Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kde si můžu udělat testy na hladinu DHT, testosteronu atd. v krvi?

Autor Kde si můžu udělat testy na hladinu DHT, testosteronu atd. v krvi?
foggy
nevíte někdo, kde by mi udělali testy, kde by zjistili, kolik dht, testosteronu a dalších věcí mám v krvi? a kolik by to asi tak stálo? beru jenom folixil a zajímalo by mě, jestli snížil alespoň trochu dht...a taky chci testy před zahájením finasteridu, abych mohl porovnat potom...pokud se tedy někdy k tomu odhodlám
Pigi
foggy
Mě testy dělaly na gyndě,u tebe (předpokládám že jsi muž) asi připadá v úvahu endokrinologie,tam bych to být tebou zkusila.Nebo se prostě zeptej obvoďáka a on ti poradí kam zajít.
foggy
no a myslíš, že mi to jen tak udělaj, když jim řeknu, že mě to prostě jenom zajímá?
Veve
Kamarádka se ptala doktora, u kterého léčí své vlásky kde se v ČR dělají testy na DHT a je to jen v Praze.
Pigi
foggy
Mě to udělaly kvůli padání vlasů,nejdřív mi braly krav na hormony štítný žlázy,potom na kožním játra,ledviny,železo atd. a nakonec na gyndě testosteron a ještě nějaký 3 další hormony.Vše mám ok,ale vlasy padaj vesele dál.
Pigi
foggy
Ještě mi budou zjišťovat protilátky vlas.folikul.
Veve
Pigi
tobě dělal testy na dht gynekolog? A z ostatních hormonů ti dělal testy na??? Za celých X-let mi nikdy testy na hormony nedělali,asi si to zaběhnu vyřídit.
Pigi
Veve
Na dht ne.
Pigi
Veve
A s tím testosteronem to bude asi nějaké pofiderní,protože mi gynekolog řekl že mám přijít poslední den týdne pauzy bez HA,ale endokrinoložka mi dneska řekla že pro přesné zjištění testosteronu bych měla být 4-6 týdnů bez HA.
Franta
foggy
S folixilem ti DHT kleslo urcite jen minimalne, je to jen obrovska reklama s pochybnym ucinkem. Jeste jsem se nesetkal s nikym, komu by folixil zabral. Ale to tady na foru taky vlastne vidis sam... Ja sam beru fin a dalsi suplementy a vedlejsi ucinky finu jsou minimalni.
Aya
Pigi+Veve
Mně dělaly kompletní rozbor všech hormonů,ale i št.žlázy + stav ženských a mužských hormonů,protilátky,autuimunita,atd.,vše v Endokrinologickém ústavu v Praze,kde bydlím,ale jezdí tam pacienti z celé CR na doporučení lékaře.Kontroly 2krát ročně.Aya.
Aya
Pigi
Pí.endokrinoložka má pravdu,organismus má jiné hodnoty po pause bez léků a umělých hormonů.Měl by se potom ukázat skutečný obraz v krvi,jak to ,,vypadá"...Aya.
foggy
franta

no já vim, že folixil je předraženej kvůli reklamě...beru ho jako doplněk, jako vitamíny, protože obsahuje zinek a další věci, který vlasům prospívaj, takže taky trochu přispěje do mlejna
jinak k tomu finu...mám strašný dilema, jestli začít nebo ne...což těch vedlejších účinků, jako je porucha erekce atd se moc nebojim, ale nechci, aby mi ochablo svalstvo...no a taky by to bylo na furt...a já čet, že nikdo vlastně neví, co udělá dlouhodebejch zásah do hladiny hormonů - myslim třeba tak dvacet let po braní...tak asi tak...
Franta
Foggy
Podivej se na zensky, ty do sebe hormony v podobe antikoncepce tlaci porad, coz taky neni trikrat bezpecny a zijou. Ochabnuti svalstva po finu se bat nemusis, muzes si zvysovat volnej testoren cvicenim a k tomu zobat ZMA a L-glutamine, ktery taky zvysujou testosteron. Na furt to brani finu bohuzel je, ale porad je nejaka sance, ze za par let se prijde na neco lepsiho nebo se zacnou konecne klonovat vlasy nebo clovek si uvedomi, ze ma nejaky jiny hodnoty nez vlasy... ale v soucasne dobe neni nic ucinnejsiho na AGA nez fin...
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kde si můžu udělat testy na hladinu DHT, testosteronu atd. v krvi?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018