Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Řešení alopecie pomocí vlastní plazmy

Autor Řešení alopecie pomocí vlastní plazmy
VojtěchJ
Dobrý den,

narazil jsem na tuto stránku a nedá mi nepřispět se svými zkušenostmi. Je mi 48 let a plešatěním trpím od 30 let. Ve větší míře nepomohlo nic. Nedávno jsem u lékaře narazil na Regen Lab. Rozhodl jsem se, že to vyzkouším. Odeberou krev, odstředí a napíchají Vám odstředěnou část do hlavy. Bolí to teda jako čert!
Po prvním ošetření žádný výsledek nebyl. Teď jsem byl ale počtvrté a na plešatých místech mi začínají rašit nové vlasy!!! Ne že bych měl hřívu, ale rostou...
Funguje to prý i na padání vlasů.
bartosjul
To je nieco ako transplantacia?
burn
Zdravím,chtěl bych se vás zeptat ( VojtěchJ),je mi 20 let a mám problémy s vlasy a jako řešení jsem přišel na to že by mi mohla pomoct transplatace vlasů na kterou bych musel ještě takové 3-4 roky čekat ale ted před nedávnem jsem se dozvěděl právě o této plazmoterapii (PRP) a hned jsem si začal pročítat všeljaké zkušenosti s touto metodou
ve směs všichni psali že je to naprosto bez efektu a k ničemu,tak bych vás chtěl poprosit jestli by jste byl ochoten zveřejnit nějaké fotky před a po, a ještě bych se chtě zeptat jestli znáte někoho komu ta samá metoda také pomohla,mně se zkrátka nechce vyhazovat 15 000 kč jen tak pronic za nic.
Hugo
Dobrý den, rád bych také přispěl - podstoupil jsem ošetření plazmou stejně jako VojtěchJ. Mně osobně to tak pomohlo. Doporučuji však jít situaci nejdříve zkonzultovat s odborníkem, který plazmu aplikuje.
Maty24
Hugo
o co přesně jde a jaká je cena? jak často je potřeba na to chodit?
Hugo
Maty, je potřeba ošetření absolvovat vícekrát, než se dostaví viditelný výsledek. Cena se samozřejmě liší na různých klinikách. Něco jsem si o tom přečetl, než jsem na ošetření šel a vybral jsem si Regen plazmu, která je dle všeho nejúčinnější díky technice přípravy. Jinak se jedná o vaši vlastní plazmu, která se oddělí pomocí centrifugace. Cena se pohybuje okolo 3-5000 za ošetření. Opakuje se po 1-2 měsících, ale pauzy mohou být i delší.
Aňa
Ahoj všem, plazmaterapii jsem podstoupila také a i přesto, že mi bylo lékařem řečeno, že to pomáhá tak u mne se výsledek nedostavil pouze jsem přišla o dost peněz. Co jsem zjišťovala tak kdo to podstoupil tak výsledek žádný.
Hugo
Aňo, nemůžu souhlasit. Já si o tom zjišťoval dost než jsem ošetření podstoupil. Důležitý je i systém přípravy, někteří si plazmu vyrábí sami a nemá to pak ani šanci být účinné. Naopak co já vím, tak skoro u všech se dostavil nějaký výsledek. Samozřejmě se to u každého jedince liší, ale já si ošetření nemůžu vynachválit.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Řešení alopecie pomocí vlastní plazmy

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020