Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Diagnostika Androgenní alopecie

Autor Diagnostika Androgenní alopecie
Theodore
Ahoj všem,

prošel jsem téměř celé fórum, ale našel jsem hodně nekonkrétní odpovědi ohledně toho, jak lze s jistotou diagnostikvat AA.

Řídnou mi vlasy na temeni, kouty nemám vůbec, mám podezření na AA. Táta má zbytek vlasů ve tvaru podkovy. Z matčiny strany AA nebyla.

Vlasy mi moc nepadají, při mytí po 3 dnech kolem 50 vlasů. Při pull testu z temene jdou vlasy pryč docela snadno. Při mytí vypadne dost krátkých vlasů, ale pravda, zase je mám po stranách kratší kolem těch 1-2 cm.

Tricholožka mi řekla, že mám mastný vlasy a kůži, že mám folikuly zanesený mazem a dle ní je důvod řídnutí vlasů na vertexu, jelikož nemohou být kvalitně vyživovány.

Jde mi o tohle, naprosto nevím, jakým způsobem začít vlasy řešit, jelikož nevím, jestli je to AA nebo něco jinýho. Jestli mám jet Vrbovku, vitamíny kvalitní šampon a Saw Palmetto proti AA nebo jít z druhý strany a řešit mastnotu skalpu a zanesený folikuly mazem.

Prosím o radu zkušenější bojovníky, kteří lecos zkusily a chtějí poradit.

PS. Bylo by fajn založit jakousi "zlatou sekci" tohoto fóra, kam by byly zařazeny články, informace a léčebné kůry, které prokazatelně pomáhají. Prostě věděcky podložený info.

Je tu tolik vláken, informací a spekulací, hromada balastu a nakonec po po pár hodinách čtení člověk stejně neví nic novýho.
daspy
Ja jdu v pondeli taky na tricho tak sme zvedav
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Diagnostika Androgenní alopecie

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021