Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak jsem na tom?

Autor Jak jsem na tom?
bledule
Ahoj,prosím o Váš názor.Moje padání začalo před lety po vysazení antikoncepce. Menstruace se rok nedostavila a gynekolog zjistil polycystické vaječníky.Začala jsem brát znovu antikoncepci.Tentokrát Chloe a problém byl zažehnán.
Když jsem pak po čase chtěla otěhotnět musela jsem na IVF které se k mé velké radosti povedlo napoprvé.Navíc po ukončení kojení dostavila i menses.Deset měsíců po prvním porodu jsem otěhotněla znovu.Nečekaně,přirozeně,obrovská radost.
Jenže teď,20 měsíců po porodu vlasy padají a padají.Nejdřív padaly jen dlouhé,mám je po ramena,pak i krátké,asi pěticentimetrové.Samozřejmě nic nepomáhá,zkusila jsem toho dost.Doktoři na nic nepřišli.Podle kožní to na agu nevypadá.Nevím,asi mi padají všude stejně,to je fakt.Mám za sebou i komplet testy na celiakii,protože mám už půl roku(ve stejné době mi začaly padat i ty krátké vlasy) trochu střevní potíže.To je negativní.Autoimunita taky ok,štítná žláza,železo.. Hormony mám v normě,myslím testosteron i DHT a ty další. Mám krev branou 21.den cyklu,aby byly výsledky co nejpřesnější.Jediný propad je v progesteronu.Ten mám jak žena po přechodu a málo vitaminu D. Myslíte že je to tím?Kožní tvrdí že ne.Že pokud menstruuju tak nějak pravidelně,tak ten progesteron nevadí.Poslední dobou mi padá trochu i obočí a nevim,možná i řasy.Což mi na ten progesteron moc nesedí.Nevím jestli se taky moc nekontroluju..jsem z toho dost špatná.Taky mi doktor říkal,že toho na mě bylo moc.Dva porody rychle za sebou a pak doma fofr s dětma.Přiznám se,že jsem na sebe úplně kašlala.Rychle jsem poporodní kila zhubla,málo jsem jedla,neodpočívala.Teď se snažím líp jíst,ale asi už je pozdě.
Antikoncepci brát znova nechci.Nemusela by zabrat a stejně by mi po vysazení nejspíš vypadaly.
Díky za názor
nikolas11
Nikdy nie je pozde
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak jsem na tom?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018