Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Autor Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..
Romster3
Zdravím všechny zde na tomto fóru i stránkách.
Ikdyž jsem si to dlouho nepřipouštěl, tak i já jsem ve svých 38 letech dospěl k názoru,že je potřeba zkusit si trošku vylepšit vzhled mých vlasů. Deset let zpátky, mi začaly postupně vypadávat z obou boků na koutech a již se to zastavilo a já jdu do toho. Abych upřesnil, nejsem ze sebe bůhvíjak hotovej a ani nejsem metrouš, ale když je ta možnost, proč to nevyzkoušet.
Byl jsem na konzultaci v Praze -Radotíně v GHC u jakéhosi pana Dvořáka a jeho přístup, vysvětlení a nabídka pouze 800-1000 štěpů za 100tis mě nepřesvědčila, taktéž ne obrázky a dokonce i jeho hlava po zákroku, ikdyž je to už starší pán, ale hlavně arogantnost chování, jakoby jste ho i obtěžovaly otázkami a nakonec zjistíte , že to není foktor, ale majitel.Prostě spíše mě to otrávilo a jdu do toho , ale jinde a jinak..

Tak a teď k prvním informacím.
Zákrok mě čeká v pondělí 1. října 2017, do Instanbulu přiletím v neděli, kde na letišti mě bude čekat řidič , který mě odveze do 4* hotelu Great Fortune & spa, který je v centru . Hotel, transport je v ceně balíčku.
Doba pobytu -neděle přílet,pondělí zákrok, úterý dopoledne odlet.
Zákrok bude trvat 6-7hodin
Budou mi dělat 3500-4000 štěpů metodou micro hd fue
Cena zákroku včetně transportu a hotelu -1600eur, hradí se až na místě a až po zákroku, protože se mi klinika zaručila, že budu absolutně spokojený.
Jedíné co si hradím zvlášť je letenka Praha-Istanbul-Praha cca 6.000kč a cestovní pojištění 400kč
Takže to je jen v kostce a budu sem vkládat foto , teď vložím před a po zákroku 2-3října vložím vše , jak to probíhalo, pocity apod.

Ještě jedna perlička, vůbec neumím anglicky, ale prej to není absolutně problém, mluvím německy.😀

Rozhodl jsem se sem vložit téma , abych případně pomohl lidem, co se rozhodují objektivně, aby měli 100% info.

Na veškeré otázky rád zodpovím . Roman
Romster3
Foto před
Romster3
Před zákrokem fotografie

před zákrokem
před zákrokem
před zákrokem
před zákrokem
před zákrokem
před zákrokem
Romster3
Foto před zákrokem..

IMG_9174.JPG
IMG_9174.JPG
IMG_9175.JPG
IMG_9175.JPG
IMG_9172.JPG
IMG_9172.JPG
peterb85
Drzim palce, cena je vsak podozrivo nizka pri takom velkom pocte stepov, ktore ani nepotrebujes. Som zvedavy na tvoju skusenost.
Romster3
Také jsem zvědavý a těším se na to, cena zákroku je právě reálná, v Turecku neřeší ceny štěpů , ale celkový zákrok a je jedno jestli potrebujes 2000 nebo 4000, za tech 6 hodin mi tamm nasázejí právě toto množství a když si vezmeš, že to přes agenturu s letenkami stojí 75000kc tak to vychází, protože zprostředkovatel si veme na jednom 20tis
Jura2
Ahoj Romane, díky za tvůj přístup, doufám, že ti vydrží a budeš sem dávat fotky nejen bezprostředně po zákroku, ale i třeba po roce, kdy bude zjevný konečný výsledek - a to bez ohledu, jaký bude. Ostatním tím hodně pomůžeš. Na jaké klinice a u kterého doktora zákrok odstoupíš? To je hodně důležitá informace. Jinak držím palce!
Romster3
Ahoj a díky za podporu, je to klinika Turkay Ethetic hair v Istanbulu. Doltora bohužel nevím co to bude dělat, ale vím, že to bude dělat tým asi 4 sester a jednoho doktora, proto je to jiné než v čr, tady v čr je zákonem dané, že zákrok musí provádět pouze doktor a proto to stojí takovou pálku a jsou schopni Ti tam nasázet za 6 hod max kolem1000 šťěpů a za 100tis, zatímco v Turecku na Tobě maká 5 lidí a nasází Ti to tam, jak Baťa cvičky😃😃😃 Samozřejmě to nezjednodušuji ale věřím tomu. Už jen to , že tam těchto zákroků na této klinice dělají hodně a mají s tím zkušenosti je promě zajímavé. Vložím pár foto z komunikace s doktorem..

IMG_8967.JPG
IMG_8967.JPG
IMG_8968.JPG
IMG_8968.JPG
IMG_8978.JPG
IMG_8978.JPG
peterb85
Drzim palce. Ak budes spokojny, budu ta viaceri nasledovat. Je to odvazny krok. Drz sa.
Romster3
Jasný, budu sem vkládat veškeré fota po zákroku a s odstupem času...
Waldfi
S Dvořákem s Interclinic máš pravdu, fakt docela arogantní člověk, navíc nevím, proč by měl pacienty vyšetřovat nějakej ING. Každopádně 4000 štěpů mi prijde na tu tvou oblast docela dost, zase tak hrozný to nemáš, každopadně já za tu cenu co ty platíš ,dostal jen 600štěpů do menších koutů tady v čr. Držím pěsti a těším se na update.
Romster3
No jasně a nejlepší je, že mi Dvořák řekl, že mi udělá 1000štěpů za 100tis a pak když to budu chtít zhustit, tak že to můžu podstoupit znovu, takž 200tis v háji a na temeni jizvy. Budu sem dávat foto. Věřím v to, že to bude super a rád podám informace pro chlapy, co opravdu chtějí přesné informace, ceny a postup ať už to dopadne jakoliv.
goldie
Ahoj. jsem tu novy a nemam moc predstavu o transplantaci ale slysel jsem ze se to dela tak, ze se vezmou zdrave vlasy a daji se na lysa mista. jen nevim zda li zustane jizva. prosim o odpověď, diky filip
David1985

Super na vlastní pěst. Držím palce! a věřím, že výsledek bude super! Velké kliniky v Istanbulu určitě doporučuji. Vlastní zkušenost.
Romster3
Tak tady zdravím všechny , co čekaly na mé dojmy ze zákroku a dnes jsem přiletěl do čech , tak tak činím.
Do Istanbulu jsem letěl v neděli, v pondělí jsem měl zákrok a dnes už jsem doma.
Popíši , jak vše probíhalo, ceny a na závěr fota.
Když jsem přistál v istanbulu po 2hodinách, tak po odbavení na mě čekal řidič , který mě odvezl do hotelu. Po ubytování , jsem šel do města, jelikož je to v centru, poseděl na jídlo a podíval se na různých místech, ale moc jsem to nepřeháněl, protože jsem se chtěl vyspat na druhý den

Druhý den bylo pondělí, šel jsem na snídani, to je velmi důležité , aby byl člověk v pohodě. V 9.hodin pro mě přijel řidič a ještě pro jednoho rakušáka a vezli nás na kliniku, kde se nám představil tým doktora a čtyř profesionálů. Odebrali nám krev , kvůli testům před zákrokem , zda člověk nemá hepatitidy a hiv. Za to jsem celkem rád, testy se vždy hodí😄😄

Mezitím jsme šli na kafe a čekaly na výsledky. Za cca 30 min byli hotové výsledky testů a šli jsme zpět na 12 patro kliniky, kde byli dvě místnosti plně vybavené moderní kliniky. V každé místnosti byli 2sestry a doktor běhal mezi mnou a rakušákem co byl zase v té druhé místnosti.

Sestra mě strojkem vyholila a doktor určil a zakreslil lajnu, kterou má každý člověk jinak a zakreslil mi přesně co se kde bude dělat a i v zadu kde se co bude brát.

Pak jsemsi lehl na záda a sestrami tenkými vpichy začala aplikovat lokální anestezi tam, kde se bude provádět transplantace , občas byli vpichy neprijemné, ale jelikož jsem posera , tak to popisuji možná přehnaně , ale dá se to popsat, jakoby Vám zubař vpíchl tím umrtvovacím perem do dásně, prostě absolutně bezbolestně , těch vpichů bylo na předku asi 20 a trvalo to asi minutu.Pak jsem necitil vůbec nic a pouze relaxoval a koukal na telku. Po minutě přišel doktor a začal mi mikropřístrojem vytvářet milimetrové dírky jednu vedle druhý po celé ploše , kam se později budou vpravovat štěpy. Toto trvalo cca 45-60 minut, po 60 minutách jsem si odzkočil na toaletu a napil se a protáhl.
Pak přišla sestřička a řekla mi ať se položím na křeslo na břicho, vše měli připravené a musím uznat, že bylo křeslo perfektně pohodlné. Začala mi aplikovat zase vpichy drobnou jehlou s anestezii do zátylku odkud se budou brát štěpy. To trvalo asi 15 minut a jelikož zepředu působila anestezie, tohle už jsem skoro necítil, nebo minimálně, samozřejmě pokud to cítite, tak jen mávnete rukou a onapičká nez to začne působit. Já to necítil vůbec.

Po aplikaci anestezie mi mikropristrojem začali odebírat zezadu celkem 2350 štěpů. To trvalo 3 hodiny , poslouchal jsem hudbu a hrozně rychle to utíkalo, já spíškoukal na hezký nohy sestřičky pod stolem))).
Po odebrání štěpů , byla přestávka, kdy jsem si zase odskočil a přinesly mi oběd, abych se vklidu najedl, bylo to celkem dobré. Věděl jsem, že mě čeká už jen trasplantace 2hodiny a finiš.

Zátylek mi ošetřily a zalepily, vůbec nic nebolelo a bylo vše pohodlné.

Otočil jsem se na záda a přišla druhá sestřička a obě mi začali vsazovat štěpy , každá jednu polovinu hlavy. Já koukal na telku a poslouchal hudby, byl jsem najezenej a vše super.

Po dvou hodinách jsem byl hotový, vše mi vyčistily a bylo hotovo, doktor vše zkontroloval , vyfotil a uznal, že sestřičky byli moc šikovné.
Po zákroku jsem si nechal aplikovat ošetření plasmou krví, kvůli rychlému růstu a zahojení, dostal jsem certifikát, dostaljsemléky: antibiotika na4 dny, léky kvůli případné bolesti, ale ty absolutně nebyli, takže jsem je vyhodil.
Rozloučil se se všemy a řidič mě odvezl na hotel. Jelikož už byl večer, tak jsem si skočil pro ovoce hned u hotelu a koukal už jen na telku a byl za vše rád.

Druhý den ráno v 9hodin přijel spolupracovník kliniky mi vyčistit hlavu a sundat obvazy, hlava už byla zaschlá a nebylo už potřeba. Dostal jsem spec. šampón a dokoupil ještě jeden i se sérem na výživu. Po hodině mě vyzvedl řidič, který mě odvezl na letiště a bylo hotovo.

Tento zákrok bych opravdu všem , kteří se rozhodují doporučil. Ničeho se nebojte, bolest nebylaabsolutně žádná krom pár malinkých vpichú s anestézií, která se dá přirovnat , jako píchnutí komárem.
U mě k tomu ještě pracoval stres, protože jsem to neznal a bál se bolesti, ale dnes kdybych měl jet, tak to beru jako výlet a odskočení si jen tak na údržbu bezbolestnou. Pi zákroku a ani večer a ani druhý , třetíden, žádná bolest, nic!!

Celkové přesné náklady.

cena zákroku: 1600eur
cena letenky Praha-Istanbul a zpět 7.800kč
Cena ošetření plasmou: 200eur( pokud nechcete, nemusíte)
řidiči a odvozy: zdarma
hotel na 2 noci : zdarma
kapesné 2 dny :100eur( utratil jsem50eur, je tam vse hrozne levné)
šampón dokopeni se sérem: 50.eur

celkem: 50.700 plus letenka 7.800
celkem: vše komplet: 58.500kč

Nazávěr bych chtěl říci , že jsem neuměl ani slovo anglicky, letěljsemsám a vše absolutně perfektní, jak doktor, sestry, řidiči vše jsem rozuměl, nebo přeložil telefona na pohodu. Vůbec bych už nikdy nepochyboval a cždy letěl sem. Původně jsem měl mít 4000 štěpů, ale doktor uznal, že tolik absolutně nepotřebuji. Dali mi 2350 a schválně jsem počítal při vkládání do hlavy jednu sestřičku a asi po půl hodině co jedna vložila a já napočítal 700, takže jsem v ten samý čas měl od obou1400 štěpů a byl v půlce přestal počítat.
Rozhodně bych všem doporučil a nelezl tady v čechách nikam. Jen Vás tady obetou o čas apeníze nesmyslný adají max 1000 štěpů za 100tis a musíte vše opakovat vícekrát a ještě máte nesmyslné jizvy. V Istanbulu jsou na to profíci a dělají tam takových zákrokú v každé klinice mnoho denně, já si vybral tuto, bez prostředníků a vyplatilo se mi to. Klidně jsem ochotný tam i doprovodit, když bude zájem. Nyní vkládám foto a vložím po každém měsíci, fotky jsou po zákroku a druhý den a samozřejmě doktor s týmem. Hezký den Roman
Romster3
Foto z transplantace
Romster3
Foto transplantace

1
1
1
1
1
1
Romster3
Foto transplantace

AC7A4F16393F4455B.jpeg
AC7A4F16393F4455B.jpeg
359DC176B9124DF09.jpeg
359DC176B9124DF09.jpeg
7395D41E21D04E9C9.jpeg
7395D41E21D04E9C9.jpeg
Romster3
Foto transplantace

36A942C4A59F47069.jpeg
36A942C4A59F47069.jpeg
7E04B804F78B4BBEB.jpeg
7E04B804F78B4BBEB.jpeg
F9F3DFA88DF74F558.jpeg
F9F3DFA88DF74F558.jpeg
Romster3
Foto transplantace

0BF712A8DF874FBCA.jpeg
0BF712A8DF874FBCA.jpeg
DABA1378A6BB4B9BA.jpeg
DABA1378A6BB4B9BA.jpeg
F15888ED43984F1F8.jpeg
F15888ED43984F1F8.jpeg
Romster3
Ještě bych chtěl upřesnit. Je jedno zda jedete si nechat kousek, nebo celou hlavu. Cena je vždy stejná za den zákroku 8,5 hodin. Kolegovi vedle dělali celou hlavu a měl 4.300 štěpů a cena stejná!!!
Romster3
Certifikát z kliniky

18800DF7BEA243C19.jpeg
18800DF7BEA243C19.jpeg
Bighos
Zdravím, uvažují nad něčím podobným.. V 26 už moc vlasů nenam.. cena je celkem přijatelná..Mám jen par otázek: Kde se da objednat? Jaká je úspěšnost, ze mi vlasy začnou opět růst? A po jaké době je nutné zákrok opakovat? Děkuji.
iwos
Je zajimavý jak první dny a tejdny po transce má vždycky každej šílenou euforii a má potřebu psát mraky nadšených komentů a házet sem mraky fotek na kterejch neni vidět kromě stroupků vůbec nic. Kdyby tadle euforie vydržela každýmu i rok po transce tak by byl tendle server už dávno volepenej mrakama kvalitních fotek se suprovejma výsledkama transek.
Romster3
Dobrý den , nevím jak na tom jste a kolik vlasů máte , většinou se doporučuje tyto zákroky podstupovat po 30-35 věku , kdy co má vypadnout, vypadne, ale pokud si myslíte, že máte vršek celý pryč , tak bych neváhal do toho jít, bere se to ztemene a asi tedy co jsem pochopil , budete potřebovat více štěpů. Úspěšnost je tady u této technologie 96%( 4% prostě vypadnou) , ale samozřejmě je to člověk od člověka. Ono takto , jak to mám, tak by mi to mělo začít růst a zároveň vypadat do 1.5-2 měsíců z důvodu , že tam byli vloženy váčky pod stresem a pak začnou normálně další vlasy růst. Zákrok není potřeba opakovat, pokud je člověk spokojený. No a když se zdá, že by bylo ještě třeba dohustit někde, nebo cokoliv, tak můžete kdykoliv třeba po roce, ale nikdo takový tam dvakrát nebyl.. Cena není přijatelná, cena je úplně neskutečně perfektní, bezkonkurenční a za tu by vámzde v cr udělaly max kolem 500-600 štěpů.. Když jsem šel na zákrok s pánem, co přiletěl z rakouska, tak jsem úplně zíral, neměl tam původně nic a po zákroku úplně celá hlava a za stejný peníze 4200 štěpů. Objednat se můžete tak, že vám dám kontakt a sám si to zorganizujete a prostě si tam zaletíte, jako já, nebo Vás klidně doprovodím dle domluvy, jelikož znám už to prostředí..
Romster3
Pro Iwos: já nemám žádnou eugorii psát a rozepisovat blbosti, pouze tak činím, jak jsem slíbil, když si prečtete od samého začátku příspěvky, nevím jak na tom jste s vlasama, nebo kde jste co podstupoval, nebo načetl mraky blbostí, já na nikom nic nevydělávám , ani nedělám nikomu reklamu, nedoporučuji. Pouze píši , jak vše probíhalo a jak to funguje, protože je mnoho chlapů, kteří se rozhodují a čekají na relevantní informace. Pokud vše berete negativně a vkládáte sem tyhle hlouposti, můžete a nebo s tím můžete něco dělat. Já byl před měsícem ve stejné pozici a jiná, než to vyzkoušet a osobně podstoupit prostě není. Každý jsme jiní, každý máme jinou imunitu a je na každém to zvážit a zkusit to..Já tomu věřím.
Romster3
Pro iwos: mimochodem, ano jdou vidět stroupky a zblízka vložené štěpy a pokud vím , tak právě přesný postup a rozpis ceny s foto jsem nikdo nedával, možná až ted jeden pán
Waldfi
Tak at to roste ! Btw, stejně vypadáš lip bez vlasů, si to měl jen oholit a ušetřit prachy
peterb85
2500 eur za vlasy je nic. Kupis par veci a su fuc. Takto ma aspon vlasy.
Dan 80
Myslím,že velká část místních kritiků marně hledá argumenty,které by tento report spolehlivě vyvrátily.Zdá se být skutečně plnohodnotným,tedy důvěryhodným materiálem,který si jistě zaslouží pozornost.Snad jeden z prvních,který mě vážně zaujal.

Přeji brzke uzdravení a vlaům zdar!

PS: Těším se spolu s ostatními na včasný update!
. 1 . 2 . 3 . >>
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplantace vlasů v Instanbulu. Cena a náklady, mé foto před a po, Jak vše probíhá..

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021