Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Tupé z Aliexpressu/ Zkušenosti s tupém

Autor Tupé z Aliexpressu/ Zkušenosti s tupém
Ramio5
Dobrý den pánové, Máte někdo zkušenost s koupí tupé z Číny nebo obecně s tupé? zaujal mě jeden kousek v přepočtu za 2500 tisíce. Vůbec se v tom nevyznám jsou to pravé vlasy na jakési "síťce". Ta síťka co přečnívá se pak střihne? a jak se to pak připevňuje na hlavu když tam ještě tech pár chlupů mám. Jde to i bez holení hlavy? A další dotaz, máte nějaké doporučení kam v Praze s tim tupé jít?. Jsem mladej kluk je mi 24 a rad bych nějakej moderní účes od odborníka co to umí a nezpizdí to a zároveň nebude mít úšklebky že si chci nechat stříhat "paruku". Děkuji moc za rady.
peterb85
Pri tupe je extremne dolezite trafit presny odtien a zodpovefajucu hustotu..dalej je dolezity vhodne zvoleny uces..kazdy podklad sa inak formuje a ma ine charakteristiky. Doporucujem ti navstivit Hair Therapy Brno. Tam ti poradia a pomozu tak, aby si bol maximalne spokojny a okolie si okrem noveho ucesu nic nevsimne..tupe z aliexpresu su vyhodene peniaze. Pravdepodobne by si si to na hlavu ani nechcel dat to, co by ti poslali.
Ramio5
No právě že dole v recenzích od uživatelů jsou fotky jak to už maj přilepené na hlavě a vypadá to dost dobře a kvalitně. Hair Therapy Brno znám, ale dávat 14 tisíc si nemohu dovolit. Rád bych zkusil to z té číny. navíc barvím se a odstín zbytku vlasu mam tmavě hnědou takže odstin vybrat by nemel bejt problém.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Tupé z Aliexpressu/ Zkušenosti s tupém

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020