Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Super zix

Autor Super zix
kicker
Tak do toho.
Tomáš
Ale bacha je studie ktera rika ze kdyz se pouziva Zix a Minoxidil dohromady tak to nebylo tak uciny jako samotnej Minoxidil, takze je mozny ze se to nejak vyrusi treba.
Kubik
Prodám nějaké věci co mi zbyly z dřívejška.
Jedná se o substance pro vytvoření ZIXu. Návod byl popsán např.zde - http://www.vicevlasu.cz/super-zix-2-167-1.html.
Zbyl mi
Pyroxidal-5-Phospate cca 40 kapslí
ZincSulfate 20 g
Azelaic acid 100g
Polysorbate 80
+
Tabletky
Finpecia 7 ks
Finax 6 ks

Pokud máte zájem napište mi.
Braňo
Kubik
Vzdávaš to?
Kubik
Braňo
V poslední době jsem na to úplně kašlal, včetně stravy, a používal jsem jedině Neocapil 1x denně. Jsem ostříhaný nakrátko. Jedu teď zdravou stravu tak uvidím. Celé to dám levně, řekněme všechno i s poštovným za 300,- Kaček.
Mrazák
Je tu někdo kdo používá nebo má zkušenost se zixem?
Joffre
Mrazák
Je tu někdo kdo používá nebo má zkušenost se zixem?

Já..jedu to už od začátku roku. Ale trošku jsem si pozměnil recepis. Klasický zix s vlastními poměry látek + trochec kyseliny azealové. Je to super styling lektvar, dělá objem po zaschnutí. Na začátku užívání ti sníží shedding, pak se to jakoby vrátí lehce, ale padají vzrostlejší vlasy, což je dobrý signál. A určitě má zklidňující účinky a velmi minimalizuje zánět na skalpu, což se u mě typicky projevovalo tím, že mi skalp po dotyku bolel jak když se ti zanítí kůže těsně před tím, než ti na ní vyraší čerstvý jebák. Po zixu už mě nebolel skalp ani nepamatuji. Takže to účinkuje nějak. Na zahraničních forech to prožívá trošku renezanci a přisuzují tomu minimálně udržovací efekt toho co ti na hlavě zbylo. Jedu k tomu ještě minox s kys AA, regrowth se koná sporadicky v podobě ojedinělých vlasů silných v koutech řídce vzrostlých, nějaké celkové zhoustnutí vlasů jako po finu od toho nečekej.
Mrazák
Já pravě beru fin, mám za sebou už 4 měsíc, ale shedding se moc nezpomalil, tak zjištuju další možnosti kdyby se to nezlepšovalo nahodou... na zahraničních forech jsem si toho právě taky všiml ..... a ten zix si namichaš z jakých konkretních přípravků? ptám se protože na americkych forech to dělaji z věcí co jsou tam a ne tady pokud si to nenecham poslat lodí... a to ještě nevím jestli mi to nemuzou nahodou někde podržet na celnici
Joffre
Psal jsem to tu už v jiném vláknu kdysi. Fin, minox a acylpirin orálně bylo to nejsilnější kombo co jsem na vlasy kdy bral a vrátilo mi to neskutečné háro. Ovšem za cenu poruch erekce. Přestalo mi také hučet v kládě. Ale na holky jsem rád čuměl dál Tohle trvalo i snad víc jak rok po vysazení. Naštěstí jsem se z toho dostal skoro. Bral jsem to v kuse půl roku. Je to tak plíživý efekt, že to nespozoruješ ze dne na den, že je něco špatně. Žádné další side effects jsem neměl. Nálada byla super, sílu jsem měl pořád velkou. Dobrý anabolický efekt tím, že se ještě zvýší volný testosteron. Určitě to ovlivňuje plodnost. Zvaž to bedlivě.

Ohledně zix. Můj recepis je následující:
80 g 60% lihu
70 ml destilované vody
1000 -1200 mg síranu zinečnatého
250mg B6 - pyridoxal forma. Je drahá a ve vyšší dávce do zixu hodně roztok zažlutí, takže pak skalp vypadá jako bys ho měl pochcaný a je to nevzhledné. Proto dávám půlku dávky.
Střední lžička kyseliny azelaové.

Beru ráno a večer. Večer si půlhodky potom dám ještě 5% minox 1ml s cca 5% obsahem kys. azelaové. Když si myji vlasy nizoralem (tak 2x-3x týdně) tak si večere nedávám žádný topical, jelikož tohle kombo šíleně odmašťuje, vysušuje a dělá lupy, které zix ještě barví do žluta.

Před pár dny jsem přišel na to, že když dám nejdřív lih a do něj sulfát zinečnatý a kys azealovou a nechám to pár minut a míchám, tak se to relativně dobře skoro všechno rozpustí, než když to nahážu všechno již do destilovanou vodou zředěného lihu, kdy se kyselina skoro vůbec nerozpustí a zinek také drží i několik týdnů v roztoku nerozpuštěný ve větší míře.

Suroviny jsem koupil v čisté formě v ČR přes online lékárny a nechal si v to v lékárně nadávkovat do kapslí 500mg, ať se mi to dobře odměřuje. Kys azelaovou jsem koupil z Číny v pevné formě 99% prášek. Žádné z těchto surovin z amazonu nebo ebay nešlo koupit, píše to, že tyhle věci do ČR nedodávají. Nejdražší je z toho ten B6 pyridoxal v čisté formě. Ale vydrží ti to na několik lektvarů dopředu, takže je to ve finále levná záležitost.
Mrazák
Joffre
Děkuju za návod, pohledám si to na internetu
Když o tom finu mluvíš, mám to ted podobně, už pár dní přemyšlim, že snížím dávku na 0.8 mg nebo níž, ale mám jen penester, takže budu muset asi koupit váhu, kapsle a odměřovat přesně. Jde mi i hlavně o tu plodnost, někoho to neohrozí, ale nějaké riziko tam určitě je... se sníženou dávkou ta pravděpodobnost nějakých následků určitě klesá... to háro ti narostlo po kolika měsících? nebo kdy jsi cca viděl vysledek?

Nevím jestl můžeš srovnávat fin vs minox. ale co se ti zdá učinější? Když ted používáš minox. , ztrácí se postupně jeho účinnost? Nebo zvládá udržovat to co jsi měl na tom combu fin,min,acelpyrin?
Joffre
Ten fin je tu trošku off topic. Kdysi jsem to všechno popsal ve vláknu myslím výsledky finasteridu. Pod nickem Joffrey. I s fotkami. Stručně: fin, minox 5% a acylpyrin jsem bral půl roku, po vysazení finu kvůli sides jsem to udržoval minoxem, nizoralem, polysorbátem asi 3 roky, kdy jsem vlasy ztrácel pomalinku a držely se relativně dobře. Erekce se začala zlepšovat po roce a něco. Pak jsem se v roce 18 v létě rozhodl, že se oprostím od veškeré chemie. Přestal jsem užívat minox a brát vitamíny. Koupil jsem si pdf knihu od Roba - perfect hair health. Musím říci, že celou problematiku má neskutečně nastudovanou a celá kniha byla velmi zajímavá, věrohodná a obsahovala hodně věděckých postupů a případů. Začal jsem praktikovat detumescence cvičení podle jeho videa asi 3 měsíce. Netuším, zda jsem to cvičil moc agresivně, nebo vlasy byly v šoku i z vynechání minoxu, ale během těch 3 měsíců jsem ztratil obrovské množství vlasů až se to dostalo do bodu, kdy jsem nevěřil, že se jedná o obnovovací výpadek a vykašlal jsem se na to (listopad 1. Od prosince 18 jse nasadil minox opět, kys azelaovou a zix a vlasy se zvetily. Díky comb over účesu, vypadají opticky mnohem lépe. Trošku i hustší, akorát kouty se nedaří zatáhnout jako tehdá s finem a minoxem. Dávám níže fotky.

Můj současný režim:
Orálně: denně 15mg zinek na noc, hořčík denně, vitamin c 500mg denně, ginkgo denně, ob den stacyl (100 mg acylpyrin).
topikálně: nizoral 2-3 krát týdně, zix ráno a večer dle receptu v předchozím příspěvku, minox 5% s kys. azelaovou (5%) 1x denně na noc tak půl hodky po zixu, občas když si vzpomenu jedu scalp exercise (tom hagerty styl)

Třeba se někdo inspiruje a zkusí to, než se pustí do chemické kastrace finem.
Joffre
Tak fotky ještě nemohu přidat, mám méně než 10 příspěvků zřejmě.
Mrazák
Joffre
děkuju za tvůj seznam, mrknu na ty ingredience
jj , to je tim, že máš malo přispěvků, podívám se po té knize, tohle téma mě taky zajíma a potkal jsem na forech par lidí co má s cvičením a masirováním vlasů uspěch... jestli se ti pak podaří nahrát fotky, budu rád.
Joffre
Kniha a video mě stály asi 60 USD nebo kolik, už nevím. Je to velmi zajímavé a systematické počtení, každopádně mně to nezabralo nebo jsem nebyl trpělivý nebo to je to celé bullshit. Psal jsem tomu borcovi i dotaz, ale bez odpovědi. Teď mi přišly od něj info maily a nabídky na nějaké VIP členství. Musí z toho rejžovat solidní prachy. Přibyly tam i nějaké foto a zkušenosti dlouhodobých uživatelů. Ale přišlo mi to fér dát ty peníze, když si přečteš kolik let tomu věnoval a neměl jsem z té knihy špatný pocit po jejím přečtení. Dokonce myslím participoval svými poznatky na nějakém článku v odborném časopise. Musíš, ale umět dobře anglicky, i odborné termíny. Já to přečetl za 3dny.

Jinak sorry, že tu píšu off topic. Ale potřebuji splnit limit těch 10ti příspěvků kvuli fotkám.
Joffre
Slíbené fotky:
Joffre
Tak snad teď!

Listopad 18 po detumscence a bez režimu
Listopad 18 po detumscence a bez režimu
červen 19
červen 19
Joffre
Další

červen 19 vertex
červen 19 vertex
červen 19 strana
červen 19 strana
Mrazák
Klobouček , výborná práce Joffre , nebe a dudy , na to jak jsi vypadal předtím tak ty kouty které se nedaří zatáhnout vidím jako detail.

Jak pišeš o tom, že to stojí 60 dolaru, hele, kdybych měl produkt který funguje, a viděl bych potenciál, podívám se kolem sebe kolik lidí přichází o vlasy, cenu bych snížil, klidně i na 20 dolarů... takhle to vypadá jako dobře nachystana sít' na peníze, protože se vždycky někdo najde kdo to zkusí ale je jich tak málo že to lidí budou kupovat postupně pořád, protože není nikdo kdo by je upozornil...., ale třeba to funguje, nwm... chtělo by to někoho kdo by to zkusil bez minoxu a dalších pomocníků..
vlasyvhaji
Ahoj,
Mám dotaz na uživatele zix. Kde nakupujete jednotlivé primesy do zixu? Dá se objednat v čr?

A dále by mě zajímaly zkušenosti co to dělalo s vlasy těch co zix používali.

Díky
aneli123
Ahoj,taky mám dotaz. Všechny suroviny-azaleová,B6 i zinek -se dají u nás koupit v tekuté formě. Myslíte, že to má smysl namíchat a používat?
Maty24
Poradí mi prosím někdo, lde sehnat tu kyselinu azaleovou? Případně minox s jejím obsahem? Ideálně v ČR. Díky moc
vlasyvhaji
Můžete sem hodit odkaz kde lze objednat... např. B6 - pyridoxal formu jsem nikde nenašel.
Díky
tomoni
Maty24
Poradí mi prosím někdo, lde sehnat tu kyselinu azaleovou? Případně minox s jejím obsahem? Ideálně v ČR. Díky moc

Tu mozno najdes nieco...URL
aneli123
Nejdou mi poslat odkazy.V podstatě,pokud zadáte do prohlížeče např. Tekutý zinek,B6,Kyselina azaleová,vyjedou vám odkazy na prodejce. Mě by spíš zajímalo, jestli to funguje.
Lebkoun
Paul
Zkouseli jste nekdo zinek a vitamin b6 ve forme tekutiny?

Ja jsem si to obednal vcera,chodim na diskuzni stranky hairlosshelp a plno muzu rika ze to pomaha na narust vlasu.
Zinek a b6 ve forme tekutiny blokujou 90% DHT.
Jestli nekdo zna anglicky,doporucuju precist.


I kdyby byla pravda, že to blokuje 90% DHT, tak to stejně ničemu moc nepomůže, protože padání vlasů zdaleka není jen o výši DHT.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Super zix

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021