Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Kontaktní dermatitida

Autor Kontaktní dermatitida
Eliska
Ahoj holky, zajímalo by me zda mate alergii na nejake chemické pripravky- sampony, kondicionery, masky atd... a zda vam po tom vlasy zacaly vypadavat
mistule
Eliska:
Nevím jestli je to ten důvod, spíš asi ne, ale zhruba v období, kdy jsem používala šampon a kondicioner Gliskurr mi vlasy začaly padat.
Aya
ELISKA
Alergie může být na jakýkoliv šampon či prostředek na vlasovou pokožku.Spíše se projeví ihned,svědění,pálení,zarudnutí pokožky...Ale když to smyješ a prostředek už neopakuješ při aplikaci,k vypadávání by dojít nemělo...Je lépe koupit hypoalergenní šampon pro citlivou pokožku v lékarně.Je dražší,ale déle vydrží...SrdečněAya.
Eliska
AYA
U me se to projevilo po aplikaci Diffusili H, protoze jsem mela vsi..Psala jsem to do jine diskuze..
Aya
ELISKA
Já vím,to jsem Ti psala.Jenže Diffusil H je tvrdá chemie,která má zničit vši...Tudíž u každého citlivého člověka vyvolá alergii.Už to snad nemusíš dávat,je to O.K.?Aya.
Eliska
jojo, uz jsem se toho konecne zbavila, myslim si, ze jsem si prilis neposkodila pokazku hlavy, ale spise se mi hodne spalily vlasy, a proto padaji...
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Kontaktní dermatitida

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2017  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2017