Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Kolik denně?

Autor Kolik denně?
jedna holka
Peter
Chlapi s AA? Tak snad jsi v diskuzi pro ženy, nebo ne?
Evelyn
já bych to nebrala tak ortodoxně, chlapi nebo ženské, tady jsme na jedné lodi. :-)
Počítat, kolik mi vypadne vlasů? To jsem nikdy nedokázala. Připadalo mi, že bych se dostala ke stovce a pak bych si šla otevřít lahev vodky a ze žalu bych riskovala otravu alkoholem. :-) Já počítala podle toho, kolikrát jsem čistila kartáč na vlasy a odpad. Pokud mi na jedno česání kartáče vypadne tak asi dvacet vlasů (to se spočítat dá) a češu se ráno, po příchodu z práce a před spaním, plus dvojnásobek při každém umytí vlasů (ucpaný odpad plus další česání) a tak třicet procent z celkového čísla nechám na podlahách, polštářích a oblečení... ne, fuj, to odmítám počítat. Teď jsem celkem veselé děvče a vlasy mě až tak netíží, kdybych to začala sledovat, zadělala bych si na depresi.
skřítek
Evelyn
TY se máš:-)
Muhajicek
haha...Přesně tak...Tohle je jedna loď...loď do Narragonie :D ale to je fuk :D
Peťule
Já jsem vlasy počítala a byla to asi životní blbost, takže teď se to snažím odnaučit. Má to totiž následující mechanismus: Počítám, protože chci vědět, jestli jich náhodou není míň - není jich míň, dokonce jich může být víc - z toho vzniká prvotřídní deprese a vlasy padají víc. Příště zase doufám, že bude míň, ale není a tak je to furt dokola. Proto teď nepočítám, zlepšení se pozná i bez toho a zjistit zhoršení nikomu nepomůže.
skřítek
Peťule
Také už nepočítám:-)....ale ruka má stále prohrabuje se v kštici a tahá a tahá....:-((
Peťule
skřítek
To já taky, taky furt tahám a vyčesávám, ale snažím se to nepočítat a třeba to trochu pomůže. Každej zachráněnej vlas dobrej :-)
skřítek
Peťule
Jo jo..přesně tak:-) ...
Dead Kodet
Táňa
Ty ted nemas vlasy vubec?
Midik
Docela se divím, když to tady tak pročítám. Já zatím nepočítam a popřečtení ani nezačnu:) Taky na vlasy sahám co nejmíň, abych náhodou nějakému nepomohla ven:) Ale cítím, že se každému kdo projde kolem me zaměřuju na vlasy..
petrap
Midik
tak to dělám i já.Stále se dívám lidem na vlasy a tiše závidím.
Muhajicek
hlavně nezávidět....opak je pravda..přejme a bude nám přáno..(a snad taky dáno :D)
Evelyn
Nezávidim... nezávidim... Jsem jedna velká altruistická pomocná ruka a přející mysl... (*kuk na hlavu: už rostou? Ještě ne*) Nezávidim... všem přeju jejich háro... Jsem ještě nesobečtější než matka Tereza... jednou to musí zabrat... miluju celý svět, včetně té vlasaté části... :-)))))
Cibulka
Zdravím vás,
vím že se to tady neustále probírá dokola, ale chtěla jsem se Vás zeptat zda si myslíte že 100 vlasů denně je opravdu norma. Mě jich tak +/- 90 za den vypadne. Když si myju vlasy tak při mytí mám takových 130. (myji si ji každý 3 den). Myslíte si opravdu že to je normální? Musím říct, že nemám moc vlasů, ale každý mi říká že se mi zlepšili. Loni mi padaly šíleně a letos je to o dost lepší. Ale i přes to mi to příjde nějak moc těch 90 vlasů (ráno když se češu tak jich takových 25 vyčešu pak při česání už to není tak hrozné - každé další česání takových 7-10 vlasů). Navíc hlavně mi vlasy padají na bocích (nad ušima) - což mi přijde zvláštní - tam by ty vlasy přece měli držet ne? Zajímá mě hlavně jestli i při takových číslech mohou vlasy znovu zhoustnout.
Moc děkuji za odpověď a omlouvám se za délku dotazu.
vero
Cibulka
Ahoj, normálne množstvo vypadaných vlasov je rôzne, niekomu sa proste rýchlejšie vymieňajú vlasy. Ale pokiaľ ti vlasy padajú raz viac, raz menej, tak to bude niečim spôsobené. Možno stresové obdobie, ktoré si ani neuvedomuješ, ale tvoje telo áno, tak reaguje zvýšeným padaním vlasov. MNe tiež vlasy padajú raz viac, raz menej už asi tri roky a preriedili sa, viditeľne. Ale teraz mám veľmi dobré obdobie, kedy padajú len minimálne a vidím, že dorastajú. Takže si myslím, že pokiaľ si inak zdravá, vlasy dorastú. Možno by si im mohla pomôcť vitamínmi a niečím na potieranie pokožky hlavy. Ja dávam ampulky Vichy s aminexilom a som nanajvýš spokojná, lebo mne skutočne zabrali.
Pekný deň
<< . 1 . 2 .
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Kolik denně?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání light forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019