Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?

Autor Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?
melkor765
Na internete som sa dočítal mnoho nových spôsobov liečbe plešatosti, ktoré ale nemusia byť už dostupné v roku 2020 a zároveň nemusia byť dostupné v Európe. Avšak informácia boli často rozporuplné ohľadom termínov a dostupnosti (rch-01, follica, samumed...). Máte nejakéjasnejšie informácie, ktoré efektívnejšie spôsoby liečby budú dostupné v dohľadnej dobe? Rád by som sa vyhol k nie moc efektívnym momentálne dostupným liečbam a radšej chvíľku počkal na ozaj účinnú novú liečbu, kde budú väčšie záruky nových vlasov. ďakujem za akýkoľvek príspevok.
tom305
melkor765
Nechci být negativní, ale tou nejefektivnější léčbou v dohledný době bude (ostatně jako posledních víc jak 20 let) finasteride s minoxidilem... čili jestli chceš čekat na něco účinnějšího, tak se dočkáš bohužel leda jenom holý hlavy.
Ty zmiňovaný léčebný přípravky, co jsi vypsal, dopadnou bohužel s největší pravděpodobností stejně jako x těch minulých předešlých přípravků, co už vyšly (teď poslední co např. vyšel - brotzu lotion).
Vedle toho všeho tu je sice ještě Tsuji a jeho klonování, ale to asi nemá cenu ani vůbec zmiňovat, už se to tu několikrát rozebíralo. Jestli se mu to někdy příští rok povede a vyjde to, tak to může být téměř všem tady stejně jedno, protože na tu nesmyslnou cenu za tu léčbu, která začíná někde na 4,5 milionu korun v přepočtu, zkrátka nedosáhnou.
vlasyvhaji
Presne tak nic noveho v nejblizsi dobe necekej. Bohuzel...
tom305
Jen ještě mužů pro zajímavost zmínit, že asi nejzajímavější z těch přípravků, co by měli během následujících let vyjít, je Cassiopea-Breezula, což by měl být topikální antiandrogen (něco jako finasteride prý ale bez vedlejších účinků) a asi nejzajímavější u toho co by stálo za pozornost je, že by měl být údajně i oficiálně FDA schválený, což by znamenalo kdyby se to povedlo, že by to byl po více jak 20 letech 3. oficiálně schválený lék na padání vlasů, poslední oficiálně schválený lék byl právě finasteride (Propecia) a předtím byl jako první topikální minoxidil - to jsou (bohužel) za tu dobu od lékařů jediný “nejúčinnější” léky na padání vlasů jaký kdy byli a ještě dlouho asi i budou...
Je ale ovšem otázka jestli se to vůbec povede, mám k tomu celkem nedůvěru za tu celou dobu. Aby se z toho nakonec nevyklubal podvod jako z toho brotzu-lotion. Většina velkých forumech je zaplněná tématy od lidí co ten předražený paskvil zkoušeli a snad všichni se shodli, že to je maximálně stejně účinný jako obyčejný minoxidil za pár korun.
Tomu doktorovi, co ten brotzu udělal, je přes 84 let a vypadá to, že si dědek musel k důchodu pěkně tímhle vydělat, když si vemu, jaký byl tehdy zájem o ten brotzu a jak se hojně ze začátku prodával. Teď ale když se to profláklo, tak už takový prodej jako ze začátku asi mít nebude, ale to mu může být teď jedno, když se teďka může válet někde na pláži u moře a vysmátě si pochvalovat, jak ty plešatce pěkně vypekl... celý to bylo od začátku trochu divný, měl jen asi 2 oficiální fotky s před/po a nějaký oficiální text o tom, jak bude velmi účinný/přelomový a jak dokáže AGA zastavit/zpomalit a hlavně obnovit růst vlasů a stačilo to k tomu, aby se hned po vydání vyprodal. Holt ukázka toho, jak se na lidských mindrácích dá krásně vydělávat.
melkor765
Dakujem za odpovede i ked su docela skepticke. aj ja mam z toho podobne pocity, ale v kutiku duse somdufal, ze niekto zapali iskru nadeje😂 tak uvidime.
radan
Zdar kluci, máme po létě, konec roku 020 téměř na dohled, a právě letos měla dle optimistických předpovědí odstartovat komerční fáze technologie, lidově zvané klonování vlasů.
Je mi líto těch, co nadále věří, ale lecos nasvědčuje tomu, že ja tato snaha zbytečná. Ono se jaksi zjistilo, že množení potřebných buněk s vymezenými vlastnostmi je zbytečně složité, když je tu možnost naprogramovat běžně dostupné, třeba kožní buńky k tomu, aby se proměnily právě v ty vlasové zárodky. Lecos lze dohledat na netu pro anglicky alespoń trochu znalé. Přeji tak všem obráceným na novou víru pěkné snění. R
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Nové liečebné postupy plešatosti v roku 2020?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání online community script miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020