Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Injekční aplikace

Autor Injekční aplikace
Polu
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda někdo nechodí na injekční aplikace do kliniky MedicomVip?
Na stránkách mají definovanou náplň injekce takto: "růst pomocí injekční aplikace růstových faktorů, modifikovaných výtažků z kmenových buněk, vitamínů a peptidů".
Zajímalo by mě, zda tam někdo byl a tyto injekce mu pomohly?
Díky
Petr83
Zdravím, podle mě je to stejně účinné asi jako "biostimulační laserová sprcha". Vyhodil jsem s dojížděním do Prahy asi přes 10 tisíc, už si to přesně nepamatuju a výsledek velký krásný nic :-/ Ale těžko říct, pokud máte jen špatnou kvalitu vlasů a ne androgenní alopecii, může Vám to pomoct. Nejsem odborník přes vlasy, ale přes zuby
Polu
Tak "naštěstí" mám jen špatnou kvalitu vlasů, takže o tom zákroku uvažuji. Dívala jsem se, že mají pobočku i v Brně, což by mi vyhovovalo více. Každopádně díky za příspěvek. Asi jim napíšu do poradny a zeptám se, o co přesně jde.
KačKač
Chodím na injekční aplikaci výtažku z kmenových buněk + nějakých vitamínů. Mám koupeno 6 aplikací, mám za sebou tři a musím říct, že padání se hodně zmírnilo. Je to bolestivé, mám po tom otoky, takže potřebuji větší rozestupy 10-14 dní. Vlasy mi bez přestání padají více než 5 let bez jakékoli zjevné příčiny.
Molli Molli
Já jsem v létě podstoupila 8 kůr a vůbec mi to nepomohlo, nevidím ani ťuk změny k lepšímu. Všechny vyšetření krve mám pořádku a doktorka v Medicomu mi říkala, že to na 100% pomůže. Jsou to vyhozené peníze, dala jsem do toho taky kol 10 tis.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Injekční aplikace

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018