Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčba padání vlasů pomocí melatoninu. Máte někdo zkušenost?

Autor Léčba padání vlasů pomocí melatoninu. Máte někdo zkušenost?
Tolman
Já bych to asi úplně nedoporučoval... v tomhle článku - http://www.kralovske-spani.cz/jak-na-klidny-spanek / - jsou odkazy na studie, který tohleto shazujou. Přijde mi to, že se snaží z lidí vymámit peníze za něco, co naprosto nemusí fungovat. Tělo prostě přirozeně roste, jak má, a když budeš dotovat, tak to asi nepomůže.
yoda
Ludia neviem teda ci toto sa aplikuje povrchovo, ale ak sa to hlta, tak s tym neblbnite. Budete mat zly spanok a z toho vam moze povypadavat viac vlasov ako vam to zachrani (nie nadarmo sa hovori, ze spanok je dobry na krasu..). A ak si date v zlu dobu, moze vam to rozhasit c.rytmus a nebudete vediet zaspat. Ja melatonin obcas musim uzit, pretoze trpim na nespavost, takze viem o com hovorim a nezda sa mi, ze by mi to pomahalo na vlasy.
Pomoze to zaspat, ale spanok je velmi nekvalitny. Obcas si musim dat benzo, ale aspon to takto nemusim uzivat stale.
Mimochodom ak si rano otupely, zobral si si vela. Ono to davkovanie je dost alchymia, ani ja to obcas netrafim a zobudim sa v noci tak 6x..
michi30
adv1
Prosím, máte někdo zkušenost s tímto přípravkem?Asatex
Jedná se o zastavení vypadávání vlasů pomocí melatoninu, což je hormon mládí. Poradíte, zda to má smysl? Díky!

Nevím proč se ptáš někoho na zkušenosti s asatexem když ho všem od 30.6.2011 ve všech tvojich příspěvcích doporučuješ lidi přečtěte si všechny příspěvky od adv1 a udělejte si o tom orbázek sami.Našel jsem i jiné webové stránky kde adv1 asatex doporučuje
geshi
Adv1=advertisement ?
Zoufalka
Dala jsem za to tisíce, ale efekt žádný. Po kolikáté jsem doufala, ale nic. Je to jen a jen o penězích, které se tahají lidem z kapsy. Kdyby existoval prostředek proti vypadávání vlasů, tak by nechodili po zemi plešatí. To je moje zkušennost.
Zoufalka
Je to na nic, dala jsem tomu čas, finance a výsledek opět zklamání. Kdyby existoval přípravek proti padání vlasů, nebudou po zemi chodit plešatí.
Martin24
Zoufalka
Je to o tahání peněz z kapsy. Lidi si myslím, že když do sebe budou cpát všemožné doplňky stravy, tak se jim vrátí vlasy. Je to směšné a zároveň i smutné, že tak podporují všemožné šarlatány a podvodníky. Místo toho bych doporučoval podívat se, co nám nabízí příroda, na rady našich prarodičů a lidových léčitelů.
Krok číslo jedna- změna jídelníčku- vynechání mléka, cukrů, zařazení hodně zeleniny (zejména cibule), různých semínek (slunečnicové, sezamové...), maso!!!, pití zeleného čaje, olivového a jiných olejů, pitný režim...
Krok číslo dva- pravidelné detoxikace (WD, nejíst jeden den v týdnu...), pití jablečného octa (což pomáhá hodně)
Krok číslo tři- pohyb, bez něj to opravdu nejde, scalp exercises (rozhodně doporučuji) a na zvládnutí stresu meditace
Krok číslo čtyři- Správný šampon (přírodní a ne nějaké sračky co vlasy jen vysušují a ničí jako Alpecin, Vichy...), popřípadě metoda No Poo.
- ze šamponů doporučuji značku Urtekram
Krok číslo pět- Olejové zábaly přes noc (skvělý je kokosový olej i olivový je dobrý), popřípadě cibulové zábaly.
<< . 1 . 2 .
Konzervativní léčba padání vlasůDiskuze Více vlasů.cz » Konzervativní léčba padání vlasů »

Léčba padání vlasů pomocí melatoninu. Máte někdo zkušenost?

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání community script miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019