Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vhodná klinika pro DHI v Turecku - fotky ve vláknu

Autor Vhodná klinika pro DHI v Turecku - fotky ve vláknu
zady
Ahoj všem,

již několik let sleduji zde vlákna ohledně transplantace vlasů a nyní jsem se rozhodl transplantaci podstoupit. Je mi 30 let. Kouty se mi začaly dělat v 19 - 20 letech, kdy došlo k největšímu úbytku vlasů. Cca od 25 let je stav více méně stabilní a intenzita úbytku vlasů je výrazně nižší v porovnání s počátečním obdobím. V rodině mají všichni vlasy a nikdo netrpí vypadáváním vlasů.

Chtěl bych využít vašich zkušeností a prosím o radu, jaká metoda (DHI či FUE) je pro mě vhodná a kolik odhadujete transplatovných graftů? Z mého researche si myslím, že jsem vhodným kandidátem pro DHI.

Mojí výhodou je, že jezdím do Istanbulu každý měsíc na služební cesty a mohu se zde potkat s různými klinikami. Od mých tureckých kamarádů jsem dostal dobré reference na kliniky Bulent Cihantimur, Armamed - Dr. Erkan Demirsoy a Esthetic Hair Transplant. Znáte je či podstoupil jste někdo transplantaci na zmíněných klinikách?

Díky moc za rady!


Front_view_JZ_resize.jpg
Front_view_JZ_resize.jpg
Left_side_JZresized..jpg
Left_side_JZresized..jpg
Right_side_JZ_resize.jpg
Right_side_JZ_resize.jpg
ČeskoTurecko

zady
Od mých tureckých kamarádů jsem dostal dobré reference na kliniky Bulent Cihantimur


Bülent Cihantimur (znám také jako Doctor B ) je plastický chirurg, který vede estetickou kliniku Estetik International. S touto klinikou jako ČeskoTurecko aktivně spolupracujeme. Krátké video z naší poslední návštěvy najdete na našem YouTube kanále:
https://youtu.be/ZowbyZEHv7Y
nebo dále:
https://youtu.be/3cdzGZfSh_U
https://youtu.be/2FeziI1CRpk

Estetická klinika Estetik International má více než 20letou historií a jako jediná nabízí tzv. Organickou transplantaci vlasů s kmenovými buňkami. Na klinice Estetik International dělají jen FUE a DHI nedělají vůbec.

Pro další informace o tzv. Organické transplantaci vlasů s kmenovými buňkami, která byla vyvinuta právě klinikou Estetik International, se podívejte na náš web: https://www.ceskoturecko.cz/organicka-transplantac e-vlasu-a-kmenove-bunky-resici-vypadavani-vlasu/ nebo přímo na web kliniky: https://www.estetikinternational.com/organic-hair- transplant

Další info o panu doktorovi Bülent Cihantimur najdete zde:
https://www.estetikinternational.com/bulent-cihant imur-md
https://www.drb.com.tr/aboutdoctorb/meet-doctorb


Proč si myslíte, že je pro Vás DHI vhodná? Aby pan doktor mohl odhadnout počet štěpů, bude potřeba zaslat také fotku zátylku (donor area) a také by bylo lepší zaslat nezmenšené a dobře zaostřené fotky hlavy.

Napište nám na info@ceskoturecko.cz kdy zas do Istanbulu poletíte a rádi Vám domluvíme konzultaci s panem doktorem Bülent Cihantimur v klinice Estetik International.
wesc
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Vhodná klinika pro DHI v Turecku - fotky ve vláknu

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2021  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2021