Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak používat Neocapil?

Autor Jak používat Neocapil?
Zlatka
Všechny moc zdravím,
potřebovala bych poradit, jak se má správně ten Neocapil používat-padají mi vlasy po celé hlavě a mám je delší...jak mám odhadnout 2ml...a jak je rozprostřít na tak velkou hlavu?
Díky moc za odpověď
Evelyn
Zlatka:
2 ml prostě neodhadneš, to je jednou jistý. Prostě se předkloň, v proužcích si udělej pěšinky kousek po kousku všude, kde to řídne, a ty natři (pěšinka - natřít - hřebenem posunout kousek vedle a udělat další pěšinku - natřít a tak dále), a pak to rozmasíruj po celé hlavě prsty (potom umýt!). V ideálním případě má být pokožka hlavy zavlhlá, ale nic nesmí stékat kolem. Jenom počítej s tím, že vlasy budou u kořínků vypadat mastně, takže se maž na noc a nebo si myj hlavu nejdřív za dvě hodiny po mazání.
Veve
to Evelyn:
Ahoj, jaké máš zkušenosti s neocapilem? Mě ho předepsala doktorka na AGA, zatím jsem si ho ale dala jen jednou, protože mi po něm začalo bušit srdce. Je to jeden z vedlejších účinků, od té doby jsem si ho netroufla dát znovu. Ale zkusím to, opatrně a půjdu si pak jak píšeš umýt hlavu tak za 2 - 3 hodiny, třeba mi to nic nezpůsobí.
skřítek
Veve
pokud se u tebe objevují vedlejší účinky, tak bych to raději moc neriskovala..stejně není dobré tyto přípravky používat neustále a když se přestanou používat, tak se to většinou vrátí do původního stavu
Veve
skřítek
Neocapil jsem zatím použila jen jednou. Takže to zkusím a pokud bude opět vedlejší účinek, tak ho samozřejmě používat nebudu, nejsem blázen. Ale někteří zde psali, že taky měli ze začátku bušení, to však postupně ustalo. Zkusím to zítra, to si budu taky umývat vlasy, tak pak dám vědět, jak to dopadlo.
Evelyn
Ad bušení srdce: Několikrát jsem ho pozorovala, ale už jsem si zvykla a nevrátilo se mi; chtělo to jen vydržet, případně udělat pauzu v užívání na den dva, když se to opakovalo. Od té doby se mažu Neocapilem druhý rok ráno a večer (s občasnou přestávkou cca 14 dní). Nejsem v tom moc pečlivá, občas zapomenu nebo se mi nechce, ale je to jedna z mála věcí, co mi fakt zabírají a vyprovokují mi růst nových vlásků na holých místech. Vždycky, když se znovu začnu mazat, vidím za týden - dva pokrok.

Blbé je, že se mi dělají pleše stejně, ale už nejsou tak velké jako dřív a jsou na místech, kde jdou líp začesat. To ale není zásluha Neocapilu, jako spíš lépe vyvážených hormonů štítné žlázy.
Veve
Evelyn
Včera sem si dala neocapil a večer mi bušilo srdce, no spíš tak 2, 3x přeskočilo. Ale je pravda, že mi to bušení již delší dobu nepřišlo, až včera. Píšeš, že ti neocapil zabírá, to je bezva, aspoň někomu, já nějaké zlepšení zatím nepozoruju, ale je to asi tím, že chodím na sněžení a vlasy mi po něm řídnou, než aby začly růst, ale to prý musím vydržet, tak se snažím, snažím ... ale chvílema mám z toho hrozný stavy.
Zlatka
Já vám nevím....Neocapil si dávám každý den (1x) už tři týdny a nevidím žádnou změnu... Jo, ale začala jsem ho užívat jinak-normálně jsem tu lahvičku otevřela a pořídila si kapátko a tím se mi to mnohem líp dostane mezi vlásky, aniž bych je tak splácla jako s tou houbičkou...a taky líp vím, kolik jsem toho použila.
Evelyn
Zlatko, tři týdny jsou málo. Normální termín, kdy můžeš pozorovat nějaké změny, jsou dva měsíce.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak používat Neocapil?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019