Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Léčba zářením

Autor Léčba zářením
Sof
ahoj všichni tady. jsem ráda, že jsem vás tady našla. úplnou náhodou.
písnu vám taky některé mé poznatky a zkušenosti. v 10 letech první lysina-pevný dusík (šílenost děsivá!) padání stále.chemie: C, D, E, B12 inj.,panthenol, methionin, DNCB (další šílenost děsivá, změna pouze v tom, že to bylo tekuté). ve 12 úplné vyšetření na Bulovce (kromě prostaty, ha ha) včetně parazitů.... to bylo v letech 1988-91. paruka tenkrát, to bylo snad horší dívat se na ní než na pleš. ve 13 jsme to všechno vzdali. horšilo se to. ani odvary to nezastavily, natož zlepšily.
kopřivy, březové listí, listy vlašského ořeší, lopuchový kořen a semena,
heřmánek-nic. ve 14 totálně holá hlava. co já zkusila od dětí.... na zš i na sš! v 15 jsem chodila na 15 denní laserovou kúru a někdy do půlroka začaly vlasy růst. dorostly mi všechny, ale místa zasažaná těmi dusíky už mi nikdy nezarostla. v 17 jsem sundala paruku a chodila prostovlasá. jak já byla šťastná. bála jsem se těhotenství a kojení-ale vše bylo ok a ještě lepší. až do 2 let mého dítěte. ve 25 řídnutí. (rozpad manželství). chodila jsem na puva, kde mi lékařka vysvětlila, že laser zasahuje pouze nejsvrchnější vrstvy pokožky a proto posílí, ale neléčí.
že nedosáhne k vlasovému folikulu, aby ho stimuloval. po této kúře přestalo padání a řídnutí. nastoupila jsem do práce a po roce opět lysiny. to byl stres - co na to kolektiv, zase paruka, co mé dítě.... samá
nervozita. dnes je mi 30 a mám stále lysiny s mini chmýříčkem, které mi po podrbání se zůstává za nehty. nedělám s tím už nic. buď to naroste nebo ne. od doby, co jsem matkou, tak jsem si uvědomila, že já sama sobě se už nehnusím, ale je mi za to stále stydno. nechci se nikomu ukazovat. paruka dost omezuje v aktivitách. změnila jsem ale zásadně svůj postoj k tomu, že jsem hnusná, odporná, nechutná: no co, ať lidi poznají, že to je paruka, hlavně, že nevidí, co je pod ní.... jsem z Prahy. nescházíte se někde? třeba na akcích, kde se nemusíme cítit blbě? co takhle třeba aerobic pro "vypelichané" ?? (neurazte se, ano?) nebo plavání nahoře "bez" - zkrátka: v jednotě je síla. držte se a překusujte ty nepříjemnosti. zase se nám blíží jarní vichry...... pa.
jade
ahoj Sof, říkám si, jestli mě bude časem čekat paruka, no, co, egypťanky taky nosily paruku a jaký to byly kočky
Vypadávání vlasů u ženDiskuze Více vlasů.cz » Vypadávání vlasů u žen »

Léčba zářením

Váš příspěvek:
  :-) ;) ;) ;) :-( ...    Tučně Kurzívou Podtrženě    Odkaz na www stránku Link na YouTube video  

Přejít na forum: 

Pohání forum software miniBB™ © 2001-2019  |  Optimalizace pro vyhledávače od SiteLab © 2003-2019