Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Inneov a biosil současně

Autor Inneov a biosil současně
albinka
Prosím vás,můžu brát Inneov a biosil spolu?moc mi padaj vlasy,inneov beru měsíc a zatim nic a už další měsic nevydržim čekat jestli zabere tak mě napadlo brát k tomu i biosil,můžu brát tyto dva vitamíny spolu?moc děkuji za odpověd,bojim se že budu plešatá,beru léky které způsobují vypadávání
Akulla
Jo, muzes je brat spolecne, vubec nic spatneho se nestane, jestli bude telo pocitovat nadbytkek vitaminu, akorat je vylouci spolu s moci, to poznas, ze je pak moc vice nazloutla, nez je obvykle. Akorat te musm trochu zklamat, nejsou to nejake zazracne pilulky, ale obycejne vitaminy, takze nejaky razantny efekt od toho necekej, take zkus nejaky kvalitni sampon, ne ty z drogerie za par kacek. Hodne zalezi, jakou mas pokozku hlavy, typ vlasu. Od svedeni treba hodne pomaha NIZORAL a spousty dalsich
Carolla
Ahoj! Jak už píše Akulla - rozhodně můžeš brát oboje, ale nepodceňuj při braní těchto vitamínů vliv šampónu. Mně před pár měsíci na podobném diskuzním fóru pro ženy doporučila jedna holka Plantur39 (i když mi ještě 39 nebylo) a byla jsem opravdu mile překvapená. Zabralo to docela rychle a hlavně ani po pár měsících účinek neslábne a vlasy mi prakticky nepadají. Je to podobné jako pánské kofeinové šampóny, akorát mužské šampóny prý víc vysušují. Já srovnávat nemůžu, protože jsem mužský kofeinový šampón nikdy nepoužívala, ale pravda je, že s tím Planturem žádné problémy se suchou pokožkou nemám.
Philogia
Albinka:
Denní dávka Innéov obsahuje: Zinek 15mg, Taurin 150 mg, Katechiny min. 140 mg

Denní dávka Biosilu obsahuje: Biotin 0,075 mg oxid křemičitý 15 mg (respektive u Biosilu plus ještě kyselina pantothenová (vitamín B6) 6,0 mg ; zinek 7,5 mg)

Takže k tvé otázce, zda to můžeš brát současně: Jak vidíš, tyto dva doplňky se ve složení prakticky nepřekrývají. Jen bych si dala pozor na zinek - 22,5 mg celkem denně už přeci jen je docela dost, možná bych si tedy raději koupila Biosil obyčejný místo Biosilu plus. Pokud to ale nebudeš brát nějak dlouho, mělo by to být v pohodě i s Biosilem plus. Takže moje odpověď: Můžeš. K tomu, jak píše Akulla, že přebytečné vitamíny se akorát vyloučí s močí: To neplatí zdaleka u všech, pozor na to! Platí to u vitaminů rozpustných ve vodě (což třeba béčka jsou), ale u vitaminů rozpustných v tucích ne (třeba vitamin A)! Když budeš brát dlouhodobě velké dávky ve vodě nerozpustných vitaminů, nejenže se nevyloučí "jen tak" močí, ale může ti to způsobit i závažné zdravotní komplikace, pozor na to. To samé platí o minerálech. Méně někdy zkrátka znamená více. Když do sebe budeš cpát koňské dávky, spíš vlasům (a sobě) ublížíš než pomůžeš.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Inneov a biosil současně

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019