Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kalcifikace cév

Autor Kalcifikace cév
Milan J
Může mít spojitost padání vlasů a kalcifikace cév, nezkoušel někdo brát tyto suplementy: bór, hořčík, vitamín K2 a vitamin D3 (sluníčko), které vracejí vápník zpátky do kostí. Ve své vlasové analýze jsem zjistil že poměr Ca/Mg je je 370% ve prospěch vápníku, což asi vede k zanášení cév a odumírání buněk. Zajímal se někdo touto problematikou?
Milan J
Chtěl bych se tady místních duší zeptat, jestli vaše kůže na hlavě v oblastí vypadávaní vlasu je pružná (když s ní rukou pohybujete, tak jezdí po lebce jako kůže v oblasti dva cm nad uchem) a nebo drží na hlavě jako přibitá ?
Richard
Proti kalcifikaci sklapu a vlásečnic, které zásobují folikuly pomáhá jednoznačně ze všeho nejvíc vitamín K2 a bezmléčná strava.
Richard
Proti kalcifikaci skalpu a vlásečnic, které zásobují folikuly, pomáhá jednoznačně ze všeho nejvíc vitamín K2 a bezmléčná strava.
Milan J
Na hořčík bych určitě také nezapomínal a postavil bych ho na stejnou úroveň, při dnešních stravovacích návycích má většina lidí hořčíku nedostatek, mě tyto dva doplňky pomohly, když se mi na noze udělala patní ostruha, myslím si, že tuto nemoc má na svědomí také špatné hospodaření těla s vápníkem, kdy se začne ukládat vápník do měkkých tkání na patě, doktor mě s tím poslal na ozařování které mi vůbec nepomohlo, podstoupil jsem 10 ozařování a na další sérii už se mi moc nechtělo protože to nepomáhalo a pro tělo to určitě není moc dobré, raději už jsem tam nešel a začal se léčit sám, výsledek je o 80 procent lepší (měsíční užívaní hořčíku a vitamínu K2) , u lékaře po roce žádná změna, ale samozřejmě někteří pacienti si to v čekárně pochvalovali. Snad to brzo přestane bolet úplně a já budu moci konečně sportovat.
Milan J
Chtěl bych se ještě jednou zeptat tady místních duší, jestli vaše kůže na hlavě v oblastí vypadávaní vlasu je pružná (když s ní rukou pohybujete, tak jezdí po lebce třeba jako kůže v oblasti dva cm nad uchem) a nebo drží na hlavě jako přibitá ?
Vlásečnice

Vitamín K2 se rozhodně vyplatí brát trvale, protože kalcifikace nepoškozuje jen vlasy, ale může postihnout prakticky všechny orgány.
Darča
A kde ten vitamin K2 sezenu?
goldhelen
Objednej si ho od firmy Solgar
Milan J
Já jsem ho objednával na e-bay http://www.ebay.com/itm/Vitamin-K2-MK-7-100mcg-Tab lets-High-Strength-Menaquinone-MK7-Natto-Bone-Supp ort-/221835462410?var=&hash=item33a66c870a:m:mILts 2rgejYRHJkbSsYe2TA
Mají zde docela rozumné ceny. Vitamín beru po jídle, které obsahuje tuk, nebo se lžičkou olivového popř. kokosového oleje, protože je rozpustný pouze v tucích a nikoli ve vodě. Určitě bych ho ale bral společně s hořčíkem a vitamínem D3 (v zimních měsících při nedostatku sluníčka) ! Vyléčil jsem si takto patní ostruhy, a začaly se mi bělet zuby, které jsem měl vždy do žluta, i když jsem si je čistil 3x denně. První výsledky ale byly znát až po šesti měsících užívání.
bosahlava
bosahlava
bosahlava
Androidon
Kalcifikace v oblasti vlasového skalpu je velmi podceňovaný problém. Jedině správná strava a dostatek vitamínů K2 a D může tomuto problému předejít.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kalcifikace cév

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání chat forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018