Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Klonování vlasů

Autor Klonování vlasů
foggy
tak sem se tak trochu dozvěděl o co teda jde, ale zajímalo by mě, jestli touhle cestou bude možný zavlasnit hlavu na původní hustotu nebo jenom na hodně řídkej porost jako je to u transplantace vlasů....a taky nechápu jedno...když má někdo AA a nechá si do holejch míst nastřílet vlasy, tak musej po čase zase vypadnout, ne? vždyť přece ty nový vlasy budou stejně špatně živený, jako ty původní...nebo z jakýho důvodu už by na ty nastřílený nemělo mít DHT vliv?
Eliska
Mohu se zeptat co ze to vlastne nastrelování vlasů je?
foggy
no jinej výraz pro transplantaci vlasů
Franta
Foggy
Transplantovany vlasy ti nevypadnou, protoze nejsou citlivy na DHT, pochazi totiz z bezpecne oblasti, vetsinou se odebiraji ze zatylku. Jinak co se tyka klonovani, tak je to porad ve stadiu vyzkumu a co vim, tak zatim se to na zadne klinice jeste neprovadi, ale urcite je to takovej sen vetsiny lidi, co na tohle forum chodi a maji problem s AGA...
Ivoo
Jo to je sice pravda ze ti nastreli zdravi vlasy...jenze mam dotaz - kdyz ma vlas zivotnost kolem 7let...tak co po 7letech...to prece uz tam zadny vlas nemuze vyrust...nebo jo?
Franta
Ivoo
Nenastreluji se vlasy, ale stepy s vlasovymi folikuly, ze kterych pak vyrostou vlasy. Kazdy vlas ma nejakou zivotnost a az vypadne, tak tam naroste novy vlas.
Aya
Klonování vlasů-transplantace
Zdravím všechnyjen jedna poznámka.U lidí,kteří mají autoimunitní poruchy a je jich,jak čtu,na www. dost,to může být naprosto zbytečná investice.Vlasová pokožka odmítne ,,přijmout" atˇtransplantované vlasy či klonované...U hormonální nemoci možný úspěch,ale není dokázáno,jak dlouho trvá...Aya.
Ivoo
Aya
autoimunitní poruchy


A co to znamena ta porucha?
Aya
Ivoo
Je to nevyléčitelná nemoc,někdy dlouho neodhalená,protože na ni musejí být testy ,krevní-hormony,protilátky,jaterní testy,hladiny všeho v krvi a navíc test,který odhalí druh autoimunity.Vesměs to máme všichni,co jsme na foru.Napíšu to,pokud možno srozumitelněělo začne vytvářet protilátky proti orgánu či části vlastního,t.j. našeho těla!!!Spouštěčem je cokoliv,např.těžká nemoc,infekce,neléčená nákaza,ale hlavní bývá stres,velmi těžký stres-úmrtí blízkého člověka,ztráta zaměstnání,problémy v práci,rodině,studiu,atd.!Trvalý a dlouhodobý,ne pozitivní,akční stres.Trvalý stres,kdy člověk nemůže z místa,je jako by ,,v koutě" a nemůže se bránit.Takže,,je to pomalá sebevražda těla..."např. lupus erymathodes,záněty a dysfunce štítné žlázy,sklerosa multiplex(roztroušená skleroza),revmatoidní artritida,no...mohla bych psát dlouho.Dá se zvládnout a žít s tím docela dobře...A taky již zmíněné rozhozené hormony,atˇu žen či mužů...V podstatě civilizační nemoc.Proto tělo odmítá,atˇvlasy,svoje či ,,cizí",kůže je postižena dost často taky,takže např. i zubní implantáty nedrží,rovněž i ,dojde-li k transplantaci orgánu...Dost často se sahá ke kortikoidům či prednisonu,v podstatě totéž...Máš-li otázky,napiš,budu-li vědět,dám na www.Srdečně Aya.
Ivoo
Aha a proc nejde teda vylecit? Uvadis ze ten stres se da zvladnout a zit stim docela v pohode...

Nejak to nechapu musel bych si to precist tak 20x...kde jsi prisla k takovym informacim ?
Aya
Ivoo
Dá se vyléčit tím,že zapracuješ pod vedením zkušeného a solidního člověka na psychice.Dostaneš se k jádru problému a tím můžeš jít znova dopředu.A V Tvém věku ,to je v podstatě docela přirozená věc.Organismus reaguje dobře.Víš,proto jsem psala,že papír vše těžko obsáhne...V psychice je zakopaný pes.Není to o hlubinných regresích,šarlatánech,čistících čajích,náboženství,sektě, vše hlavně za velké peníze.Informace jsem sbírala po léta,se svojí profesí toho hodně viděla, pak musí být troška nadání...A mít rád lidi,takové,jací jsou...Já vím,je to fráze,ale proto,že se to jenom píše.Byla jsem jako jediná Ceška v Indii,kde mně zdarma poskytli možnost studia za účasti lidí ze Sorbonny,university Cambridge,Yale.,Oxffordu...Takže věda + něco,co zatím lidi tolik neumějí ovládat...Tady v CR,je tzv. metoda pozitivního myšlení,ale praktikovaná naprosto jinak.Ty se musíš časem zvládat vše s lehkostí,bez stresu,ale jen Ty sám!Bez závislosti na lektorovi,který Tě seznámí s technikou tohoto stylu.Je to stará metoda,ale i nová,možná Ti bude bližší,když Ti napíšu,že takoví lidé jsou venku velmi ceněni a rvou se o ně různé státní instituce...Časem jen Ty budeš rozhodovat a pracovat na sobě.Není to blud,byla jsem na tom blbě,mám jednu ledvinu,přežila jsem klinickou smrt,zánět srdečního svalu-horečky 41,7 st.C...A nic nezabralo...tak jsem musela hledat...Věř svému tělu,mládí,psychice...A to,že je to tedˇ ,,blbé",ber jako dno...,že hůře už nebude...Pro Tebe...A ze dna se stoupá jen nahoru,když chceš!Aya.
Ivoo
No Ayo zajimavej clanek no ...chvalim ...jenze co uvadis se asi ze dne na den nenaucim ...ja to zase beru tak ze bude hur tak si uzivam toho dne kdy sem jeste ,,zdravej a mladej´´...
Aya
Ivoo
DíkyAle právě o tom to je,vidíš,jak je papír ,,malý"...Zít naprosto naplno,chran´Bůh,nějaký asketický život...Je to zrovna jeden z pozitivních kroků,co píšeš!A proto můžeš být ,,zdravej,mladej hooodně " dlouho!Myslíš,že i já bych vydržela nějaké diety,rozvržené na hodiny?A počítala pořád vlasy?Vždytˇto vidíme,jestli je to lepší nebo ne...Může být hůř,ale taky líp!!!SrdečněAya.
P.S.Ze dne na den nejde nikomu z nás nic...Ale je fajn,že si zachováváš zdravý rozum.To je to hlavní!
Ivoo
jj díky moc ...a taky preju hodne uspechu,zdravi a stestí
Franta
S vlivem autoimunity na transplantaci vlasu to neni tak horky, to uz musi mit clovek fakt hodne zavaznou poruchu imunity, aby mu telo ty tranpsalantovany vlasy neprijalo a to ma fakt strasne malo lidi...
Aya
Franta
Není tak málo lidí,bohužel.poslední 2 roky jde autoimunita-poruchy,dost nahoru,jsme na 1.místě v Evropě!...Navíc se neví,jak dlouho organismus vše bude ,,tolerovat".Muselo by se zjistit,zda nejde ,,proti" vlasům autoimunita,před plánovanou transplantací.Manželův bratranec má dost peněz,ale jaksi moc nemyslí...Má nemocí dost,není nejmladší,nechal si vytrhat zbytek zubů,tedˇjsem se nepřepsala,dal si implantáty za 130 000 kč!Tahá to ven a nemůže ani kaši...Uvažoval o vlasech,udělali mu zkoušky,taky by šly ven!!!A to nemyslím na to,že by přišly třeba vysoké horečky nebo infekce...Ale je to každého osobní věc,když to pomůže k dobrému pocitu a jsou peníze...Zdraví Aya.
brani
Tak ako to vypadá s tým klonovaním vlastne? Niekde som počul, že to posunuli zase o cca 3 roky.
Horkypetr
IMHO je úplná blbost dávat nějaký konkrétní termín. Zlomový objev můžeme čekat každou chvíli (tím myslím klidně zítra, nebo třeba za 15 let). Potom dalších cca 7 let, než projde klinickými testy a pak ještě x let, než bude to bude za přijatelnou cenu.
A "klonování" by se tomu fakt říkat nemělo, to jen tak na okraj.
Aya
Horkypetr

Souhlasím,klonování je něco jiného...Aya.
Transplantace vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Transplantace vlasů »

Klonování vlasů

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018