Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kouty od mládí, vypadávání vlasů mě ovšem trápí až teď - 17 let.

Autor Kouty od mládí, vypadávání vlasů mě ovšem trápí až teď - 17 let.
Dbk
Čaute, vím, že tady je hodně příspěvků na stejné téma, ale chtěl bych se zeptat lidí na konkrétně můj případ. Rozeberu to takto:

1. Už od druhého stupně jsem měl takové kouty, ale to mi moc nevadilo, měl jsem vlasy jak mánička a vzhled jsem až tak neřešil. Jenže asi v deváté třídě mě to docela začalo trápit, když jste pomalu jediný ze školy, co má fakt méně vlasů a nemůže mít pořádný účes a jediné, co zbývá, je nosit delší vlasy, zakrývat kouty, ale jak jsem časem zjistil, jelikož vlasy nosím do strany, tak to vypadá na fotce strašně, vypadá to, jako bych měl to čelo snad ještě vyšší než kdybych byl plešatý. Mám tedy teď kratší vlasy, ale stejně, je to prostě hrůza. Navíc, vzadu už začínám mít malou, ale přece jen pleš. Ono když mám umyté vlasy, tak to není tak poznat, ale po sportu a tak to jde docela poznat.

2. A bohužel kouty mám po otcovi. Ten má teď vlasy po straně, pak má vysoké čelo, zase trochu vlasů, menší pleš a vzadu má vlasy taky - není to zase tak hrozné, ale on na to má věk, mně to přijde vcelku v pořádku, ale vlasy dalo by se říct, že jsme jako dvojčata - v mládí jsme vypadali úplně stejně, ale úplně a mu začali vypadávat vlasy ve stejném věku jako mně.

3. No zkrátka je prostě prostě docela na mašli, když jiní mají naprosto na pohodu vlasy a vy žijete s tím, že vypadá jak blb a ještě budete plešatý.

Chci se tedy zeptat, jaké s tím máte vy zkušenosti - CO POMÁHÁ K ZASTAVENÍ (POZASTAVENÍ) VYPADÁVÁNÍ VLASŮ. Nečekám, že mi začnou růst - nezačnou, to už bych musel řešit za pár let transplantací, ale opravdu bych chtěl mít minimálně do maturity normální vlasy a ne, abych tam šel a kouty v půlce hlavy a pleš, že by se na ní daly palačinky otáčet.

Fotky dodám
Padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Padání vlasů »

Kouty od mládí, vypadávání vlasů mě ovšem trápí až teď - 17 let.

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání discussion forum software miniBB™ © 2001-2018  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2018