|
Úvodní strana
|
Pravidla
|
Ankety
|
Pokročilé hledání
Přezdívka
»
Heslo
Zapomněli jste heslo?
(Abyste mohli do fóra přispívat, nemusíte se nejdříve
registrovat
. Ochudíte se však o řadu výhod.)
Diskuze Více vlasů.cz
»
Transplantace vlasů
»
Transplantace Istambul - přidá se někdo?
Autor
Transplantace Istambul - přidá se někdo?
michal958
profil
můj první příspěvek
adr
|
Zasláno: 4. 3. 2019 00:27:45
Přidá se někdo na transplantaci v Istambulu ? Tento rok 7-8 měsíc.
Clinika Dr. Serkan Aygin
exceeder
profil
můj první příspěvek
adr
|
Zasláno: 23. 7. 2019 01:26:27
Ahoj, chystám se také podniknout transplantaci v Turecku na vlastní pěst. Tato klinika má zda se dobrou reputaci. Je mi skoro 35 a vypadávání vlasů se již zastavilo. Chci pořešit výrazné kouty. No časové bych raději zimu (listopad). Nechci si kazit léto, a na podzim chci k moři. Navíc mám 2 hypo a dělám teď rekonstrukci, tak nevím jak vyjdu z financemi. Rád se připojím, anglicky se jakž takž domluvím. Jsem ve stavu shánění informací o transplantaci, jaký máš plán?
David1985
profil
adr
|
Zasláno: 23. 7. 2019 14:15:50
michal958
Přidá se někdo na transplantaci v Istambulu ? Tento rok 7-8 měsíc. Clinika Dr. Serkan Aygin
Ahoj, jestli chceš
dost kluků už má zaplacené zájezdy dlouho do předu stačí, když mě napíšeš a já tě přidám ke klukům do jakého termínu se ti to bude hodit. Máme i víc skupin v jiné termíny než jsou uvedeny na webu. tak klidně volej.
ČeskoTurecko
profil
adr
|
Zasláno: 25. 7. 2019 19:54:39
exceeder
chystám se také podniknout transplantaci v Turecku na vlastní pěst
Pokud preferujete individuální přístup a nechcete cestovat ve skupině, napište nám. Za zprostředkování transplantace vlasů v Turecku si nic navíc neúčtujeme. Cena transplantace vlasů s neomezeným počtem štěpů je v nemocnici Memorial 1850 EUR, což je necelých 48 000 Kč. Termín si můžete vybrat podle Vašich časových možností a podle výhodných cen letenek do Istanbulu.
Diskuze Více vlasů.cz
»
Transplantace vlasů
»
Transplantace Istambul - přidá se někdo?
Váš příspěvek:
...