Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dcera 8 let padání vlasů

Autor Dcera 8 let padání vlasů
Helena123
Dobrý den, chtěla bych požádat o jakékoli doporučení. Řeším cca rok padání vlasů u dcery. Vše začalo asi 3 měsíce po vysokýh horečkách. Byla jsem s ní na trichologickém vyšetření, ve Vinohradské nemocnici a také v Panacea hair. Všude nám řekli, že se jedná o telogenní effluvium. Při česání vyčesu treba 5 - 10 vlasů, při prohrábnuti třeba 3 - 4 vlasy. Trvá to myslím rok a pred měsícem se padání zase zhoršilo,proto jsem opět začala více řešit. V Panacea dostala homeopatika, ale také nepomohla. Máte prosím nějakou radu, jak řešit? Mám pocit, že jsme vyzkoušeli vše. Děkuji Helena
PecaRenton

Dobý den, určitě to lépe řešit s doktory, než na fóru věnovaném v drtivé většině MUŽSKÉ plešatosti. Nicméně se pokusím aspoň spekulovat... Píšete, že dcera měla vysoké horečky. Pravděpodobně dostala nějaké ATB, které mohly poškodit střevní mikoflóru, která se už řádně sama neobnovila. Zkusil bych různé dětské stavy s probiotiky speciálně pro děti BEBA, případně nějaký Biopron. Dále může být na vině nedostatek minerálů, špatné hospodařní těla s minrály. Zkuste menší dávky kvalitních KOLOIDNÍCH, MOŘSKÝCH minerál, žádný pomletý prášek z lékárny. Např. Quinton Isotonic, Oceánský Fytoplankton Oceans Alive. Bohužel cena je dost vysoká. Moje rady berte jako inspiativní. Vše KONZULTUJTE s LÉKAŘEM. Ale takto bych to řešil u svého dítěte já. Povzbudit tělo k vlasntní správné činnosti, po silném stresovém vyčerpání po nemoci. A posldní věc, ač je to zdánlivě jakkoliv "neúčinné", Týdenní/čtrnáctidenní pobyt na čerstvém vzduchu, výše v horách, např. na Slovensku - Učitě je to lepší než-li sypat do dítěte nějakou lékovou chemii a dělat z něj pokusného králíka. V řidším vzduchu se navýší velmi přiozeně počet červených krvinek a dojde k lepšímu pokrvování celého těla. Vlasových folikul nevyjímaje. Lepší pokrvení - lepší regenerace a odstraňování nežádoucích metabolitů z těla. Jak jsem psal, dávkování a vhodnost těch minerálů konzultujte s lékaři.
Helena123
Děkuji moc, určitě vyzkouším. Právě že jsem zkusila vše možné a stav se zhoršil. A jak píšete dcera měla širokospektrá antibiotika,spíš mám strach, že to trvá už přes rok.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Dcera 8 let padání vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020