zivotni ztroskotanci kteri delaji nekde v montovne u pasu na smeny za minimalni mzdu a svou zivotni frustraci ze sveho spackaneho zivota si potom vybijeji na ruznych diskuznich forech na internetu!!!Oni si snad mysli,kdyz budou psat na ruzna diskuzni fora nadavky,budou lidi zesmesnovat nebo strapnovat tak se jim zlepsi kvalita zivota???Ne nezlepsi se jim vubec nic,ale kdyz to ty ubohe troly a hejtry bavi psat debilni komenty at pisou je me to jedno!!!Jinak s tim Finasteridem mate svatou pravdu,kdyz rikate,ze je to nebezpecne brat.PANE BOZE TO JSOU PRECE HORMONY!!!!!Jak si ti lidi muzou myslet,ze po dlouhodobem brani tech hormonu nebudou mit zadne zdravotni nasledky??????Jak jste psal zdravi mame jen jedno a kdyz si potom ti lidi sve zdravi znici,protoze dlouhodobe brali ty sajrajty tak posledni co je bude zajimat budou jejich vlasy,protoze potom budou resit mnohem zavaznejsi zdravotni problemy!!!!!
Martin_novak
Chtel bych se jeste zeptat,pokud se transplantace nepovede nebo me nenarostou transplantovane vlasy tak muzu zadat lekare vraceni penez nebo nejakou financni konpenzaci????
Hlava plesata
Tak na to zapomente,penize vam nikdo vracet nebude,proto je strasne dulezite vybrat si dobreho vlasoveho transplantacniho doktora.Muj kolega s vedlejsi kancelare kde pracuji byl u Serkiana na transplantaci vlasu minuly rok. Pred operaci byl na norwood pet az sest a ted po transplantaci je na nortwood dva a hlavne na hlave mu po transplantaci vyrostla krasna HRIVA a za par roku jeste jednou pojede az mu vypadnou originalni zbyvajici vlasy na dohusteni a kdyz bude mit jeste velkou vlasovou darcovskou oblast tak po druhe transce bude treba na norwood jedna,bude mit potom haro jak v puberte Nevim co ti mam jeste poradit,zkus skontaktovat toho davida1985 co posila lidi za dr.Sekianem do istambulu at ti ukaze fotky tech lidi po transplantaci nebo at ti na ne da kontakt.To je vse chlape,drz se a at ti naroste po transce poradny HARO
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace názor do budoucna

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021