Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Je opravdu naka alternativa která funguje??

Autor Je opravdu naka alternativa která funguje??
dani
Ahoj .uvažuji o transplantaci ale před tím než do toho půjdu chci vědět jestli je jiná možnost jak získat vlasy zpět?
tom305
dani
Ahoj .uvažuji o transplantaci ale před tím než do toho půjdu chci vědět jestli je jiná možnost jak získat vlasy zpět?


Pokud jsi zkoušel kombinaci finasteride/minoxidil/nizoral/dermarolling (nebo alespoň něco z toho) a nepomohlo to, tak jiná alternativa na vrácení vlasů kromě té transplantace, která by alespoň částečně nějak fungovala, není a v dohledné době ani nebude. Jsou ještě pak takový "doplňky" jako je PRP, laserová terapie nebo mezoterapie ale ty jsou samy o sobě v podstatě neúčinné a je to většinou jen vyhazování peněz pokud člověk nebere něco na blokaci DHT jako je ten finasteride (popř. silnější dutasteride).
Mimochodem, dělali ti i nějaké krevní testy a víš tak s jistotou, že o vlasy nepřicházíš kvůli AGA ale třeba kvůli něčemu jinému (nedostatek železa/vitamínů v krvi, porucha štítné žlázy atd.)?

Jestli ti nic z výše vypsaného nepomohlo a jsi jinak zdravý, tak transplantace je opravdu už jedinou možností jak získat vlasy zpět (když se teď nebude brát v potaz nějaká vlasová integrace). Jen pro informaci počítej s tím, že ti s tou transplantací doktoři minimálně asi i doporučí brát ten výše zmíněný finasteride.
Jinak jestli na tu transplantaci půjdeš, tak hodně štěstí a bylo by i fajn kdyby ses pak podělil o zkušenosti jak to probíhalo
asdfg
Dutasteride - zastavi vypadavanie u 95% muzov, nasledne mozes uvazovat nad "regrowth" a pridavat rastove stimulanty (minox, ade, stemox, AHK...)
thenotorious
tom305
thenotorious
No nevím, timhle bych se asi nijak nevzrušoval, o tomhle tématu kmenových buněk jsem taky četl dávno už několikrát, ale stejně z toho nikdy nic nevzniklo a myslím si že v dohledné době ani nevznikne.
Mnohem nadějnější je to Tsujiho klonování, který ale bohužel kvůli té jeho nesmyslné ceně nebude dostupné pro běžné lidi.
Je to opravdu směšný když si vezmete, že lidi v podstatě nikdy nevynalezli cíleně na padání vlasů dodnes vůbec žádný lék - minoxidil byl objevený na růst vlasů úplnou náhodou když vyvíjeli lék na tlak a finasteride v podstatě taky, ten tedy byl a je primárně určený na prostatu a na vlasy se začal používat až později co se prokázali jeho účinky na ně. Jediný oficiální léky schválený na ztrátu vlasů jsou doposud jen pouze ten minoxidil a finasteride (Propecie), který ale bohužel ani v kombinaci žádný velký zázraky nedokážou - nebo mohou, ale reálně je to jen u malýho procenta lidí. Od oficiálního schválení finasteridu na vlasy je to už nějakých cca 23 let a od tý doby nic oficiálního nepřibylo a v dohlednu ani bohužel nepřibude...
thenotorious
Akoto bude vlastne fungovat? Vlasy vyrastu aj tam kde uz niesu ked uz mas hole miesta? Moc tomu nerozumiem , uz by to mohlo vyst ta tsujiho liecba
tom305
thenotorious
Mělo by to být asi na tom principu, že ti udělají nějaké odběry, ze kterých udělají nějakou látku (klonování), kterou ti následně napíchají na holá místa a tam by se pak měly vytvořit vlasové váčky, ze kterých vyrostou vlasy - nějak takhle jsem to pochopil z toho co jsem za tu dobu zaslech/četl.
Ta Tsujiho léčba by měla vyjít překvapivě snad někdy příští rok nebo tak nějak, ale nám obyčejným lidem to bude bohužel stejně jedno. Respektive pokud nemáš minimálně přes 4 370 000 kč, což je prozatím stanovená minimální cena té léčby v přepočtu, tak to můžeš s klidem ignorovat (ano skutečně ta cena je v miliónech korun) - ale není potřeba zoufat, předpovídají totiž, že v následujícím desetiletí ta cena určitě mírně klesne dle jejich slov, takže nebude pak možná stát přes 4,3 milióny ale třeba už jen 3,8 miliónu...
A ještě se ani vůbec neví (nebo jsem to alespoň teda nikde nenašel), jakou budou mít ty naklonovaný vlasy reálně zivotnost, jestli pak nebude potřeba to po nějaké době zopakovat. Upřímně ale za takovýhle nesmysl bych teda očekával, že mi to vydrží aspoň dokud nenatáhnu bačkory.
Rosta
Za 4 370 000 kč mám tolik kurev že to do konce života nestačím opíchat a bylo by mi jedno jestli mám vlasy nebo ne..A jim asi taky.
dani
Kde mohu sehnat dutasteride v česku?
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Je opravdu naka alternativa která funguje??

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020