Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jizvy

Autor Jizvy
Hugo18
Ahoj,
asi 3 roky mám po operaci hlavy, a přesně uprostřed mám po cele delce až k čelu jizvu asi 2 cm tlustou, nemyslíte, že by to šlo štěpama??
dalis
Hugo18
Transplantace vlasů do jizev se dělají. Výsledky bývají různé, někdy dobré, někdy špatné, v průměru ale horší, než u transplantací vlasů při AGA (tj. klasické mužské plešatosti). Při AGA se totiž transplantuje do normální zdravé kůže, kdežto při transplantaci do jizev se transplantuje do kůže, která být vpořádku nemusí.
Další problém je malá zkušenost většiny lékařů s transplantacemi do jizev, protože zhruba 90% transplantací vlasů jsou transplantace při AGA. Na všechno ostatní (transplantace do jizev, do popálenin, poleptanin, alopecia areata atd.) zbývá asi 10%.
Doporučil bych ti konzultaci u zkušeného specialisty, který má s za sebou hodně transplantací, pak je pravděpodobné, že se s non-AGA transplantacemi setkal častěji a má s transplantacemi do jizev nějaké relevantní zkušenosti.
V ČR pokud vím jsou jen tři doktoři, kteří mají za sebou řádově tisíce provedených transplantací vlasů - Koňařík, Horáčková (oba Inter Clinic Praha), Hajduk (GHO Clinic Praha). U sousedů v Rakousku má obrovské zkušenosti dr. Hugeneck (Moser Medical Group Wien), to je starý pán se snad třicetiletou zkušeností se všemi možnými transplantacemi vlasů, takže i do jizev.
Petr34
Moje první transplantace vlasů byla v 2010 s pasovou extrakční metodou. Bylo mi slíbeno, že jizva bude malá, že nebude viditelné a že mi ji zakryjí vlasy. Tato precedúra měla nějaký výsledek, ale ani z daleka ne takový, jaký jsem očekával za moje peníze. 22 cm dlouhá a 1,3 cm vysoká jizva mi zůstala od ucha k uchu. Nelžu, když řeknu, že jsem svým způsobem byl i mentálně poraněný touto FUT procedurou. V druhém případě, na PHAEYDE Klinice mi bylo transplantovaných 8000 kusů štěpů, 6500 na vrchu hlavy a 1500 na zadním pásu během 2 dnů. Vrch mé hlavy se výrazně zlepšil, v závěru jsem s tím spokojený. Naneštěstí, zvláště implantovaných na zadní straně nevyrostlo až tak mnoho, kvůli jizvě, protože přítok krve v jizvě není dostatečný. Tak či tak se musím vrátit ještě pro zhuštění, ale moje jizva již není viditelná a nyní jen ti, kteří o ní vědí si to všimnou.
Doufám, že jsem mohl pomoci mým příběhem!
bartosjul
Moze to byt aj tym, ja som tiez mal, ale nic vazne to nie je :
er1so
Bude ok
milada23
Raz urcite
jauzneviem
Netreba stracaj nadej
Myska4
To veruu
draho77
Ja som tiez myslel ze to zabalim a nie, treba verit
stupel1
Treba mat vieru. Nie je jednoduche mat krasne vlasy, ale verim ze vsetci co sa o to snazime ich aj budeme mat
jolko
Chalani, mám otázku. ozaj veríte, že treba veriť? ja neviem, asi som moc racionalista nato aby som veril v také niečo, že pozitívnym myslením si ovpyvním rast vlasov . keď je raz niečo geneticky dané, predsa to nemôžeš ovpyvniť myšlienkovými pochodmi, nie?
ruzicka
Jolko niečo na tom bude. Ja tiež verím aj keď niekedy sa ma zmocnia pochybnosti..
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Jizvy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021