Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kombinace léků (Alpicoft a Alpecinem)

Autor Kombinace léků (Alpicoft a Alpecinem)
laksa
Dostal sem od kořařky alpicoft muže se kombinovat s alpecinem? např. umyju večer hlavu revitu za hodku nanesu alpicoft a potom dalši den kolem poledne nanesu alpecin pak zas kolem osme umyju hlavu revitu a za hodku dam alpicoft a tak to furt rotovat nebude taka kombinace vadit?
Aya
Laksa

Myslím,že tahle kombinace nevadí.Navíc je na stejném základě,Alpicort má hormony a Prednison,v malém množství...Vlasy nemůžou být horší,naopak.Aya.
Veve
laksa
Kombinací nic nezkazíš, pokud dodržíš časový odstup, ráno alpecin, večer alpicort. V alpicortu jsou kortikoidy, tj. hormony nadledvinek, příp. by stálo za zvážení dodat si je ještě přírodní cestou, tzv. fytohormony, např. černý rybíz kapsle nebo tinktura. Má to na vlasy docela efekt, četla jsem to na zahraničním fóru.
Aya
Veve

Ahoj,po dl.době.Je tam ale i estradiol,což je dost dobré proti padání.Černý rybíz je dobrý ve formě kapslí,ale nevím,zda lze sehnat u nás...?Aya.
Veve
Aya
U nás lze sehnat, vyrábí Herba Pharm (Švýcarsko), 30 kapslí cca 150 Kč.
Aya
Veve

Děkuji za info,neviděla jsem tady nikde...Zkusím se zeptat v Německu,protože černý rybíz je moc dobrý!Aya.
laksa
tak napišu to sem protože se mě nechce zakládat nove tema: došly vysledky s odběru a byla mě zjištěna porucha funkce štitne žlazy a vypada to že me padani vlasu je z teho chci se zeptat zadali po vylečeni štitne žlazy vlasy sečky co mě vypadly dorostou...
Aya
Laksa

Léky musíš brát dost dlouho a pravidelně,jsou to hormony,které štítná žláza ,,nevyrobí".Stav by se měl cca za 2 měsíce zlepšit...Aya.
laksa
Aya
aha dikes moc...ale ještě bych chtěl odpověd na to jestli všecky vlasy co me poubyvaly a popadaly znova dorostou a jestli zesily jak dřiv
Aya
Laksa

Pokud jsou všechny ostatní hormony v normálu,tak by místa zarůst měla...Možná kup kvůli masáži a prokrvení pokožky třeba Alpecin vlas. tonikum nebo Schwarzkopf,Garnier apod.,aby rostly rychleji.Léky ber,jestli Ti lékař napsal.nemají žádné vedl.účinky...Aya.
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kombinace léků (Alpicoft a Alpecinem)

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání open source forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018