Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kosmetické tabletky Koncept

Autor Kosmetické tabletky Koncept
Hologram
Pro ty, kteří jsou líní kliknout na odkaz dodávám, že pangamin a kosmetické tabletky není totéž. To druhé jmenované, o kterém je tu řeč, je velice slibně se jevící výživa pro vlasy, nehty, pleť, která svým složením a cenou, strčí do kapsy veškeré mně známé podobné preparáty :-)
bikerek
hele folixil tohle uz obsahuje , ne?

ja panganin a betakaroten taky beru jeste bokem ale az to snim prestatu protoze to obsahuje FOlixil
Hologram
bikerek
Znovu opakuji, že Kosmetické tabletky Koncept for life, nemají s pangaminem nic společného - kromě firmy která je vyrábí!!! Všechny ty látky které to má, mimo jiné i L-Metionin, rozhodně Folix neobsahuje :-) Doporučuji pořádně si prohlédnout odkaz...
jarek
Hologram
Na první pohled to vypadá celkem solidně, ale na druhý už ne!!! To složení, které je tam popsáno je v jedné tabletě poloviční, takže nic moc, a ta cena 155,- to je na to, kolik to čeho obsahuje taky docela dost, takže já bych to určitě nekoupil.
Hologram
jarek

s tím bych si dovolil nesouhlasit - to balení obsahuje 120 tablet, což je doporučená dávka na dva měsíce :) To se ti zdá za 155kč - nic moc? Je tam taky příbalový leták v PDF souboru ke stažení a tam je blíže popsáno složení - fakt nic lepšího neznám... :) Můj názor je, že společně s Pangaminem je to dost dobrá kombinace. Navíc, já su skromné, mi stačí jedna tabletka denně, neb mám pestrou stravu + pár dalších doplňků obsahujících vitamíny a minerály (Proval EPI, Pangamin) takže si se 120 tbl vystačím fpohodě na ňáký čtyri měsíce, že :)
Hologram
Ale aby to zas nevypadalo, že to snad někomu, nedej bože, cpu - to rozhodně nee! Když chce někdo chroustat Revalid za 500 měsíčně a s horším složením... Nebo v lepším případě Revitalon za 200kč... Anebo nějakej komplexnější multivitamín, kterej mu akurát zatěžuje organismus, inu ať chroustá... :-)
Hologram
jarek
jasně ale to je komplexní multivitamín, kterej není zaměřen přímo na vlasy a pleť. Všimni si doporučených deních dávek u jednotlivých složek - většinou vysoko překračují 100%. Pokud je tvá strava aspoň trochu vyvážená, tak je takové kvantum živin naprosto zbytečné a jesli bereš ještě další věci s obsahem vitamínů a minerálů, tak to nemusí být ani moc dobré... Já bych měl teda před tím respekt :)
Jitule
Hologram
Más pravdu, vypadá to dobre a stojí to pár korun. Do Revalidu jsem nacpala spoustu penez a nic. Tohle je aspon levný. Co se týce vitaminu, minreálu pokud jich je nadbytek, telo je stejne vyloucí ne ? Tak je podle me zbytecné cpát do sebe vysoké dávky jako jsou v tom Multivitamínu s minerály 42 sl... . Nejsem doktor - je to jen muj názor. Ty tablety Koncept asi zkusím. Tolik za zkousku nedám.
Hologram
Jitule
tak nějak :) Ten multivitamín 42 složek a další podobné, jsou podle mne vhodné např. pro sportovce, lidi po nemoci, nebo pro ty, kdož mají nedostatečný příjem ovoce, zeleniny, obilovin atd. Ale aby se to pravidelně bralo kvůli vlasům - zvláště když ti, kteří se svými vlasy zabívají, berou většinou mnohem víc potravinových doplňků - nevím, nevím... Ne všechny přebytečné látky, se totiž s těla hned vyloučí - některé se ukládají a mohou způsobit i paseku... ;)
Braňo
Boh vie,či ten multivitamín s 42 zložiek má naozaj to čo má obsahovať...za tú cenu sa mi to zdá až moc podozrivé!
Peťule
Mně řeklo několik lidí nezávisle na sobě (mezi nima i doktoři), že některé vitamíny by se neměly brát trvale, ale jenom jako např. 3měsíční kúra a pak tak půl roku klid. Tohle mi řekli o vit. E, Selen mi kožař doporučoval brát jako měsíční kúru. Takže cpát do sebe celej rok multivitamín asi nebude to pravé ořechové. Lepší bude najít si preparát, který je přímo zaměřen na vlasy a necpát do sebe zbytečně i to, o co si tělo neříká.
jarek
Cituji: Braňo
multivitamín s 42 zložiek má naozaj to čo má obsahovať...za tú cenu sa mi to zdá až moc podozrivé

mno tomik ho teď bere a koupil ho normálně v lékárně, já o něm taky uvažuju, ale asi bych ho čtvrtil :-)))
Hologram
Si radši kup Jarku Koncept, ber jednu tabletu denně a máš to na čtyři měsíce. Budeš mít dobrej pocit, že vlasy dostávaj - co je jim třeba a nemusíš se bát předávkování :-)
jarek
Cituji: Hologram
Si radši kup Jarku Koncept, ber jednu tabletu denně a máš to na čtyři měsíce.

brát jednu tabletu denně, to asi nemá moc cenu, tam je skoro u všeho jen asi 25%DDD, ostatně i výrobce doporučuje brát dvě tablety denně.
Hologram
Jarek: Vono méně někdy znamená více :-) Přece nejsi celej den jen o chlebu a vodě, abys do sebe nedostal žádné jiné živiny ;-)
jarek
Cituji: Hologram
celej den jen o chlebu a vodě

tak chudej zase nejsem! :-)))))))
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Kosmetické tabletky Koncept

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum script miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018