Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Svědění a štípaní vlasové pokožky.

Autor Svědění a štípaní vlasové pokožky.
Kontra12
Zdravím, občas mě začně svědit pokožka na temenu nebo ve přední linii. Nic častýho, ale jednou do týdne to mám. Potom při cvičení se mi stavá že na těch místech mám takový štipavý pocit, to počítám že bude dělat pot. Každopadně to svědení, může to být další přiznak agy?
asdfg
Ano
Kontra12
ASDF a nevis co na to pomaha ? Nejaky sampon. Fin planuji, jen potrebuju dostatecny research a sehnat nekde kde bych mohl pravy fin koupit.
aneli123
Mě docela pomáhá Kapyderm, koukni na jejich stránky
Kontra12
Diky Aneli, mrknu
asdfg
Pelo baum
anezka41
Není to třeba ze šamponu? Některé mi dříve způsobovaly svědění.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Svědění a štípaní vlasové pokožky.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021