Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kalcifikace cév

Autor Kalcifikace cév
Milan J
Může mít spojitost padání vlasů a kalcifikace cév, nezkoušel někdo brát tyto suplementy: bór, hořčík, vitamín K2 a vitamin D3 (sluníčko), které vracejí vápník zpátky do kostí. Ve své vlasové analýze jsem zjistil že poměr Ca/Mg je je 370% ve prospěch vápníku, což asi vede k zanášení cév a odumírání buněk. Zajímal se někdo touto problematikou?
Milan J
Chtěl bych se tady místních duší zeptat, jestli vaše kůže na hlavě v oblastí vypadávaní vlasu je pružná (když s ní rukou pohybujete, tak jezdí po lebce jako kůže v oblasti dva cm nad uchem) a nebo drží na hlavě jako přibitá ?
Richard
Proti kalcifikaci sklapu a vlásečnic, které zásobují folikuly pomáhá jednoznačně ze všeho nejvíc vitamín K2 a bezmléčná strava.
Richard
Proti kalcifikaci skalpu a vlásečnic, které zásobují folikuly, pomáhá jednoznačně ze všeho nejvíc vitamín K2 a bezmléčná strava.
Milan J
Na hořčík bych určitě také nezapomínal a postavil bych ho na stejnou úroveň, při dnešních stravovacích návycích má většina lidí hořčíku nedostatek, mě tyto dva doplňky pomohly, když se mi na noze udělala patní ostruha, myslím si, že tuto nemoc má na svědomí také špatné hospodaření těla s vápníkem, kdy se začne ukládat vápník do měkkých tkání na patě, doktor mě s tím poslal na ozařování které mi vůbec nepomohlo, podstoupil jsem 10 ozařování a na další sérii už se mi moc nechtělo protože to nepomáhalo a pro tělo to určitě není moc dobré, raději už jsem tam nešel a začal se léčit sám, výsledek je o 80 procent lepší (měsíční užívaní hořčíku a vitamínu K2) , u lékaře po roce žádná změna, ale samozřejmě někteří pacienti si to v čekárně pochvalovali. Snad to brzo přestane bolet úplně a já budu moci konečně sportovat.
Milan J
Chtěl bych se ještě jednou zeptat tady místních duší, jestli vaše kůže na hlavě v oblastí vypadávaní vlasu je pružná (když s ní rukou pohybujete, tak jezdí po lebce třeba jako kůže v oblasti dva cm nad uchem) a nebo drží na hlavě jako přibitá ?
Vlásečnice

Vitamín K2 se rozhodně vyplatí brát trvale, protože kalcifikace nepoškozuje jen vlasy, ale může postihnout prakticky všechny orgány.
Darča
A kde ten vitamin K2 sezenu?
goldhelen
Objednej si ho od firmy Solgar
Milan J
Já jsem ho objednával na e-bay http://www.ebay.com/itm/Vitamin-K2-MK-7-100mcg-Tab lets-High-Strength-Menaquinone-MK7-Natto-Bone-Supp ort-/221835462410?var=&hash=item33a66c870a:m:mILts 2rgejYRHJkbSsYe2TA
Mají zde docela rozumné ceny. Vitamín beru po jídle, které obsahuje tuk, nebo se lžičkou olivového popř. kokosového oleje, protože je rozpustný pouze v tucích a nikoli ve vodě. Určitě bych ho ale bral společně s hořčíkem a vitamínem D3 (v zimních měsících při nedostatku sluníčka) ! Vyléčil jsem si takto patní ostruhy, a začaly se mi bělet zuby, které jsem měl vždy do žluta, i když jsem si je čistil 3x denně. První výsledky ale byly znát až po šesti měsících užívání.
bosahlava
bosahlava
bosahlava
Androidon
Kalcifikace v oblasti vlasového skalpu je velmi podceňovaný problém. Jedině správná strava a dostatek vitamínů K2 a D může tomuto problému předejít.
Stromovka
Androidon
Kalcifikace v oblasti vlasového skalpu je velmi podceňovaný problém. Jedině správná strava a dostatek vitamínů K2 a D může tomuto problému předejít.


Jen kdyby ten vitamín K2 nebyl tak šíleně drahý. Ale asi ty peníze obětuju a zkusím ho taky.
asdfg
Na kalcifikaciu dermarolling and dmso peel
Stromovka
asdfg
Na kalcifikaciu dermarolling and dmso peel


Co to je dmso peel?
Raduna007
Milan J
Chtěl bych se tady místních duší zeptat, jestli vaše kůže na hlavě v oblastí vypadávaní vlasu je pružná (když s ní rukou pohybujete, tak jezdí po lebce jako kůže v oblasti dva cm nad uchem) a nebo drží na hlavě jako přibitá ?


Ahoj. Vemu dva příklady jeden je herec Bruce Willis a druhy je premier Andrej Babiš.Podívej se velmi pozorně na pana Babiše a všimneš si že úplně nevědomky používá čelní svaly když se zamračí, když se něčemu podivý ale jeho čelní svaly pořád pracují a možná si to ani neuvědomuje a dělá to automaticky když například komunikuje. Zato když se podíváš na pana Willise a stačí když si pustíš nějaký jeho rozhovor tak občas také použije čelní svaly ale ne v takove míře jako pan Babiš a můžeš si všimnout že jeho kůže není vůbec pohybliva, elasticka, vubec se nehýbe a je jako přilepená.A to je pravě kámen úraz. Ty potřebuješ aby byla kůže naopak elastická a to pan Babiš má proto každým zamračení nevědomky vyživuje vlasové kořínky a udržuje vlasy zdravé díky tomu že používá čelní svaly.

Proč si myslíš, že lidem padají vlasy jenom v horní části hlavy a ne například nad ušima.Je to dáno také tím že všichni používáme postraní svaly ale nikdo o tom neví ale když například jíš tak automaticky svaly nad ušima používáš. Schválně si přilož ruku nad uši a ucítíš když budeš konzumovat nějakou potravu že pphybuješ těmito svaly. A tím pádem v těchto svalech cyrkuluje krev a prokrvuje kořínky vlasů.A když si vezmeš kolikrát jíš za den, tak zjistíš že tyto svaly používáš pořád a vlasy dostávají přísun krve deno denně.To je jeden z důvodú proč po stranách vlasy nepadají.

A jak je možné že nějaký cviky ti mohou pomoc s padáním vlasů.Je to prosté když si zmáčkneš kůži prstama a chvilku podržíš uvidíš jak ti začne červenat tzn. hromadí se ti krev ve zmáčklém místě, prokrvuje se ti a pokid podobným způsobem použiješ tuto metodu na svaly hlavy tak se ti bude prokrvovat pokožka na hlave a tím pádem i kořínky vlasů a to je to co my potrebujem dostat krev k vlasům.

Tady je strašně důležitá jedna věc.Ty potřebuješ mít pohyblivý jak čelní tak i temení svaly. Cela pokožka musí být flexibilní.

Všimni si spousta plešatých lidí mají pokožku hlavy nepohyblivou a to je jeden z důvodú proč nemají vlasy. Kořinky vlasu nemají přísun vitamínů a minerálů díky krvy která obíhá v těle a pokud se neobnoví přísun krve do kořínků vlasů tak ti nepomůže žádný z kouzelných přípravků, které jsou na trhu.V první řadě je potřeba obnovit cyrkulaci krve v pokožce na hlavě.

Jak docílit pohyblivosti pokožky na hlavě speciálnima cvikama a tím obnovíš pohyblivost a cyrkulaci krve na hlavě a do kořínků. To je první krok, druhý je samozřejmě jak se stravujem přísun vitaminu mít pročištěnou krev, nestresovat se, mít v pořádku střeva - trávicí soustavu, používat přirodní šampony, dát si dopořádku stav vaší pokožky pokud trpíš lupy apod.

Vím o čem mluvím sám jsem zastavil vypadáváni vlasů touto metodou.
Vali
Milan J
Může mít spojitost padání vlasů a kalcifikace cév, nezkoušel někdo brát tyto suplementy: bór, hořčík, vitamín K2


Vitamín K2 se určitě vyplatí brát nejen kvůli padání vlasů, ale i jako prevence mnoha dalších nemocí jako je například infarkt, mrtvice atd.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kalcifikace cév

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Provozovatel: Ing. Lukáš Vodička, Libická 6, 130 00 Praha 3, IČO: 865 81 716

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2020  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2020