Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ionizační záření

Autor Ionizační záření
viki
Vážení přátelé, již dlouho pročítám Vaše problémy a témata, se spoustu lidiček se zde ztotožňuji, neboť mé vlasy padají a padají (ani je nepočítám ), všechny mé vyšetření Mudr. klubal, imunulogie, hormony, injekce, vitaminy, Alpicort F, Methionin..........(ani to nelze vyjmenovat ), buď nic neukázaly ani nepomohly.
Při bloumání na internetu za co "zaručeného" na vlasy bych zase mohla utratit peníze, jsem zabloudila na stránky Cenrtum zdravé vlasy a v odstavci - padání vlasů - je i věta, že padání vlasů může způsobit ionizační záření. Já mám problémy cca od dubna 2007, na Vánoce 2006 jsem dostala kulmofén s iontovou úpravou (zářením ) pro lepší úpravu (nelétání ) vlasů, nebyl levný a prodavač ho velice doporučoval pro lepší kvalitu vlasů. (Ach ta reklama ) Úspěšně jsem kulmofén používala do této doby, včetně zapnutého systému ionizačního záření. Nemáte s tímto použitím někdo zkušenosti?
Aya
VIKI

Ahojky,zatím Ti nikdo nenapsal,asi to neobjevili...Jinak mám podobný fén-profi -fén,s iontovým zapínačem,když chci,mohu vypnout,ale mně to dělá docela dobře,vlasy nelétají...Spíše by jsi neměla vysoušet vlasy horkým vzduchem,dávám na minim. teplotu,i když suším dost dlouho a nakonec studený vzduch...Ale toto je fén na vysoušení a event. natahování vlasů na ceramický kartáč,ne kulma...Ale ten problém asi nebude v iontech...Srdečně Aya.
Lilly
Tým ionizačným žiarením to nebude, ja som na doporučenie mojej kožnej lekárky chodila na sedenia pod takouto lampou, to ionizačné žiarenie má ozdraviť pokožku hlavu a regenerovať ju....Určite ti vypadávanie vlasov nespôsobila táto kulma
RALNA
viki
je i věta, že padání vlasů může způsobit ionizační záření.


Já bych to neviděla až tak jednoznačně s tím, jak jsi tu dostala odpověď že iontama u kulmofénu to nebude. Já jsem si byla nucená koupit nový fén na vlasy a tak jsem chtěla nějaký fakt super a tak jsem si ten ionizační pořídila a musím říct, že od té doby mi taky padají vlasy. Nikdy před tím jsem problém s pokožkou hlavy neměla až teď. Netvrdím, že za to třeba mohou jen ty ionty, ale myslím si, že to souvislost nějakou mít může. Chtělo by to asi se zeptat nějakého odborníka co tomu rozumí. Četla jsem, že i rengen může mít na kůži vliv.
minimax
Motáte bohužel dvě naprosto odlišné věci dohromady. Ionizující záření jsou například elektromagnetické vlny o velmi vysokých frekvencích, jako třeba rentgenové záření, které svou vysokou energií způsobuje ionizaci molekul a v konečném důsledku například i vznik rakovinného bujení. Ionizace ve fénech je proud elektronů (záporných iontů) o nízké energii, které působí proti vzniku elektrostatického náboje ve vlasech. Tento náboj jinak vzniká při tření vlasů o hřeben a při vybíjení může podporovat například lámavost vlasů. Určitě nemusíte mít z této funkce obavy, zdraví vlasů prospívá.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Ionizační záření

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání free forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018