Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak zjistit zda se jedná o Androgenní alopecii

Autor Jak zjistit zda se jedná o Androgenní alopecii
Veve
Zlatka
Tak to ti schvaluju, na hak se vykašli, já si stejně myslím, že u mě byla spouštěčem a pak ta mono, brala jsem ji 3 roky a za tu dobu mě gynekolog vůbec nevzal krev na jaterní testy!! No pak už to víš, abych se neopakovala, jen ve zkratce, mono + vysoké JT a špitál a vlasy padaly a padaly a padaly, ony začaly totiž padat už před tou mono, když si to tak všechno promítám zpětně, přesně si pamatuju, jak mi kámoš říkal, že začínám plešatět, jenže sem to tenkrát nějak nevnímala - bohužel pro mě
Jinak si taky víc všímám žen kolem sebe a je to asi civilizační nemoc, protože potkávám hodně holek s prořídnutými vlasy.
Zlatka
Ahojky holky,
tak jak ste na tom? Nějaké změny...zjištění? Já mám u sebe dobrou a špatnou zprávu. Ta dobá je, že jsem se dneska ráno koukla do zrcadla se světlem navrchu (do kterýho už sem si zakázala se dívat) a vpředu nad čelem vidím mezi vlasy malinkatého ježečka nových vlásků! A není to nějakých 10, 20 ale prostě fakt hodně! je to tam, kde si nanáším Neocapil, takže jsem si téměř jistá, že je to jím-beru ho teď přesně měsíc...tak nevím, asi u mě zareagoval velmi rychle-jsou to teda úplně malinkaté vlásky, jakoby teď vyrostly, ale miluju je!!! a budu je sledovat. Jinak je ta špatná...nějak mi teď začaly o hodně víc vypadávat včera a dneska to bylo peklo-fakt plný hřeben ale kontrolovala jsme je a byly to samé ty hodně dlouhé-prostě už vyrostlé a ani jeden malý a takový tenký, jak jsem nacházela předtím. Takže si myslím, že je to to telogenní efluvium nebo jak se to píše, prostě ne hormonálního původu (prtoože to padají všechny velikosti), ale že se asi teď projevil ten stres, co jsem si užila minulý měsíc (vlasy+zkoušky) a když na to teď myslím, tak to bylo pořádné trápení...furt sem střídavě brečela a učila se...od začátku února už to nesu líp, takže si myslím, že to bude ten leden...a tak jsem si naordinovala být úúúúplně vklidu-jím dobrou čokoládu, co miluju, půjdu na masáže...a navštívila jsme známou homeopatku, co mi dá něco na posílení právě psychiky. Nějak cítím, že to bude tím...ono je to začarovaný kruh-vlasy, trápení, zase padají, zase trápení Co si o tom myslíte vy?
Tak se mějte co nejlíp a chci tu vidět samé dobré zprávy
Veve
Ahoj Zlatko,
víš co je zajímavé, mě taky za poslední dva dny začaly vlasy o něco víc padat, ale už je to zase ok, už to zase padá tak nějak "normálně" a víš čeho sem si všimla?! Ve čtvrtek byl úplněk. Nechci vypadat jako pověrčivý magor, ale třeba to s tím nějak souviselo, pravda je, že sem si na úplněk umývala vlasy a bylo plné sítko a vlasy byly prostě všude, včera večer taky plný hřeben a dnes ráno už asi jen 10 vlásků v hřebenu. Jinak taky mi vypadly jen dlouhé vlasy, žádný malý a některé vlasy měly folikouli, opravdu "kouli", silný bílý váček.
Jinak ti gratuluji k podrostům a ježečku, to je skvělé. Já bohužel tak dobré zprávy nemám, sem tam malý vlásek, jinak nic. No, chystám se ještě i k doktorovi a ke kožnímu, tak to tam proberu. Drž se a pevné nervy a trpělivost!
Zlatka
Ahojky,
no podle mě to není tak úplně blbost s tím úplňkem, protože třeba můj bratr skoro nemůže spát, když je úplněk....a třeba jak teď máme všechny ty vlasy přecitlivělé, tak to na to může reagovat. A to že padají jen dlouhé a ještě když máš super kořínek, tak to je vlastně druhá nejlepší zpráva (hned potom, kdyby nepadaly žádné :p protože to znamená, že se z toho dostanem! A to teda dostanem! Napiš potom co ti řekli doktoři-já jdu ve čtvrtek...pořád jim trochu věřím Myslím na tebe
petrap
[b]mistule[/bČetla jsem o tom co jsi psala o alopecii. No pravda je, že i já se daleko více potím. Což jsem se nikdy nepotila! A chloupky v nose mi taky rostou více. I na horním retu!!!!
Tedy co s tím?
petrap
holky tak to vypadá, že u toho PC sedím nejvíce já
A samo, že hledám a hledám.....
Mrkněte se na toto téma :

http://www.vicevlasu.cz/kandida-mozny-duvod-2-604- 0.html

prošla jsem to úplně celé. Příznaky mám. A mám jich opravdu více. Takže střeba- plísně.... A zbavit se té potvory není lehké!!!!
Myslím, že by na to byla dobrá ta Chlorella a ten ječmen.
Takže od zítřka dieta a zvykání na jiné jídlo.
A víte co zde zrovna jím? Česnek!
A za chvíli máme ten medvědí. Budu na něho jezdit několikrát za týden!!!!
Myslím, že příčina by mophla být opravdu zde!

Pročtěte si to a pak prosím reagujte. Co si myslíte a jak to vidíte vy...

Díky.
mistule
Ahoj holky!
Teď jsem trochu stávkovala, protože jsem se od středy válela doma v posteli, tak nestačím koukat co všechno tu přibylo.

Veve:
Úplně mě zarazily ty příspěvky o úplňku, protože na mě to taky působilo! Vypadalo mi dvakrát tolik vlasů co normálně, až jsem z toho byla nešťastná. Možná, že bychom se mohly víc zajímat o vliv Měsíce na náš život, už dříve jsem si všimla, že na tom závisí dost věcí, třeba váha (přibývání, hubnutí) i vlasy (stříhání, barvení....). Z chytrých článků na webu jsem kdysi vyčetla, že prostě když je Měsíc ubývající, měl by se tomu člověk trochu přizpůsobit, že třeba ostříhání déle vydrží, naopak barva se třeba rychleji smyje.... Možná na tom fakt něco bude.

Zlatka:
beru k tomu Revalidu ještě ten Panthenol 40 mg 1 kapsli a Biosil, taky už jen 1 tabletku. Jinak nového po stránce zjištění není nic, doktory už jsem vzdala, ale pořád přemýšlím nad tou souvislostí s játry a pořád se nemůžu dokopat jít k doktorovi a vynutit si jaterní testy
Snažím se opravdu tomu nepoddávat a mám pocit, že mi přestaly padat takové ty malé tenké vlásky! Ovšem jakou zásluhou to nevím Že by HA Vreya fungovala tak rychle? Jinak díky za upozornění s tou menstruací, psychicky se na to připravím

petrap:
Četla jsem tu hodně diskuzí a vím, že s vlásky bojuješ už dlouho, ale už si nepamatuji, co všechno ti doktoři řekli.. Ale zkus je obejít znovu a zaměřit se na to, podle mého to jsou jasné signály a když jsou signály a příznaky, musí být způsob jak je léčit! Já jsem si opravdu chvílemi s prominutím smrděla jak chlap, to bylo hrozné! I chloupky na nohou a v podpaží mi rostly mnohem silnější, teď už se to naštěstí zlepšilo, ale zase jsem se začala hrozně potit v noci, to se probudím úplně mokrá a to spím při otevřeném okně minimálně oblečená...
Veve
Ahoj holky,
k těm měsíčním fázím, já na to celkem i dám. Mám kalendář, kde je to pěkně rozepsáno na každý den a kokrétně když stojí měsíc ve znamení ryb, raka nebo štíra, tak bychom si vůbec neměli mýt vlasy, protože slábnou, vypadávají a dělají se lupy. Neopak ve znamení lva nebo panny je vhodný sestřih, vlasy posílí a vydrží i déle, nebo mýt vlasy, dělat zábaly a masky. Takže se snažím podle toho řídit. Jinak v rybách všechny látky působí 2x tolik, nejen tabletky, ale i alkohol, káva, cigarety, takže na to taky pozor. Je to docela zajímavé téma a myslím, že na tom něco je.
Veve
petrap
Rozhodně je super, že sem píšeš ty odkazy, nemám čas se po tom pídit, tak si ráda přečtu, co sem kdo "pověsí".
S tím pocením, já se taky jednu dobu hodně potila, nevím z čeho, ale trvalo to tak 3 měsíce a pak to ustalo, ale dodnes mám na tričku zažloutlé podpaží a nejde to vyprat ani vanišem, tak už ho nosím jen na doma. Taky jsem spíš chlupatější, hlavně na předloktí, tam mám srst) No, kdybych si nohy neholila, vypadalo by to podobně) Ale víš co, mám kamarádku, která je chlupatá fakt hodně a vlasy má silné a husté, tak ti nevím, jestli to s tím souvisí nebo ne.
<< . 1 . 2 . 3 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Jak zjistit zda se jedná o Androgenní alopecii

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání easy forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018