Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kapsle Hair Clinic

Autor Kapsle Hair Clinic
Bekim
Zdravim,

dnes jsem viděl reklamu na kapsle Hair Clinic v Tv. Chtěl jsem se zeptat, zda má někdo nějaké zkušenosti či informace.

Díky
Paloo
Taky mě reklama zaujala, díval jsem se na pár diskuzí na internetu a je to tak půl na půl s názory, z popisu výrobku jsem se dočetl, že obsahuje vitamíny A,B,D,E (+další různé výtažky) a že blokuje DHT. No nevím..jediná možnost je to vyzkoušet, předpokládám, že bojujete s vypadáváním vlasů, tak určitě víte, že výsledek se u každého může lišit. Osobně bych tenhle produkt nezkoušel.
Bekim
Chtěl jsem jen vědět, zda je to nějaká novinka, nebo je to už starší přípravek. Tv jsem měl zapnout víceméně náhodně a tak nevím, jak je ta reklama stará.
Uvidíme, třeba se někdo přihlásí, že má s užíváním zkušenosti.
aquila
Já beru Foligain (500Kč / měsíc). A snad i něco dělá...
Bekim
Ono když člověk něčemu věří, tak i minimální výsledky vidí. Faktem je, jak je tomu doopravdy. Jak jsi na tom s vlasovým porostem a jak dlouho Foligain užíváš? Každopadně, jestli pozoruješ nějaké kladné změny, určitě dobře.
aquila
Je mi 32. Mám trochu prořídlé temeno (vidět je pod umělým světlem), kouty mám zahuštěné transplantací. Užívám 3,5 měsíce a cílem je udržet co mám Spíš jsem chtěl upozornit na vitamíny, které toho obsahují o dost víc, než tyhle kosmetické pilulky... A že jestli mají nějaké fungovat, spíš to bude Foligain. Ale každého věc.
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kapsle Hair Clinic

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání bulletin board software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019