Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Je možné transplantovat vousy ??

Autor Je možné transplantovat vousy ??
ouaga
Každý řeší otázku jak transplantovat své vlasy z týla hlavy či ze spánkové oblasti, ale u mužů je na snadě otázka, zda by nebylo možné transplantovat vousy.Já si myslím, že i kdyby po zákroku vousy zmizely z tváří, brady atd., nebyla by to žádná tragédie (alespoň pro mě).Mělo by to oproti vlasům několik výhod.Jednak vousy jsou silnější a kvalitnější a navíc by se člověk nemuse denně holit.
Na druhou stranu je otázka zda vousy nemají hlubší kořeny,a tudíž zda by po jejich "vyloupnutí" nevznikla na tváři jizva a navíc by se pak musely i hloběji "zasadit".Navíc vousy jsou řidší než vlasy a tudíž by se musely transplantovat jednotlivě a ne po štěpech jako u vlasů, ale zase jeden vous vydá nejméně za tři vlasy.

Jaký na to máte názor ??

Díky
tohle ne
jako vtip bezvadny :-D

no paklize bych chtel svou hlavu pouzivat misto smirgl-paperu, tak bych so toho sel... cece vousy nejsou vlasy a nikda nebudou... teda to bych vazne nechtel ani videt (na svy hlave)... to by vypadalo silene :))
Muhajicek
Tak teď jsem se nahlas a chutě zasmál, a to jak ouagaovi tak celkem vtipné odpovědi tohle neho :D. Ale ono to neni zase tak blbej dotaz, kdo by nechtěl mit leskle koleno ale třeba malého ježečka :D, potom by to nebylo možná zas tak marné. Ted bych chtel slyset Hajduka, co by na to řekl :D
. To aby na to vzal speciální jehlu :D
tohle ne
sice je to ponekud intimni... ale sebral sem odvahu a podival se...procez sem zjistil, ze na zadku mam docela mnozstvi chlupu, kery by mi celkem jiste mnohem vic slusely na hlave... co si o tom myslite? slo by to?
Hologram
tohle ne: :-D A co ze předu? Tam je toho víc... :-D:-D
Young
no to by inak rastli tie transplantovane fuzy na hlave, to by si musel chodit kazdy tyzden ku kadernikovi by si mal ine affro :)))
Dead Kodet
no jako pridavek k FUE to v zahranici na zadost pacienta provadej. ale jen nekde ve stredu hlavy, kde to pak tvori min jak 10% vlasu, jinak to totiz fakt vypada jak afro.
Dead Kodet
Zahranicim mam na mysli USA kde penize vladnou takovou silou ze pokud zaplatis a upises se tak ti doktor klidne na tvou zadost poskodi zdravi.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Je možné transplantovat vousy ??

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání simple bulletin board miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019