Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kombinace finasteridu s dutasteridem

Autor Kombinace finasteridu s dutasteridem
Hanz
Osobně si myslím,že je to celkem zajímavé téma pro diskuzi,co jsem četl mělo by při této kombinaci docházet k tzv.synergii neboli zesilování účinku obou léků,bylo to ale velmi krátké a tudíž pro mě ne moc přesvědčivé.Podle mého urologa je to prý zbytečné,ale hlavně prý o dutasteridu také zatím moc neví a je to jen jeho domněnka.Asi ještě nikdo nemáte zkušenosti s kombinováním obou inhibitorů,ale pokud něco znáte ze zahraničí,tak by mě to dost zajímalo,popř. vaše názory.
tomik
Hanz
určitě by docházelo také k zesilování vedlejších účinku a ty by pak byly hodně pravděpodobné u každého :-)))
Já bych to nezkoušel, podle mě výsledek, kterého by se možná dosáhlo by nebyl neúměrný vedl. účinkům, ale je to jen můj názor, já neberu samozřejmě ani jedno :-)))
Arcus
Hanz
Ja se spise priklanim zkouset toto postupne nikoliv najednou. Myslim si ze uz finasterid sam o sobe je celkem do tela zasah a pri kombinaci s dutasteridem by se opravdu mohlo objevit vice nezadoucich ucinku. Nehlede o tom ze treba nekdo muze mit vedlejsi ucinky pri dutasteridu a nekdo pri finasteridu a kdyz je budes brat najednou nebudes v pripade vyskytu techto nezadoucich ucinku vedet ktery ti to dela. Pokud tuhle kombinaci, tak 3 mesice brat finasterid, pak 3 mesice dutasterid a pokud je vse ok zkusil bych oba najednou v mensi davce, tod moje doporuceni. jen jeste info: Moje soucasna "kura" je Finasterid+Neocapil+biosil
Hanz
tomik
Arcus
Pavel

Zavedl jsem tohle tema protoze v dobe kdy zacinaly prvni mrazy,se zacal muj stav zhorsovat,mozna jsem se ponekud ukvapil a mel jsem pockat delsi dobu jak se bude vyvijet,ale z obav jsem zacal uzivat současně s finasteridem i dutasterid,který si nechavam dovazet z Nemecka (Originalni Avodart).Musim rict,ze jsem nezaznamenal absolutne zadne nežádouci úcinky ani na zacatku ani v prubehu lecby a ted po cca 2.5mesicich jsem s vlasy velmi spokojen.Nemyslel bych si,ze to nekdy udelam,ale ted toho jiste nelituju.Nemyslim si,ze je finasterid tak velky zasah do organismu jak tady prohlasujete a mluvil jsem o tom i se svym znamym(pediatr),ktery se mnou v tomto smeru souhlasí.Uz jenom proto,ze je urcen predevsím starším lidem s BHP v 5krat vyšších dávkach a jejich léčba je de facto celozivotní a navíc se nevysazuje ani při jaterní insuficienci (selhání jater) a to je pro mě dostatečný argument a nejinak je s tomu s dutasteridem,i když přiznávám je třeba opatrnosti a ne u každého je vyloučna kontraindikace.Pokud jem cetl zkusenosti uzivatelů v zahraničí mužu říct že summa summarum se vedlejší účinky projevují především u osob s pozitivní reakcí na 1mg finasteridu-tedy s vyšší mírou efektivnosti na Alopecii rostly i než.účinky a naopak u lidí,kde se neobjevily žádné nebo minimum vedl.ú. finasterid neúčinkoval nebo pouze zpomalil progresi pleše.

Pavle zkoušel jsem chvíli užívat Duprost a ve srovnání s Avodartem jsem s ním nebyl moc spokojen,vlasy padaly víc,ale mohla to být náhoda,jistě nevím.A te´d mi to připomnělo,že jeden než.ú. Avodart má-občas se mi stane,že když si ho vezmu na lačno trochu mě po něm bolí břicho a zdálo se mi zvláštní,že s Duprostem se mi to nikdy nestalo-tedy ne že bych gastritidu shledával jako výhodu,ale prostě mě to znepokojilo.Když má být stejné složení...a nemyslím si,že by to mohly způsobit pomocné látky.
Muhaj
Jak jsi vyřešil otázku budoucnosti.., tedy čas, kdy dutasterid přestane účinkovat ?
tomik
Muhaj
to dřív přestane finasterid ;-)
Hanz
Muhaj

Taky nemám řešení pro všechno:))Ty si myslíš,že tady existují nějaké jistoty,jasná a bezvýhradná řešení?Všechno se může obrátit v okamžiku-já se třeba pořád nemůžu zbavit myšlenky jak ještě dlouho vydrží- a nezbavím se jí ať budu mít vlasy sebelepší.
Muhaj
otázka zní, jak to vyřešit, no mě napadá v roce 2005/06 pouze jedno řešení. Pořádně si zjistit, jestli v GHO mluví pravdu ohledně multiplikace. Pakli-že je pravdou, že multiplikace "funguje", pak je vlastně kombinace finasterid+gho téměř zaručeným receptem. Předpokládá to mít ovšem ranec peněz a ....
Muhaj
Myslím, že tahle kombinace by Tě mohla tak trochu uklidnit :-)
Hanz
Muhaj

Multiplikace funguje-někdo tady myslím dokonce psal,že už s tím má zkušenosti,ale i tady je pravděpodobně podmínkou dostatečná plocha pro odběr zdravých vlasů,tím chci říct,že mě se např. v začátcích zhoršily vlasy na celé hlavě,tudíž by to bylo stále jen dočasné řešení,protože po odeznění účinku obou léků by mi zase vypadaly,jelikož si zachovávají všechny původní vlastnosti,takže máš pravdu s tím,že bez léků už se to neobejde a určítě to bude dost mastný.Podle mě to není řešení a opět bez záruky a to s vyšší pravděpodobností pokud jsou vlasy celkově oslabené tak jak byly u mě.Prioritou je pro mě uržet vlasy co nejdéle a snad se pokročí do té doby s klonováním a snad to taky nebude jen pro milionáře.
Muhaj
Hanz

Během jak dlouhé doby se rozjela ta AA mašinerie ?
Muhaj
No kazdopadne i bez klonu je tady moznost GHO a vyhledove je tady klonovani, snad to vyjde, když Bůh dá, tak to půjde, kdo ví, možná už v roce nastávajícím - v roce 2006 :-)
Hanz
Muhaj

No to ti vůbec nemůžu říct,protože jsem nosil krátké vlasy-nagelované cca 4roky,takže jsem si toho,že se zhoršily všiml až v okamžiku kdy začaly padat a behem dvou měsíců mi na to vypadalo 1.5cm čtv.vlasů na koutech,které se v průběhu léčby celkem zatahly.
Muhaj
já si taky dával gel, tak to máme tedy společné.
Hanz
Muhaj

A ty jsi na tom jak?
Muhaj
no mně nějak prořídly vlasy, prostě globálně celá hlava, ačkoliv v zadní části je to dost sobré, šel jsem k doktorce a ta řekla, že nemám AA ale s dermatitidu ale asi nějaký pěkně nepříjemný typ. Nemůžu říct, že by se mi přímo dělala holá místa ale to prořídnutí je už hodně nepříjemné ...
Hanz
Muhaj

Dermatitidu jsem měl taky,ale velmi slabou,nepříjemná ale byla dost(krusty,svědění,zarudlost)-něco podobného máš na mysli??Dá se toho celkem dobře zbavit kombinací Nizoralu s Mediketem plus!
Muhaj
ano, něco podobného, ten efekt prořídnutí je ovšem pro mne nejhorší...a faktem je, že jsem na to otestoval kde - co. Tys měl dermatitidu a pak jsi dostal AA ?
Hanz
Muhaj

Dermatitidu jsem dostal asi 3-4měsíce po tom co jsem zjistil,že mám alopecii,nejdřív jsem ji léčil hydrokortizolem,potom jsem se rozhodl pro konzervativnější řešení a zkusil jsem Nizoral-ten mě zbavil toho nejhoršího a nakonec jsem objevil mediket plus,který je o něco slabší než Nizoral a obsahuje navíc i tzv.Octopirox,který vyřešil i problémy se zarudnutím a svěděním.Teď mi stačí jen Nizoral 1krát týdně.Možná bychom se měli přesunout do tématu Nizoral,jestli o tom chceš mluvit.
Muhaj
Takže tys měl vlastně oboje dvoje, no to zní docela "nedobře" :-). No a byl jsi u doktora ? Co Ti vlastně řekl doktor ?
Hanz
Muhaj
Odpovím ti v tématu Nizoral.
Muhaj
oki, ale nevidím zatím nikde to téma :-)
Pavel
Hanz
A v Německu je Avodart volně dostupný, nebo tam máš někoho známého a na kolik tě to přijde....
Z Duprostem jsem zatím celkem spokojený žadné nežádoucí účinky, omezené vypadávání a zatahující se kouty, ale uvažoval jsem i o tom že bych pro porovnání zkusil i Dutas nebo originál Avodart....
Užíváš stále finasterid s dutasteridem souběžně, nebo užs přešel jen na dutasterid?
Pavel
Hanz
jinak s tím žaludkem sem si ničeho podobného nevšiml, ale já ho beru skoro výhradně po jídle....
Hanz
Pavel
Není volně dostupný.Píše mi ho urolog z ČR a v jedné lékarně se trochu znám s magistrem a on mi pro něj vždycky sjede,takže to mám celkem pohodlné.Cena je ovšem vysoká a jedno balení mě stojí 1500,bez přirážky,což by bylo přijatelné,kdybych bral tobolku obden,já ale beru 1krát denně,takže je to celkem síla.Po novým roce by měl být Avo u nás na lékárnách,takže to bude za tu cenu jak jsem psal výše.Zatím užívám současně obojí a až budu mít jisté,že si budu moct dovolit Avo každý měsíc,jako že při této ceně to jisté zdaleka nemám,finasterid vysadím!
Pavel
Hanz
No v lékárně mám sice taky známou, ale žádného doktora natolik dobře neznám, aby mě dutasterid napsal, takže budu muset asi zase nakupovat na netu....V lednu už budu muset objednávat nové zásoby, tak tentokrát zkusím na tři měsíce Avodart a uvidím co to udělá. Jenom nevím ještě kde ho objednám chci zkusit něco jiného než unitedpharmacies, sice jsem s nimy byl dotěď spokojen a ohlasy na ně byly příznivé, ale nelíbí se mě že nabízí na svých stránkách i údajně nedostupný Tamiflu :~(
Hanz
Pavel
Tamiflu-to je lék na ptačí chřipku,že?Nemužeš zase věřit všemu co říkají ve zprávách a hlavně ne na Nově či kde jsi to slyšel.Avodart je ale na Unitedph.dost mastnej-to se plácneš přes kapsu:)Domnívám se,že když hovořili o tom,že je nedostupný na netu,tak v ČR a ne v zahraničí!
Pavel
no peněženka by to přežila, to by mě zase tak nezničilo...Co je Tamiflu vím, ale je pravda že ta zpráva ve mě trochu nahlodala důvěru, pídil jsem se na netu, po bližších informacích o tom kdo ty padělky nabízel, ale všechny tiskové agentury se spokojily s tím co odvysílaly i naše televize :-(
Hanz
Pavel
No jasně já ty zprávy taky viděl,ale to se týkalo pouze soukromých překupníků v ČR,protože v ČR je v platnosti zákon,který zakazuje prodej léků přes internet a nic víc v tom myslím nebylo,takže podle mě žádné znepokojení není na místě.Nebo víš něco co já ne??Jo a nejsi nějak moc bohatej?:))
Pavel
Hanz

Firma Roche s.r.o., která Tamiflu vyrábí, sdělila, že v Nizozemsku zachytila padělek léku. "Neobsahoval účinnou látku oseltamivir a byl zakoupen pacientem prostřednictvím internetové sítě,"

V podstatě toto, ale teď sem se díval na unitedpharmacies a mají ho tam s tím že není na skladě, takže to snad bude v pohodě....

Ta cena Avodartu mě ale zaskočila, myslel sem že je tam o něco levnější :~( no ale na tři měsíce ho stejně zkusím...a s tím bohatstvím to nijak horké nebude, ale už sem vyvalil víc peněz za větší blbosti :~)
. 1 . 2 . >>
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kombinace finasteridu s dutasteridem

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019