Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vinci Hair Clinic - Mikropigmentace zdarmaAutor Vinci Hair Clinic - Mikropigmentace zdarma
Vinci Hair Clinic
Dobrý den,

dostali jsme doporučení na toto fórum od našich klientů. Jsme mezinárodní tým z kliniky Vinci, který se z naší hlavní centrály v Londýně přesídlil do Prahy.

Naši vlasoví odborníci James (UK) a Erica (USA) v současné době představují populární metodu mikropigmentace vlasů v České republice a na Slovensku.

Vinci Hair Clinic Prague nyní exkluzivně nabízí 2 kompletní procedury mikropigmentace zcela ZDARMA. Tato nabídka je součástí naší reklamní kampaně, během které zdokumentujeme cestu za obnovou vlasů u vybraného klienta/klientky od začátku do konce. Video poté bude k dispozici online na sociálních médiích a fórech, abychom tuto revoluční metodu umožnili i českým a slovenským klientům.

Vlasová mikropigmentace vytváří věrohodnou repliku vlasového folikulu pomocí vpravování jemných částic pigmentu do pokožky hlavy. Během 3-4 sezení se postupně vytvoří jemné vrstvy, které pokožku esteticky sladí do přirozeného tónu a vytvoří dojem hustých vlasů bez ohledu na aktuální stupeň ztráty vlasů.

Zdravotní pigmenty, které při proceduře používáme, jsou speciálně vyvinutá barviva s jedinečnou lékařskou recepturou. Tyto pigmenty jsou používány výhradně ve společnosti Vinci Hair Clinic. Na rozdíl od volně dostupných barviv používaných např. v tetovacích salonech či kosmetických studiích, nemění zdravotní pigmenty svou barvu.

Zájemci mohou zaslat kvalitní fotografie hlavy (zepředu, zezadu i ze stran) spolu s krátkým představením a resumé (případně video) na naši emailovou adresu, kterou naleznete na facebooku "Vinci Hair Clinic Praha", nebo můžete zaslat SZ.

Uzávěrka přihlášek je úterý 15. srpna 2017.

Dokumentace zákroku začne na přelomu srpna a září.

Tým Vinci Hair Clinic Praha
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Vinci Hair Clinic - Mikropigmentace zdarma

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání PHP forum software miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017


TOPlist