Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Autor Léčitel mně zachránil před plešatěním
zlatovlaska
Michall
v cornflakes je většinou slad, což je z obilí. já je nejím, protože mám celiakii, ale nevím jak u normálně fungujícího člověka. Nicméně cornflakes mi stejně nepřijdou jako hodnotné jídlo, rozemletá kukuřice a cukr..ale to je jen věc názoru. Jogurty jsou, co se týče lepku v pohodě, pokud nemají různé náhražky. Nejjednodušší jak dodržovat bezlepkovou dietu, je číst etikety! Tam máš napsaný všechno a někdy si člověk ani neuvědomí, co za s*čky jí.
Luciecie
Sabi, tak super, drzim pesti. A jaka dietni opatreni ti doporucil?
Sabina
Luciecie
Sabi, tak super, drzim pesti. A jaka dietni opatreni ti doporucil?


Luci, ta moje dieta je vážně drsná. Nesmím žádný cukr, lepek, nic mléčného ani nic, v čem jsou kvasnice. Pravidelně musím užívat panenský olivový olej a rybí tuk. Léčitel mi ale vysvětloval, že víc než dieta je u mě důležitá práce na psychice a dal mi speicální rady, jak posílit sebevědomí a jak se vyrovnat s nepříjemným zážitkem z dětství. Je fakt, že sebevědomí mám na nule a jeho zvýšení se mi bude každopádně hodit.
Luciecie
Sabi urcitě do toho jdi! Já sama na sobě po půl roce držení bezlepkové pozoruju velkou změnu, začínají se objevovat ložiska vlasů i obočí. Musím ještě "vybojovat" ten cukr a mléčné výrobky (sýry, jogurty), ty by se jistě taky neměly a s těmi mám problém. S mlíkem jako takovým s tím problém nemám, to jsem nikdy nepila. Nahrazuju ho sušeným sójovým (jmenuje se to třeba Zajíc ) a dělám z něj i kaši nebo pudinky. Fakt se toho neboj. Sice jsou ty bezlepkové potraviny dražší, ale už se dá koupit spousta věcí - třeba v Kauflandu mají bezlepkové Římské lívanečky z cizrny - fakt dobré, jíme je celá rodina ...
Michall
Jak tak čtu o těch dietách tak se bojím abych za chvíli nevpadal jak o hladovce (vyzáblé kosti atd) už teď mám problém přibrat kila tak jsem myslel že začnu víc a častěji jíst ale to je pak nějaká dieta v trapu když by si ani člověk nemohl jen tak vzít pečivo co je doma, to je asi nejjednodužší na zahnání hladu. Neumím si představit že budu třeba co 3 hodiny něco vařit nebo složitě chystat když buď nejsem doma nebo doma zrovna nic extra nemám. Se z toho zblázním Dieta a přitom nehubnout to bude problém.
Radek750
Michall

Mam podobnej problém ,tak to řeším tak že obědvám a večeřím přehnaný porce třeba rejže pro sebe dělám 2 pytlíky jen na oběd a brambor jím taky dvojtou nebo trojtou porci ,rodiče furt říkaj že to neni normální .
aneken
Michall
Dá se to řešit ovocem, zeleninou, hrstí ořechů. Mít stále po ruce mrkev či jablko není problém. Člověk si na to časem zvykne. Pečivo mi už vůbec nechybí.
Radek750
Ovoce ne .
madeline
Ahoj všetkým!
Môžem vám poradiť skvelú odbornú lit., ktorá sa skvele číta a dozviete sa v nej súvislosti medzi stravou, candidou, kvasinkami a pod. Je to kniha Zázračné pH od Dr. Roberta Younga.
A hoci sa to môže na 1. pohľad zdať ako neprekonateľná zmena v stravovaní, keď sa na to ide po malých krokoch je to celkom fajn a za pár mesiacov ja z človeka celkom iný človek.
Sama to mám odskúšané a to som ešte stále cukrový hriešnik. Ak človek odbúra len polovicu "škodlivín", ihneď to dramaticky zmení veci k lepšiemu.
V knihe je aj úplný zoznam doplnkov stravy, aj s vysvetlivkami a dávkovaním, čo je nevyhnutnáná vec pri takejto diéte.
A čo sa týka anticandidovej stravy, je to len otázka zvyku.
Ľudia sa napchávajú pečivom, ktoré nemá žiadnu výživovú hodnotu, obsahuje kopec kvasníc- čiže mikroorganizmov, a tým priamo podporuje candidu, len kvôli zaužívaným
zvyklostiam.
Ja napr. doma pečiem nekysnutý chlieb v dom. pekárničke, čo zvládne aj ktorýkoľvek chlap a mne bez problémov nahrádza normálny chlieb. A tiež sa treba naučiť jesť zeleninu ako plnohodnotnú "potravinu".
Napr. ak zješ namiesto rožka jednu celú uhorku, alebo veľký šalát, tak určite zasýtiš nie len žalúdok, ale aj minerálne a vitamínové potreby organizmu a to nehovoríme o udržiavaní takého pH v tele,ktoré candide nedá šancu...
Plný tanier opečenej bielej fazule ochutenej na mexický spôsob ti spolu so šalátom dokonale hodnotovo nahradí hociaký steak,alebo nejaký vypražený blaf s hranolkami.
Treba skúsiť, trocha vytrvať a kde že je tá tam chronická únava a vypadávanie vlasov...
Sabina
Je to moc zajímavé, ale po týdnu Pavlicovy diety se cítím plná energie, jako by mi někdo vlil do žil novou krev. Nikdy jsem se tak suprově necítila. Vypadá to, že s mým tělem něco se děje, takž snad i s tou areatou se to časem začne spravovat.
krokus
Ahoj Sabi.
Jmenuju se Jitka a vlasy mi padají pomalu,ale jistě už asi 5let..Nebarvím si kvůli tomu vlasy,aby ta ložiska nebyla tak viditelná. Chodím ke kožní, byla jsem na trichologii..vzdala jsem to asi před rokem,byla jsem z toho lítání po doktorech vyčerpaná,ale chci bojovat. Je mi teprve 29let a nechci skončit plešatá..Moje padání vlasů má určitou spojitost i s psychikou.Určitě napíšu panu Pavlicovi, ale chtěla jsem tě osobně poprosit,zda bys mi neporadila ty rady na posílení sebevědomí, které ti p.Pavlica dal.Pokud to není příliš osobní,tak prosim napiš aspoň nějaký náznak těch rad.
Sabina
krokus
Ahoj Sabi.
Jmenuju se Jitka a vlasy mi padají pomalu,ale jistě už asi 5let..Nebarvím si kvůli tomu vlasy,aby ta ložiska nebyla tak viditelná. Chodím ke kožní, byla jsem na trichologii..vzdala jsem to asi před rokem,byla jsem z toho lítání po doktorech vyčerpaná,ale chci bojovat. Je mi teprve 29let a nechci skončit plešatá..Moje padání vlasů má určitou spojitost i s psychikou.Určitě napíšu panu Pavlicovi, ale chtěla jsem tě osobně poprosit,zda bys mi neporadila ty rady na posílení sebevědomí, které ti p.Pavlica dal.Pokud to není příliš osobní,tak prosim napiš aspoň nějaký náznak těch rad.


Ahoj Jitko, rada na posílení sebevědomí je vážně dost osobní a navíc by Ti asi nepomohla, protože je "šitá" na míru pro mě. Ten způsob posílení sebevědomí je postaven přesně podle mého prožitku z dětství, takže pokud nemáš úplně stejný zážitek, byla by Ti moje rada na nic. Dietu ale mají lidé s areatou asi většinou stejnou, tu můžeš určitě zkusit. Nechci to zakřiknout, ale v mém případě se asi stal malý zázrak, protože při pohledu zblízka do zrcadla jsem si včera všimla, že mi vyrašilo miniaturní bílé chmíříčko na hlavě a v obočí a dokonce i pár chloupečků v řasách! Jsou to sice chloupečky ani ne milimetr dlouhé a jsou vidět jen úplně zblízka, ale jsou tam a přitom ještě před léčbou tam rozhodně nebyly!
kety
Ahoj, Sabi, čtu tvoje příspěvky, a držím palce atˇse Ti daří a vlásky sílí a rostou.
Sabina
kety
Ahoj, Sabi, čtu tvoje příspěvky, a držím palce atˇse Ti daří a vlásky sílí a rostou.


Díky Kety! Zatím to nejsou zdaleka vlasy, ale i to mikroskopické chmíříčko mi dělá oborovkou radost, protože mi dává po čtyřech letech naději.
Luciecie
Sabina
mi vyrašilo miniaturní bílé
chmíříčko na hlavě a v obočí a dokonce i pár chloupečků v řasách

Sabi moc gratuluji, to je paráda , jen tak dál...Takhle to bylo i u mě. Schválně pozoruj, jestli ti ty nové chloupky "raší" taky v ložiskách různě po hlavě nebo spíš souměrně po celé? Já jsem nejdříve taky pozorovala tyhle bílé chloupky, který se postupně měnily na ty tmavé a rostou mi právě v těch ložiskách, takže moje hlava vypadá teď jako šachovnice , ale díky bohu za ty dary...Jinak díky za dobrý tip na zeleninový šťávy, to taky zkusím, jen si musím pořídit nějaký dobrý odšťavňovač. Můžeš napsat pár tipů, co nejvíc odšťavňuješ, co ti nejvíc šmakuje? Tak zatím a vlasům zdar!
Sabina
Luciecie
Já jsem nejdříve taky pozorovala tyhle bílé chloupky, který se postupně měnily na ty tmavé


Ahoj Luciecie, vidím, že jsi měla podobný průběh uzdravování. Jak dlouho Ti trvalo, než ty první chloupky začaly pořádně růst a tmavnout? Mně léčitel říkal, že je to na několik měsíců.
kety
Sabi, mohlas bys napsat jaké koktejly ze zeleniny si děláš?děkuji
Sabina
kety
Sabi, mohlas bys napsat jaké koktejly ze zeleniny si děláš?děkuji

Kety, snažím se to trochu střídat, ale většinou používám kombinaci mrkev, celer, okurka, ledový salát. Někdy neseženu všechny druhy zeleniny, tak prostě celý den piju třeba jen mrkev s celerem. Každy den vypiju minimálně 2 litry čerstvé zeleninové šťávy. Doporučuji odšťavňovač Cutler nebo podobný, který má také velký otvor, jinak musíš zeleninu pižlat na malinké kousíčky, aby prošla otvorem.
Delissa
Chci se vás jen zeptat, zda těm, co poradil pan léčitel, řekl, jestli mohou dále brát HA nebo jestli ji mají třeba vysadit? Ono je to vlastně taky asi svinstvo pro organismus a léčitelé preferují detoxikaci a přírodní léčbu... Moc děkuju za odpověď
Luciecie
Ahoj kolegyňky ,
Sabi: u mě to trvalo asi 4-6 měsíců, co začaly ty tmavé vlásky být pěkně znatelné. Ale je vidět, že tobě to chmíříčko vyrašilo rychle, tak mi přijde, že u tebe to bude třeba rychlejší. Asi to bude těmi zel. šťávami, to děláš fakt dobře, já měla pomalejší rozjezd, tolik zeleniny mi dělalo problém najednou pochroupat, ale teď už mám odšťavňovač (skvělý tip!), tak najedu taky na větší dávky, už se těším!
Kety: Koupila jsem odšťavňovač Rohnson - je levnější oproti ostatním a přitom byl druhý ve srovnávacím testu odšťavňovačů..
Delissa: HA jsem brala dříve, když mi vlasy vypadaly, i proto jsem ji vysadila, navíc mě bolely strašně nohy, no myslím, že to fakt není nic dobrého pro nikoho. S panem Pavlicou jsem o tom ale nemluvila, to už jsem ji nebrala...Držte se a ať nám rostou
Radek750
No mě všechno co mi doporučili doktoři ( PUVA svícení , Revalid ) léčitel zakázal ,že jsem tím léčbu akorát znehodnocoval a že na doktory se mam vykašlat tak jsem to před pár týdny všechno vysadil .
Delissa
Když jste vysadili veškerou tu chemii (léky, potr.doplňky,vody atd.) a dali jste se na ty diety, tak vám zbytek vlasů dočista vypadal a pak začaly růst nové? Všem, co jim to poradil léčitel?
Radek750
Většinou to jsou lidi co už nemaj ani obočí ,ty co maj jen holý místa ještě věřej doktorům .
Delissa
Radek750: Ono je totiž hodně těžký přijít o znovu tvrdě vybojovaný vlasy a obočí, i když jich teda není moc a pořád ubývají. Vím, že po vysazení veškěré léčby od doktorů mi zas zůstane hola hlava, ale vysadit to všechno, to vyžaduje fakt odvahu. Ale zas když by tu byla šance, že potom zase narostou... Dilema no
anndy
Neviete prosim vás čo je s pánom Pavlicom?? ...na email mi noedpovedá ...strasne rád by som sa s ním stretol, keby som aspon vedel v ktorej časti UH býva ...
anndy
Tak som sa dozvedel na inom fóre že p. Pavlica už žije vo Švajčiarsku v meste Luzern ... nevie prosím vás niekto jeho adresu do švajčiarska, alebo čislo k nemu domov...na email stále neodpovedá ...
Luciecie
anndy
Ahoj, musíš vydržet, pan Pavlica většinou odpovídá na emaily se zpožděním, má toho asi moc. Jinak pokud vím, tak známá je na něho jen emailová adresa, číslo neposkytuje a o adresu do Švýcarska by ses musel obrátit na někoho, kdo za ním přímo byl nebo se zkus zeptat přímo jeho. Tak vydrž určitě ti odpoví.
anndy
Luciecie
Ahoj.. a tebe za aký čas odpísal? Ja už som mu pred dvoma týždnami písal a stále nič. Ziťujem jeho adresu, že by som mu list poslal no stále marně ...
Luciecie
anndy
až tři týdny, tak vydrž a nezoufej, nebo mu zkus pak napsat znovu
Sabina
Nějakou dobu jsem tady nebyla, ale teď už se konečně můžu pochlubit, protože jsem zaznamenala super pokrok v léčbě. Obočí a řasy mám v současnosti skoro ve stejné kvalitě jako před onemocněním a vlasy už mi pokrývají celou vasovou část hlavy, i když jsou zatím jen necelý centimetr dlouhé a jsou tenké. Od včerejška jsem přestala nosit paruku a cítím se jako nešťastnější člověk na světě. Všem Vám přeju, abyste svůj boj taky vyhráli a loučím se s váma, protože na tomto fóru už vlastně nemám co dělat, už sem nepatřím.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčitel mně zachránil před plešatěním

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020