Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Jak co nejlépe aplikovat minoxidil

Autor Jak co nejlépe aplikovat minoxidil
foggy
ahoj, potřeboval bych poradit, jak aplikovat například neocapil, regaine, kirkland tak, aby skutečně vydržel jeden vlakonek na jeden měsíc...já ho používám jenom na kolečko vzadu a i tak mám co dělat, aby to na ten měsíc stačilo...chtěl bych ho aplikovat na celý temeno, kde mi pomalu ale jistě vlasy řídnou, ale je jich tam zatim dost na to, abych ho moch bez problémů aplikovat i tam...pokud bych to aplikoval na celý temeno tak, jak to dělám, tak by mi to vydrželo sotva na 14 dní, a to by se dost prodražilo...nehledě na to, že max. dávka jsou 2ml denně...což je na 1 měsíc...tady na foru sem čet, že některý holky to aplikujou na celou hlavu a dokonce na dlohouhý vlasy...poraďtě mi, jak na to, abych zbytečně neplejtval...díky
Veve
Ahoj,
aby si nezůstal bez odpovědi. Já si rozhrnu vlasy na jednotlivé pěšinky a do nich patlám neocapil. Patlám také jen na temeno, na místa, kde je vlasů méně, nedávám na celou hlavu.
Finančně náročná je bohužel celá léčba vlasů, ach jo.
foggy
no jo, ale to přece timhle způsoben nenamažeš celou plochou, kterou potřebuješ...a jakou máš měsíční spotřebu?
Aya
Foggy

Ahoj,ano,-patlám celou plochu,což mně trvá dost dlouho,proto jen ráno,t.j. 1krát denně.Má spotřeba je 2 lahvičky Néocapilu na měsíc...Aya.
foggy
Aya
aha...já to beru 2x denně...protože si myslim, že jinak to nemá cenu...
Aya
foggy

Ano,to je v pořádku...2krát denně.Vydrž,snad to začne působit,ale zatím to pomohlo dost lidem...Aya.
foggy
Aya
už to beru přesně 2 měsíce, ale domluvil sem se tady z "Veve", že objedná 5% kirkland...ten je cenově výhodněj, takže bych nemusel šetřit...taky bych ho totiž chtěl aplikovat na celý temeno...
Aya
foggy

To je dobrý nápad,domluva s Veve...Rozhodně na temeno a kouty...Snad to bude dobré složení,když je to tak levné.Ale v CR je vše hrozně předražené,zvl. léky...Ahoj Aya.
Uranulre
Ohledně toho Neocapilu..je normální, že mi po asi 10ti dnech aplikování Neocapilu vypadli, nebo zeslábly vlasy v místě kde aplikuju neocapil..tedy kouty?? A teprve se začne to lepšít? Nebo je to u každého jinak? Díky
Aya
Uranlure

Myslím,že to je masáží a vlasy by Ti vypadly stejně.Ty,které nyní vypadly...Jinak 10 dnů je velmi krátká doba,to žádný prostředek se nechytá.Výsledek by měl být cca po 5-6 týdnech.Ale neměj obavy,Néocapil(Minox 2%),tady dávají i kluci...Rozhodně to nemůže trvale stav zhoršit.ZdravíAya.
Acid
Po 10ti dnech se spíš objeví podráždění pokožky.Dělají se šupinky, lupy (vysušuje to).Osobní zkušenost s neocapilem v koutech nebyla nic moc. Aplikoval jsem 2x denně víceméně jen do koutů po dobu asi 4 měsíců a taky se mi zdálo že vlasy na místě aplikace spíš prořídají,tak jsem vysadil. A po vysazení se nic nedělo, žádný výpadek a nic.Myslím že Neocapil je spíš účinný na vertex.
Acid
Teď koukám téma je o tom jak nejlíp aplikovat minox. Při delších vlasech by myslím nebylo od věci přípravek nalít do nějakého rozprašovače (od nosních kapek, joxu apod.) a vstřikovat do vlasů.Zabránilo by se tím také stékání minoxu po hlavě....
Aya
Acid

Podráždění pokožky může být,nakonec je to i v letáčku,ale u mě to bylo až po roce ,jen někdy...Mám dlouhé vlasy a při aplikaci rozhrnuji pěšinky,je to pracné,ale osvědčuje se mně právě na místa,kde nejvíce padají .Za 4-5 týdnů se objevují nové vlasy.Co se týká u mužů,má Minox ve všech formách velmi vysokou účinnost,je to i na zahr.www. Potvrzeno uživateli.Možná má Uranlure AA,takže samotný přípravek asi hned nezabere.Doba je zatím krátká.Jinak je lépe,hlavně finančně i co se týká kvality,na vlasy přímo nedat Minox,jen na pokožku a jemně vmasírovat.Je možné,že masáží se vždy uvolní vlasy,které nejsou dobře ,,ukotvené", zpočátku padají...Srdečně zdravíAya.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Jak co nejlépe aplikovat minoxidil

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018