Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplatace vlasu v cr, doporuceni

Autor Transplatace vlasu v cr, doporuceni
kpaul
Ahoj,
Je mi 31, a uvazuji o transplantaci vlasu, jelikoz posledni 4 roky mi na temeni hlavy zacaly proridat vlasy, a tvorit se tzv. "kolecko". Chtel bych transplantaci metodou GHO/FUE, jelikoz nosim ciro takze jizva vzadu na hlave neprichazi v uvahu. Uvazuju tak o 700 stepech nebo vice. Jakou kliniku by jste doporucili? Nejlepe CR.
Predem diky za odpovedi.
Shaman

No na kolečko počítej minimálně 2000 štěpů. Jestli nechceš, aby to na světle prosvítalo. Jinak z toho počtu se nikdy neuchytí 100% štěpů. V ČR je průměrná sazba za štěp 100 Kč.

Doporučuju ti turecké kliniky. A toto vlákno - http://www.vicevlasu.cz/transplantace-turecko-vlas tni-1-2166-5.html
MiroslavJ
Zdravim já měl také podobný problém. Pracuji jako detektiv, takže 5-6 káv je na denním pořádku. K tomu ještě přidej cigarety a stres a víš si představit jaký vliv to má na moje vlasy ... na temeni hlavy jsem měl pořádně velké "kolo štěstí" ...

Nakonec jsem se rozhodl pro transplantaci a musím říct, že to byla dobrá volba ... avšak narozdíl od komentáře nade mnou, já bych ti Turecko ani metodu FUE nedoporučoval. Předtím nez jsem šel na transplantaci jsem pořádně prověřil a porovnal všechny dostupné metody a kliniky a po transplantaci s metodou FUE ti mohou velmi snadno zůstat bílé jizvy v dárcovské oblasti.
Pokud bys mi náhodou nevěřil, vygooglil si "fue white dots" a viz obrázky.

S Tureckem jsem měl takový problém, že v případě nějakých komplikací si z průměrného policejního platu nemohu dovolit sednout na letadlo jen proto, abych doktorovi ukázal hlavu ... a Turecko je proslulé komplikacemi.
Shaman

MiroslavJ
fue white dots

Kdyz tam budes mit aspon 9 mm vlasu tak nic nepujde videt. A hlavne se ty mista casem opali na slunicku a splynou s okolni kuzi a zadne bile tecky tam nebudou.. Ale jestli se ti nelibi FUE tak pak co? Chces mit na zatylku jizvu jak po tezkem urazu? (strip metoda) Nebo mi vysvetli, jaka metoda je dokonalejsi nez FUE.
Pepan228
V Turecku jsem byl již pár krát a musím říct, že když se jedná o tu krajinu, tak jen moře, kebab a vodní dýmka. Nic víc. Zdravotnictví se jednoduše nevyrovná tomu, co máme tady v Evropě.

Miroslav, do jaké míry si spokojen s výsledkem, bylo to bolestivé? A ještě by mě zajímalo to, co napsal Shaman - když ne FUE, tak co? Dal sis nebodaj rozřezat hlavu?
MiroslavJ
Ne, nikdy bych si nedal rozřezat hlavu. Logicky, čím tenčí jehly se používají, o to menší pravděpodobnost, že zůstanou na hlavě bílé jizvy a od FUE se najdou i preciznější metody. Pro mě to bylo velmi důležité, protože v práci musím vypadat reprezentativně a bílé body na hlavě by byly nepřípustné.

P.S .: Pepan, můj zákrok se vydařil velmi dobře, takže jsem spokojen.
RobertoCarlo5
Miroslav, je zajímavé, co píšeš .. Pomalu bude transplantace aktuální i pro mě, jen ještě nevím kam mám jít. Kdybys mi věděl napsat, že který doktor ti to dělal, kde a zhruba kolik to stálo, tak bych ti byl vděčný!

S pozdravem,
Robert
MiroslavJ
Vlasy mi transplantoval pan doktor Lendvai na klinice Phaeyde, vedle Bratislavy.

Cena transplantace se netýká nikoho, je to osobní věc a nebudu to rozepisovat ani sem, ani do správy. Tolik však mohu říci, že u mě byl důležitý hlavně poměr ceny a kvality. Zákrok jsem chtěl podstoupit pod dohledem doktora, který je zkušený, ale nechtěl jsem zaplatit tak velkou sumu, jak bych možná zaplatil v sousedním Německu.
iwos
MiroslavJ
můj zákrok se vydařil velmi dobře, takže jsem spokojen

MiroslavJ
Vlasy mi transplantoval pan doktor Lendvai na klinice Phaeyde

Kvalitní fotky s výsledkem tvý transky jsou taky tvoje osobní věc do který nikomu nic není anebo se s náma podělíš vo svůj výsledek?
Sorry nic ve zlym ale klinika Phaeyde je proslulá že píše sama sobě nadšený komenty bez fotek. Už jsme to tu před pár rokama měli když u nich dělal dr Popovič. Nedávno Popoviče vyhodili a teď vo něm najednou píšou jak měl katastrofální výsledky. Ten jejich web co shazoval Popoviče se řešil i tady ve vlákně vo dr. Popovičovi. Vono napsat: Transka se vydařila jsem spokojen dělala mi to klinika X doktor Y a nedat k tomu kvalitní fotky a podrobnějši info to umí každej a nepoznáme jestli jsi fakt spokojenej klient nebo jestli jsi skrytej reklamní agent tý kliniky.
markdee
Takže jsou tady dva typy agentů z turecka a madarska
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Transplatace vlasu v cr, doporuceni

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021