Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Je to dědičné?

Autor Je to dědičné?
Hanach
Mé matce v 15 letech vypadaly vlasy.Asi po silných lécích od doktora.Ani nevíme.Léčitelé si také nevěděli rady.Já jsem v pořádku.Až na to,že někteří lidi mají tu drzost se mě na to ptát jestli je to pravda.Také mám problémy se s tím vyrovnat.
Nevíte jestli je to dědičné třeba pro mé děti? Bojím se aby neměly taky takové problémy.Není to příjemné.Děkuji za jakoukoli odpověď.
Peťule
Hanach
Nepíšeš, o jaký typ padání se jednalo - jestli během krátké doby všechno, nebo postupné řídnutí. Androgenní alopecie (hormonálně zaviněná) dědičná je, ale i když je člověk nositelem genu, nemusí se projevit. Alopecie areata, popř. pak totální, většinou dědičná nebývá, ale ví se o ní hodně málo, ani přesná příčina zatím není jasná.
Hanach
Je to už dávno,ještě jsem nebyla na světě.Asi během 2-3 let všechno.Odvezli jí do nemocnice se střevními problémy, několikrát jim skolabovala i doma.Hormonální problémy měla taky.Dali jí zřejmě něco silného a pak to začalo padat.Dál nevím co s ní dělali.Teď má hlavičku jak kolínko.Pořád jsme to natírali nějakými vodičkami a nic.Léčitelé taky nic.
Měsíčky jí teď chodí skoro na hodinu a nezamarodí a nezamarodí.
Jen ty vlásky.
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Je to dědičné?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání web forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018